03.02.2007 - Toruń - "SI VIS PACEM, PARA BELLUM! Toruń"

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

Ziemko pisze: Ja z checia bym dal komus moje lizaki do pogrania szczegolnie jakiemus graczowi bretonskiemu - niech zobaczy jak fajnie sie gra przeciwko bretce lizakami :roll:
o super bo ja z chcecia dam jakiemus graczowi lizardmenskiemu armie bretonni sie zobaczy jak wkurza armia jaszczurek.......

Awatar użytkownika
Asarnil
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń
Kontakt:

Post autor: Asarnil »

Zmieniłem drugi scenariusz.
Jakby jakieś uwagi były, dajcie znać, bo scenariusz jest dość specyficzny ;)

hirek
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: hirek »

A ja bym dopuścił mozliwośc rzucania break testa, bo to zwieksza sens wystawienia sztandaru armii dla przykładu. Jestem wiec za break testami w tych pojedynkach!

Awatar użytkownika
Asarnil
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń
Kontakt:

Post autor: Asarnil »

no tak, ale wówczas bardzo faworyzuje to wszystkie armie z fearem, bo wystarczy mieć większy US i już fear outnumber...
Po za tym, czy jak ucieknie, to będą się tak gonić, póki jeden nie zostanie zagoniony albo nie wybiegnie za stół? Moim zdaniem za długo to będzie trwać.

hirek
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: hirek »

Nie zgodze się z tobą, że bedzie to za długo trwało. Faworyzuje armie z fearem, być moze, ale tego breaka to trzeba najpierw wygrać żeby skorzystać ze strachu! Poza tym proponuje także umożliwić rzucanie czarów. Jest sens w tym przypadku wystawiania maga z bears anger chociażby! :twisted: A co do długiego trwania, to wątpie by zajeło to wiecej niż 5 minut przedk każdą z bitew!

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

mnie sie pomysl bardzo podoba, rowniez jestem za nie rzucaniem breaków, to za bardzo faworyzuje bohaterów z fearem, jestem jednak za mozliwoscia rzucania czarów, z czym ze wybieramy lory i czary jeszcze przed pojedynkiem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

A mnie ten scenariusz wogóle nie podchodzi:) będę grał ze skavenami, to co mam wystawić elektryka do challenga?? Bez sensu....To chyba za bardzo wpływa na późniejszą bitwę, a jak zginie gienio? Bo to zazwyczaj najfajniej złożony heros, a wogóle co mi to da do ostatecznego wyniku??

Awatar użytkownika
Asarnil
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń
Kontakt:

Post autor: Asarnil »

odpowiedz jest prosta - nie bierz elektrykow, tylko porządnego bohatera do bicia!
@hirek - mi to nawet bardziej pasuje rzucać brejki, poprostu chcialbym mniej wiecej wyrownac szanse wszystkich armii
co do czarów to rodzi to sporo problemów - czy można dispelowac tylko ze swoich, czy z generowanych przez innych też, czy dajmy na to takim teleportem można sie wyteleportowac z takiego combatu, czy mozna uzywac tylko tych czarow co sie wylosowalo na poczatku gry i czy one zostaja, czy sie je losuje na nowo, itd, itd. lepiej zakazac magii - prosciej a i tak bardzo nie wplynie na przebieg combatu :)

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

bez rzucania breaka :D bedzie lepiej... bo rzeczywiscie moze dzialac outnumber fear... teraz pytania:
1.a co sie stanie jak koles na rydwanie/steedzie zginie?rydwan/steed walczy dalej sam?
2.jeśli jest unbreakable to się undeady nie sypią?
3.czy jesli zabije mi prince'a to dziala klątwa?co moze spowodowac smierc obu... co sie stanie wtedy...
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Asarnil
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń
Kontakt:

Post autor: Asarnil »

1. jesli koles zginie, mount/rydwan traktowany jest jako zniszczony
2. nie sypie sie
3. no tutaj mam zagwozdke malą. wydaje mi sie, ze powinien dostac z klatwy i jak zginie to obaj giną i tyle :)

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

klatwa bylaby wtedy jedyna mozliwoscia smierci obu panów co faworyzuje tylko i wyłącznie Khemri, które razem z VC ma juz przywilej nie sypania się... ja bym zostawił walkę bez magii, break testow itp.. walke moze i musi przezyc 1 bohater.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

przeciez kazda armia jest w tym momencie faworyzowana bo ich bohaterowie sa unbreakable (czyt. wszyscy dostaja te specjalna zasade i nie traca zadnej ze swoich np. frenzy,hate)... jesli by bylo inaczej to by dzialalo na nich outnumber fear i gdyby TK tracilo zdolnosc klatwy to wtedy to by bylo niesprawiedliwe... :twisted:
W pojedynku można koszytać z wszelkich magicznych zdolności, przedmiotów, mocy itd.
czyli klątwa działa. :twisted:
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

kemot
Wodzirej
Posty: 737

Post autor: kemot »

scenariusz nr 2 w takiej formie to porazka, zmusza do wystawienia bohatera puszki (doladowanego magicznymi przedmiotami), jak cos to proponuje zmienic na formule, zwyciezca pojedynku automatycznie moze wygbrac zaczynanie bitwy (lub jakis inny bonus), ale bohaterowie nie gina, poza tym mounty powinny walczyc do konca (wtedy oplaca sie wystawic asarnila :D ), nie ma brekow, i mozna czarowac wszystkimi czarami do kombatu, lacznie z magic misslle.
Pytanie: czy 2x armia dogs of war moze wystawic asarnila w kazdej z armii??
pzdr.

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

nie moze w zadnej... :P asarnil zzera slot hero ale nie moze byc gienkiem, a musisz miec jeszcze paymastera ktory tez nie mzoe byc gienkiem, ergo musisz miec generala. scenariusz nr 2 bardzo prosto niszczy konwencje 2x2 magów. Wg mnie klątwa nie działa.
Obrazek

hirek
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: hirek »

A ja cały czas jestem za normalnym sposobem rozegrania pojedynku włącznie z breakem, fearem i rzucaniem magii! W klubie to obgadamy jeszcze!

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

A co Hirku, chcesz wystawić demona- terrorystę??:)

Dimmu
Chuck Norris
Posty: 469
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Dimmu »

JAk przyjade to na pewno bede miał 3 black coache i 3 kawalerie ... nie wiem czy to bedzie cos milego dla przeciwnika... ale cóz regulamin jest regulamin ... zobaczycie chlopaki jakie będą odgięcia na tym turnieju

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wlasnie mi Dimmu powiedzial o swojej rozpisce - wspolczuje kazdemu kto mialby z tym grac...

hirek
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: hirek »

HMMM, odgięcia będa spowodowane tylko niezdrową chęcią rywalizacji i wygrania za wszelką cenę. To, że regulamin przewiduje takie a nie inne możliwości wcale nie oznacza konieczności wystawiania przepotężnych i niezwyciężonych armii. Jest to tylko wola gracza, bo proszę, nie mówcie mi że dana armia nie ma innych jednostek a zmuszeni jesteście do brania tylko tego co najlepsze ze względu na to, że przeciwnik wezmie własnie przegięta armię!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Hirku i kto to mowi ;) Moze na ostatnim bydgoskim turnieju miales klimat ?? Jak dla mnie Twoja rozpa byla bardzo bardzo mocna i wygrlismy z toba tylko dlatego , ze moja i juniora rozpa byla bardzo defensywna nastawione przede wszystkim na armie takie jak Twoja ...

ODPOWIEDZ