Plotki na temat army booka do 7. edycji

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

czyli niedługo można się spodziewać pierwszych oficjalnie nieoficjalnych plotek ;D

Mam dość tego bezsensownego ględzenia przez prawie 30 stron. Wartościowe posty w tym temacie zmieściłyby się na 5. . . i fajnie by było jakby mod powyrzucał spam ;)
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Awatar użytkownika
ysgarran
Mudżahedin
Posty: 310
Lokalizacja: Tortuga

Post autor: ysgarran »

Tularian pisze:
ysgarran pisze:to moze przelec chociaz 4 ostatnie.... ;)
mi tam by jedną wystarczyło przelecieć :D
można jedną, można cztery... ale wiesz... więcej jest lepiej :D

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Jak tylko pojawią się jakies konkretne plotki, to zostanie założony nowy temat.
Taka już specyfika wątków dotyczacych armii, które wychodzą za pół roku - tony spamu i dwa posty z konkretnymi informacjami.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Ritchie pisze:i fajnie by było jakby mod powyrzucał spam ;)
Troszke tego jest. Za dużo roboty. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

Ktoś się orientuje na ile miesięcy przed wydaniem podręczników HE i VC w necie zaczęły się pojawiać pierwsze nieoficjalne aczkolwiek wiarygodne (jak się okazało później. . . ) informacje nt. zasad ? ;) Będzie można szacunkowo obliczyć datę pierwszych przecieków. ..

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

do empire to przed 7ed (wydanie RB)
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

I pulled this off another site so it is not my source but I was wondering if anyone had heard anything similar to this:

Chaos Demons released in late April/May for 40K and Fantasy.

Tenatively this summer a list for Hordes/Mortals of Chaos will be published in White Dwarf to tide people over

New 40K rule book in July.

Dark Elves in August.

New Battle for Macragge in September.

New Space Marines Codex in October.

Hordes of Chaos release in November.

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

Hurrey, hurrey, hurrey !
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Acha, informacja pewna bo potwierdzil to Harry z Warseer'a.

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

Może ktoś zrobi we flashu banner w darkelfickim stylu z licznikiem odliczającym godziny powiedzmy. . . do 1 sierpnia ? :D
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Teraz czekać tylko na jakieś super przegięte jednostki, jak mają wampiry :D jedna by się przydała... albo na jakieś pewniejsze plotki.

Awatar użytkownika
Caledor
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: Caledor »

Ritchie pisze:Ktoś się orientuje na ile miesięcy przed wydaniem podręczników HE i VC w necie zaczęły się pojawiać pierwsze nieoficjalne aczkolwiek wiarygodne (jak się okazało później. . . ) informacje nt. zasad ? ;) Będzie można szacunkowo obliczyć datę pierwszych przecieków. ..
Do HE przecieki, które potem się potwierdziły zaczełu się pojawiać około 3 - 4 miesiące przed wydaniem booka.... Myślę, że ogulnie oczekiwanie na nową armię można podzielić na etapy

Marzenia czyli co byśmy chcieli (poprzednie 30 stron) --> plotki mało znaczące i data wyjścia booka --> plotki na temat większych rzeczy --> plotki potwierdzane przez GW --> wyjście armi :)

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

ale ja nie chce zadnej przegietej w kosmos armii, ma byc fajna, dosc silna i grywalna, inaczej bedzie powrot do 5ed czwgo chyba nie chcemy co?

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Zapomniej - będzie przegieta ;)

No ewentualnie będzie taka jak HE lub troszkę lepsza ;)

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

Gajowy pisze:ale ja nie chce zadnej przegietej w kosmos armii, ma byc fajna, dosc silna i grywalna, inaczej bedzie powrot do 5ed czwgo chyba nie chcemy co?
Z dwojga złego, lepsze to niż powrót do 6 :P

Zresztą. . . VII ed. jest specyficzna, ale do V jej jeszcze daleko ;)

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

jestem świeżym graczem, wiec co właściwie tak wyróżnia 5ed.?
Obrazek

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Pitagoras pisze:jestem świeżym graczem, wiec co właściwie tak wyróżnia 5ed.?
Przegiętość do n-tej potęgi ;)
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

Pitagoras: wyobraz sobie armie O&G z 7 snotling pump wagonami, ktory kazdy zadaje 2D6 z Sila 7 i ma 7 Tafa do tego 2 giganty. to byly czasy.
High fly byl, black gem of gnar, podjezdzales i zamykkales najlepszego bohatera w gemie i w kazdej kolejnej turze jak nie rzuil 6 to byl zamkniety (zdjety ze stoku) Potion of Might i Heart of Wo he he he no i moja ulubona KORONA WLADZY ktora dawales generalowi i miales nim niemodyfikowana liderke 10. Jak zabito generala to kazdy oddzial testowal panike. Piekne rzeczy byly np. bohaterowie z 20 atakami i mega przegiete predmioty. Ogolnie herohammer, bohaterami wygywales bitwy.
Wind of MAgic. Na poczatku kazdej fazy magii rozdawalo sie karty, byly tam powery do rzucania czarow, drain magic itp. Super bylo i jakie fajne figurki jak z bajek o smerfach :)

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

tak a czołg maił 10 T i co :P teraz juz tego nie ma ;)

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

http://www.druchii.net/viewtopic.php?t=52890 :P Co sądzicie na ten temat... [/url]

Zablokowany