Płock, Tumskie Wzgórze 4

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ataman
Chuck Norris
Posty: 474

Post autor: ataman »

grobową ciszę :wink:

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Wilq.To jest "Unter der Linde".Niestety nie znalazłem w wersji chóralnej śpiewanej przez mężczyzn.Tylko ponęne chóry leśnych laseczek(Quntal).


A do mumiaczków fajny jest kawałek "Army of immortals".
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Mumiaki :lol2: Tromesa - arabskie noce
Obrazek






_________________

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

To my weźmiemy jakiś Gothic Metal (posępny) na DE i Death Metal (jedno wielkie prucie mordy: waaaaaaaaghhhh! dla goblinów) :D


A tak serio: Gobo co myślisz o tajnych?
Obrazek

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

IMO tajne nie maja sensu nie kiedy polowa z nas zna swoje rozpy...trzeba było wcześniej ten pomysł wysunąć..
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

ja nawet jestem za... lekko bym rozpe zmodyfikowal ;D ale za duzo ludzi bedzie plakac... i tak wilku chbya dostanie dyplom dla najbardziej płaczliwego gracza ;D

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Wilqu pisze:IMO tajne nie maja sensu nie kiedy polowa z nas zna swoje rozpy...trzeba było wcześniej ten pomysł wysunąć..
1. Rozpy można zmienić.
2. Regulamin (scenraiusze) się zmienił parę dni temu i nikt nie płakał ;)
3. Tajne mają sens zawsze według mnie. A to, że niektórzy nie zmieniają nigdy rozpiski? Cóż...
Obrazek

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Dajcie sobie spokój z tymi tajnymi.

Nagłe urozmaicenia na siłę nikogo specjalnie nie uszczęśliwiają, a wręcz przeciwnie - wkurwiają.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

ksuM pisze:Dajcie sobie spokój z tymi tajnymi.

Nagłe urozmaicenia na siłę nikogo specjalnie nie uszczęśliwiają, a wręcz przeciwnie - wkurwiają.
święte słowa zaraz przerodzi sie to z parówki w ściśle tajne spotkanie kminiacych inaczej i cwaniakującyh non stop, za linią frontu.
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Orkgrinder
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Loch / Kutno

Post autor: Orkgrinder »

Tajne rozpiski hm..
Po 1 sprawdzają się i tak tylko w pierwszej bitwie, bo od drugiej już wszyscy wiedzą co masz
Po 2 Na turnieju gdzie można póki co jeszcze trochę proksować nie koniecznie chcę zapamiętywać, że Ci z mieczami to nie miecznicy tylko ktoś inny
No chyba że pełen WYSIWYG... ale po co? po to żeby nie wiedzieć jakie przedmioty na bohaterach i ile fanatyków w NG jest? :] Nie kombinujmy.

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Heh, nie to nie...

A fanatyków mam wszędzie po 2, a w łucznikach 3 jak tylko są punkty, więc niespodzianek nigdy nie ma :P Szamani na rydwanach z pierwszym lvlem magii mają zawsze po 2 scrolle i też nie ma sensacji. Tak tylko mówię, żeby nie pojawił się zarzut, że tak proponuję, bo mam jakiś chytry plan ;)

Ale na przykład biegacze (masz przeciwko sobie 2 herosów sauruskich na piechotę, który to biegacz???), jakieś sztandary magiczne (czy ci rycerze imperialni ze steel banner/ orki z waaagh! bannerem mają wydłużoną szarżę?), boundy (czy tamten mag ma bounda i zostawić sobie na to kostki?) no i opcje oddziałów (u mnie fanatycy są zawsze w stałej liczbie, dla innych graczy O&G to niezłe pole do manewru). Zawsze jest to jakieś urozmaicenie i daje duże możliwości taktyczne... A dla mnie właśnie to w Battlu jest fajne, a nie turlanie kostkami mając ileśtam maszyn, strzelców i magów...

@Orkgrinder
A można proxować? W regulaminie nic o tym nie ma...
Co do tajności rozpisek tylko w pierwszej turze: właśnie to jest niestety polska mentalność: gdy dowiesz się z kim grasz od razu lecisz spytać kogoś, co on tam ma, bo rozpiski są tajne i to jedyny sposób, żeby mieć choć odrobinę przewagi...

@ksuM
Poziom merytoryczny twej wypowiedzi mnie poraził...
Obrazek

Awatar użytkownika
koral
Mudżahedin
Posty: 297
Lokalizacja: Tawerna - Płock

Post autor: koral »

ja osobiscie wolalbym tajne i nie zgodze sie z tym ze tylko w pierwszej bitwie sa rzeczywiscie tajne. przy takiej ilosci graczy (mam nadzieje ze wiekszosc dopisze) trudno jest spamietac co w ferworze walki gracz mial za niespodzianki. najlatwiej chyba zapamietac fanoli ale cala reszta zdecydowanie jest w stanie uknac uwadze.
jedynym wyjatkiem sa maniacy o ktorych wspomnial we wczesniejszym poscie Tomek

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1002
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

No więc nadszedł wkońcu czas kiedy Olsztyn się zgłasza:
1.Lohost De(garnizon)+Radek Tarasiewicz O&G
2.Necromanter breta+???

Narazie sam lecz trwają próby namówienia jeszcze kogoś do wyjazdu więc wszystko jest możliwe.

Jestem za tajnymi rozpami.
pzdr

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

co do utajnienia rozp to nie wiem.. mi to rybka, choc wole wiedziec z czym gram.. gramy w POLhammera, wiec pole do walkow na ujawnionych jest ograniczone..

co do proxow, to nikogo nie pobijemy jak bedzie mial ajkeis drobne proxy ;)

pozdro

i nie róbcie dymu... a załoge z Olsztyna dopisze zaraz ;)

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Widzę, że Olsztyn też lubi Garnizon i to jeszcze w sojuszu z goblińskimi bolcami :evil: No nic, nie takich hojraków zjadały moje gobliny ;)

Gobo, to może załóż głosowanko jakieś (choć nie wiem gdzie... W tym temacie liczyć głosy za / przeciw?) na te tajne/jawne? Jak większość osób opowie, że nie pasują im tajne, to już ani razu nie wspomnę :) , ale widzę, że jest trochę głosów za tajnymi...
Obrazek

Awatar użytkownika
koral
Mudżahedin
Posty: 297
Lokalizacja: Tawerna - Płock

Post autor: koral »

ankiety tu nie zrobimy wiec prosze o krotkie "jestem za tajnymi rozpiskami" lub "jestem przeciwny tajnym rozpiskom" wszyskich chetnych wziecia udzialu w turnieju. kolegow z kutna prosze o nie robienie rabanu :)

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Mi wszystko jedno, i tak splewimy na tym turnieju jak zwykle.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Jestem za tajnymi rozpiskami

Uzasadnienie parę postów wyżej
Obrazek

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Jestem przeciw.

Awatar użytkownika
Noir
Mudżahedin
Posty: 278
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń

Post autor: Noir »

Po 2 Na turnieju gdzie można póki co jeszcze trochę proksować nie koniecznie chcę zapamiętywać, że Ci z mieczami to nie miecznicy tylko ktoś inny
No chyba że pełen WYSIWYG... ale po co? po to żeby nie wiedzieć jakie przedmioty na bohaterach i ile fanatyków w NG jest? :] Nie kombinujmy.
w pełni się zgadzam, bo niespodzianka typu 4 konnych proxujących steamtanka może nie należeć do najmilszych ; )

a chyba nie tylko ja nie bede miał WYSWIG'u ; P
Obrazek

ODPOWIEDZ