Empire VII ed.

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Wiem o czym mówisz.To błąd w druku.Ktoś się pomylił przy składaniu podręcznika i tak poszło do drukarni.
Szybko wydali erratę do tego(i chyba w kolejnych wydaniach było juz dobrze).
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
szkodnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: szkodnik »

No a Errata ma wyjść na równi z nowymi Vampirami. Pożyjemy, zobaczymy.

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

proszę porównać strony 14,27,80... Laughing na 2 z 3 wymienionych stron master engineer ma Bs4 Laughing na jednej z tych stron w statystykach widnieje Bs3 Wink która to strona i dlaczego aż taki błąd wkradł się do booka
W mojej wersji armybooka jest wszędzie 4, bo mam poprawioną w wersji poprzedniej konie miały 4 movementa.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Można zatem rzec ze nabyłem unikatowy podręcznik :lol2: na marginesie ma ktoś 4 i 5 edycyjne booki empire na zbyciu??Zamierzam skompletować ile sie da... co do Mv u mnie w konikach stoi 8:p
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Ja mam 5 edycyjny ale nie na sprzedaż i też poszukuje wcześniejszych. Wilqu popatrz na stronę 26 i zobaczysz jaki szybki jest koń w galopie w wersji nie poprawionej bez ramki na okładce jest tam 4. Bo mam taką wersje w pdfie.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

faktycznie 4 :o ale im sie wydał oryginał nie ma co :P
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Ostatnio kumpel kupił w antykwariacie podręcznik Empire do 4 ed i revening hordes za 8 złotych.Tak za osiem zeta!!
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

To można powiedzieć ze kupił białego kruka za bezcen!!!!
Plotka o wyjściu erraty do imperium w czasie wydania VC jest na ile prawdziwa??
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Na tyle jak to że Inżynier będzie miał 5BS.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Niczego nie możemy być pewni, ostatnio GW jest jak M&Ms - leci w kulki. Miejmy nadzieje że w końcu po półtorej roku wydadzą tą przeklętą errate.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

heh jeszcze nie wyszła a juz budzi takie kontrowersje co bedzie jak wyjdzie ..juz widze jak imperiałowie targają włosy ze złosci ze wydali kolejny stek bzdur
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Najpierw to czekam na nowe VC choć dużo wiemy i aż tak chyba empire nie powinno się ich bać, ale to armia dużo lepsza od naszej i powinni nam coś ulepszyć bo za niedługo na turnieju empire jak w 5ed nie uświadczymy
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Niezgodze sie poza kilkoma mankamentami empire pozostaje nadal silnym przeciwnikiem a Vc to nie problem nawet nowe.
Kwestia rozpiski stylu gry i rzutów jak te 3 elementy współgrają nie ma co zbierac u wroga.
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Same rzuty starczą a nowe VC będzie trzeba poczytać i na początek mogą ciąć a po jakimś czasie wrócą do lamusa(nie znaczny to ze ta armia nie miażdży)
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Nowe VC będą miały ten sam problem co TK.
Strasznie drodzu herosi i drogie oddziały.
Będzie ich strasznie mało na stole a jak się zablokuje magię to jakoś będzie z tym szło.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1558
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

sadze ze ich największym problemem zawzze był brak strzelania a porównywanie ich do TK to lekkie nieporozumienie bo te armie mają niemiłosiernie mało wspolnego poza faktem ze obie są undead

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Jakoś mi się ne wydaje że to porownanie jest chybione.

1)W obu armiach są drodzy herosi(u VC są lepsi)
2)W obu armiach sporo zalezy od magii(u VC trochę mniej bo mają więcej jednostek radzących sobie bez niej ale i tak mają problem)
3)Cena konkretnych uderzeniowych oddziałów jest spora przez co wystawiamy mało modeli na stole.
4)VC będą świetne na duże punkty tak jak TK ale na małe ciężko będzie się tym grało.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1558
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

ad 1. Drodzy Herosi to wszędzie poza skavenami i orkami chyba są więc porównanie nieadekwatne.
ad 2. Wiele osob gra i grać bedzie bez magii w VC bo mozna sie bez niej obejść : TK raczej cięzko.
ad.3 Cena konkretnych oddziałów uderzeniowcyh. NIe wiem czy wiesz ale nie ma czegoś takiego jak konkretny oddział uderzeniowy w TK. są specjalisytyczne kopacze weseli herosi i strzelanko oraz klocki typu :"Stój mowie!" przy czym wszystkie za wyjątkiem giganta i Ushabti bazują własnie na dużej liczbie modeli
ad. 4 własnie na małe pkt. Armie undead mają lepiej niż na duże min. dlatego iż nie występują wysokie ld. tak czesto jak na 2K+ a magia łatwiej przechodzi bo obie armie mają dobre przedmioty wspierające magię dla herosów a Imperium np ich nie ma. Imperium z TK ma "letko prz...e" a z VC ma raj w zasadzie.

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Podobno VC na małe pkt jest w stanie wykręcić więcej PD niż HE(kolega który czytał nowy AB tak twierdzi).

Z resztą zobaczymy w praniu jak to wyjdzie.
Jeśłi wystawi ktoś VC bez magii to będę szczęśliwy zjadając to z moją żałosną liderką 7-8.(od czego sa flagellanci?-2 duże unity)
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

No Rzymek, nie uzasadnij mi, ze na male pkt TK są dobre. One własnie czekają na formaty 2k+ :P
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

ODPOWIEDZ