Warsztat Piotraxa

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

kubik290
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: kubik290 »

haha ale fajny, moznaby go uzyc do lizardmenow...

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Coś nowego. Elfi mag na ebay. Dość standardowo zrobiony. Oceniajcie :wink:

Obrazek

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

płaszcz rzadzi ;D model wykopany w kosmos...tylko podstawka taka jakas.... niechlujna...

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

malowanie spoko ...

tak nawiasem to nie podoba mi sie ten wzor ... skejter czy co ????

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Super płaszcz, coraz więcej takich runicznych płaszczów ludzie malują :P
Wszystko na bardzo wysokim poziomie, tylko tak jak Gobo już pisał, popraw dokładniej tą podstawkę (tą brązową obwódkę) bo psuje lekko efekt "idealnego high elfa" ;)

Awatar użytkownika
pio_eustachy
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pio_eustachy »

jejku, ale ja nie lubię oglądać takich prac - nie zrozum tego źle, ale widok takiego dzieła ostro obniża moje morale ;-)
Szaman pisze:
Bonczek pisze:Ale nie możesz zaprzeczyć, że wolałbyś grać czymś takim niż kawałkiem kartki lub kartoflem?
w morde tez wolalbym dostac piescia niz kijem...
Obrazek

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Treevill pisze:
tak nawiasem to nie podoba mi sie ten wzor ... skejter czy co ????
Ano coś jak skejt. Nie widać ze na kamieniach sobie jeździ? 8)

Awatar użytkownika
Flint Fireforge
Wałkarz
Posty: 66
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Flint Fireforge »

Bardzo fajny płaszczyk i ogółem świetne malowanie, ale niepotrzebne udziwnienie podstawki nieco psuje efekt. Popraw to i będzie cudeńko (a do dwarfa to się nie przykładałeś zdrajco) :P

Awatar użytkownika
wingz
Wałkarz
Posty: 87
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: wingz »

ten ulepek miazdży :shock: 10/10. o wiele bardziej cenie modele z "jajcem" :P
pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Bulek
Wałkarz
Posty: 62
Lokalizacja: Couronne/Turyn/Athel Loren

Post autor: Bulek »

Ten mag naprawde boski a zwłaszcza jego płaszczyk

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Płaszcz rzeczywiscie super, ale cały model wygląda jakoś blado.
Włosy wyszły dziwnie, zupełnie nienaturalnie, strasznie płasko

kula na lasce prosi sie o jeszcze 2 warstwy rozjasnienia

w metalicach tez mi czegos brakuje, moze ostatniego washa i wyciagniecia krawędzi?

co sie jeszcze rzuca w oczy to boki podstawki, są chropowate i zrobione na odwal, szkoda tak odwala podstawke przy takim modelu

Ogólnie model jest b.ładnie pomalowany, ale jakoś rzuciło mi się w oczy kilka szczegółów.

pozdro!
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

Płaszcz jest ok, chociaż te płomienie trochę kreskówkowo wyglądają. Twarz jest kiepska - słabo wycieniowana, a do tego ten elf ma zeza ;)
Metaliki - nie za wiele ich widać, ale generalnie nieźle, choć są nieco płaskie.
Arabesca - Dark Fantasy, Epic Action
Nietykalny pisze:Lakieru pernamentnego ( permanentny znaczy co innego)
:roll:

Awatar użytkownika
Holgin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 136

Post autor: Holgin »

pierwszy dwarf troche niedokładny, popoprawiac go trzeba skóre lepiej zrobic, tarcze bez gwiazdek i brode ciut dokładniej wubrushowac, drugi brzydki po prostu, szkoda gadac. Plastuś miilusi, wiecej takich dawaj! A elf bardzo super, tylko włosy mi sie rzuciły w oczy, ten pomarańczowy pasek na górze płaszczu z tyłu troche grubo pomalowany mi sie wydaje, twarz mało cieniowana a metaliki/kryształy za ciemne troche, ale to kwestia gustu, ogólnie super.

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Pytanie:
Jak pomalowałeś skałki na podstawce??

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Dzieki za pochwały i krytykę :)

Skałki to po prostu biały podkład i laserunek ciemnym brązem. Bazowy kolor to chyba 2 warstwy były, potem kolejne przyciemniają. Od co :wink:

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

No i kolejne malunki. Moje tepo nie jest zawrotne ale chociaż coś się robi :P
Pojazd i ludki to jedno zamówienie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Narazie tyle. Jak ktos będzie zainteresowany to dam dokładniejsze zdjęcia pojedyńczych figsów. :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

jaśniejsze fotki zrób. na razie mogę stwierdzić że kolesie mają chyba za wiele różnych kolorów.

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

No racja kolesie sa kolorowi, klient nie miał jakis specjalnych wymagan w tej sprawie, a mi się malowało ciekawiej :P . I nie pisz ze nic nei widac coś widac :wink: No ale rozjasniłem foty w photoshopie myslę że teraz lepiej^^

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

dużo lepsze fotki;]
jak na stół to klient powinien być zadowolony.
metalikom gdzieniegdzie możnaby dołożyć kontrastu w postaci washa (orzełek na tanku), oczom blinki jaśniejsze by sie przydały, paszcze- nie wyglądają zbyt dobrze, ale wash mógłby to załatwić (może jakiś fiolet czy czarny+czerwony?), czarny wygląda na niedocieniowany, na tanku na pewno możnaby wyciągnąć mocniej niektóre kanty i krawędzie najbardziej wysunięte. kolorów jak się spodziewałem- za wiele, mimo że klient nie miał zachcianek to wypadałoby to zrobić tak żeby wyglądali jak jeden unit mimo że może mniej ciekawie by się to malowało. rozumiem ideę kolorowego chaosu ale nie tędy droga:)
na plus za to złoty i niebieski, najlepiej z tego wyszły:) freehandy na czołgu też niezłe mimo oszczędnych środków, chwali się. parę obić i scratchy by jednak nie zaszkodziło jak już metaliki są pordzewiałe i jakieś ślady krwi na gąsienicy widać;)
pewnie to mało grywalne ale podstawka dla czołgu mogłaby być extra bo te pod marinów są dość fajne;)

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Co do kolorystyki to racja, bardzieej spujnie by mogło to wszystko wygladać. Co to reszty rad to dzięki bedę sie starał zastosowac nastepnym razem ( gdzieniegdzie pojazd był bardziej wyciągniety ale sie pościerały rozjasnienia :? ). Co do obić. Myślałem oo tym ale kurde na szarnym? Nie mam pojecia jak to wykonać. Jakas podpowiedź :wink:

Dzięki za komentarz :wink: Szkoda ze tylko jeden :(

ODPOWIEDZ