młodej figurki :) [up 06.03.08 empire wizard]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
młoda
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia :)
Kontakt:

młodej figurki :) [up 06.03.08 empire wizard]

Post autor: młoda »

W tym temacie co jakiś czas będę pokazywać swoje kolejne prace. Bez sensu zawalać forum - lepiej żeby był jeden konkretny temat :wink: . Na początek jedna z moich ostatnich figurek - high elfik na koniku :wink:. Figurka dość czasochłonna no ale w końcu ją skończyłam :wink:. Zapraszam do komentowania.

Obrazek

Pozdrawiam,
Kasia :wink: .
Ostatnio zmieniony 6 mar 2008, o 16:21 przez młoda, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Jest świetny :shock: Naprawdę genialny...

Awatar użytkownika
Robacek
Mudżahedin
Posty: 207

Post autor: Robacek »

bardzo ładny i fajna podstawka;)

Awatar użytkownika
Kajthek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 162

Post autor: Kajthek »

Genialny ;]
Obrazek
"Tu się nie gra, tu się nie hałasuje..."
"Boom De Ah Dah"

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

No, no... ładna praca, nawet bardzo :)

Najbardziej podoba mi się schemat kolorystyczny, taki chłodny i zimowy - co tu robią te pomarańczowe krzaczki? :D ;) Zwiastują wiosnę ;)

Bardzo czysta praca, najlepiej wyszły: ostrze włóczni (w ogóle cała czarna włócznia/kopia mi się podoba), klejnoty i ogon konia. Tarcza też mi się bardzo podoba. Rzucają się w oczy duży kontrast, dokładność i staranność wykonania :)

Podstawka bardzo dobrze pasuje - tylko taki mały szczegół - a gdybyś tak umiejscowiła ją częściowo jeszcze wewnątrz drewnianej, okrągłej podkładki/podstawki? [-o< Bo taka goła ociosana naokoło to trochę mi nie pasuje... Aha, no i ładny śnieg :) Można by się pokusić o odciśnięte ślady kopyt ;)

Dobra robota =D>

Pozdrawiam
Sławol
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Bulek
Wałkarz
Posty: 62
Lokalizacja: Couronne/Turyn/Athel Loren

Post autor: Bulek »

OOOOOO kur... Figurka Boska gratulacje

Awatar użytkownika
Marko
Mudżahedin
Posty: 305
Lokalizacja: ze Wroclawia

Post autor: Marko »

No ładnie całkiem. Bardzo schludnie i czysto (chociaż trochę monotonnie - wiem, wiem, łatwo się mówi, sam mam z tym problemy:), ale żeby powiedzieć coś więcej, musiałyby być większe zdjęcia :)
Jeszcze do śniegu na podstawce sie przyczepię - takie dziwne placki Ci powychodziły, ja bym go trochę bardziej "rozlał" po podstawce - teraz na każdym stopniu wygląda prawie tak samo.

pzd

Awatar użytkownika
sojowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 127

Post autor: sojowy »

Chciałbym sam kiedyś tak malować... Kolorystyka jakoś mi nie leży.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

wypas figs :) na dioramce nawet nie zauważyłem że Elfiak jest na podstawce dopiero późniejsze fotki to pokazują :] respekt :P

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Szukam, szukam czegoś by się przyczepić i... nie mogę znaleźć.

Piękna figurka :)

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Bardzo ladne malowanie tej okropnej figurki.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

O młoda widze ze tu jakies opuźnienie jest, bo na forum futurexu było to już z 2-3 miechy temu, jak zawsze bardzo ładnie

Awatar użytkownika
monsterstar
Chuck Norris
Posty: 582

Post autor: monsterstar »

Zajebiasze. Z czego są te głazy na podstawce ?

Awatar użytkownika
Tyfus
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: Tyfus »

zabrakło mi słów:D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Mloda no co ty stare prace wrzucasz :) ?? Odnosnie malowania , niebieski wyszedl imho swietnie. Reszta modelu takze bardzo dobrze pomalowana , poza imho helmem , ktory jest slaby. Pewnie nie mialas pomyslu jak znmmowac wypukly podlozny helm ?? ( sam nie wiem jakbym taki mial w nmmie malowac) Ogolnie trzyma poziom jak kazda Twoja praca.

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Sam model uważnam za okropny, ale malowanie bardzo fajne. Ciekawy schemat i bardzo schludnie. Z tej odległości więcej nie napiszę :wink:

Awatar użytkownika
IceRiver
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: IceRiver »

Cudne! Już prawie wygląda jak mężczyzna XD

Awatar użytkownika
młoda
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia :)
Kontakt:

Post autor: młoda »

Sławol pisze: Podstawka bardzo dobrze pasuje - tylko taki mały szczegół - a gdybyś tak umiejscowiła ją częściowo jeszcze wewnątrz drewnianej, okrągłej podkładki/podstawki? [-o< Bo taka goła ociosana naokoło to trochę mi nie pasuje...
Tak wiem... :wink: ale śpieszyło mi się i wyszło jak wyszło... Już niestety i tak tego nie poprawię, ponieważ figurka powędrowała do Niemiec, o ile dobrze pamiętam :wink: . Ale obiecuję, że jak będę robiła dioramkę pod maga, którego teraz maluję, to zastosuję takową podkładkę, bo już nawet o tym myślałam :wink:.
tedzio pisze:O młoda widze ze tu jakies opuźnienie jest, bo na forum futurexu było to już z 2-3 miechy temu,
Jak ten czas szybko leci :wink: , a coś mnie dziś tak tknęło żeby go i tu pokazać :D .
monsterstar pisze:Zajebiasze. Z czego są te głazy na podstawce ?
Głazy na podstawce konika są w zestawie z figurką.
Ziemko pisze:Mloda no co ty stare prace wrzucasz Smile ??
Staruszku :P :D nie wszyscy tak wiernie śledzą moja twórczość jak Ty :P. :wink: Dla niektórych to nie jest stare :P .

Dziękuję za komentarze i pozdrawiam :wink: ,
Kasia.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Jesteś BOSKA!!!! (lub w elfickim tłumaczeniu Jesteś moja Everqueen :D)

Zawsze twoje prace cieszyły moje High Elfickie oko.
Jednym słowek wypasss

choc jeśli chodzi o sam model to lipa ;( ten hełm jakos wali po oczach kompletnie nie pasuje do całości- tylko to bym zmienił

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Technicznie bardzo dobry i na pewno lepszy niż cokolwiek, co byłbym w stanie sam zmalować... Problem polega na tym, że ten model w tej kolorystyce wygląda jak plastykowa zabawka allbo element dekoracyjny z pudełka klocków lego.

Jest to niestety feler wielu nowych modeli HE, że przy czystych jasnych kolorach wychodzą kreskówkowo :(

ODPOWIEDZ