Car park

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Mój znajomy własnie sprzedaje autko:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=309492272

Zadbane a jeszcze masz dodatkowy lans bo kumpel jest DJ'em.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

kurczę, fajna sprawa, szkoda, że z Łodzi. ja jestem z Wrocławia i raczej tylko dolnoślaskie wchodzi w rachubę.

ale na 1. rzut oka jak najbardziej ok
:roll:

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

ej dobra, a jakieś BMW itp.? u nas takie chodzą około 8 000. a laski na to polecą.
:roll:

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Jeśli biegasz w dresiku to ci nie pomogę.

A Łódź od Wrocka nie jest daleko.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

wręcz przeciwnie. zresztą, Corsa czy wymieniany przez Ciebie Golf, to też dres wagon.

ale nie oszukujmy się również. szukam młodzieżowego auta, jak i również bezpiecznego i ekonomicznego. a BMW ma pewną klasę :) poprostu szukam różnych opcji. to moje pierwsze auto, za ciężko zarobione pieniądze!
:roll:

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Za 5k mozesz zapomniec o BMW no chyba że na remont chcesz wydac drugie 5k.

Mam radę.Napisz do tvn turbo.Zakup kontrolowany to program dla Ciebie.

Ja doradziłem tyle ile mogłem.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Pawełek pisze:ej dobra, a jakieś BMW itp.? u nas takie chodzą około 8 000. a laski na to polecą.
Obrazek
Jeśli biegasz w dresiku to ci nie pomogę.
Pawełek w dresiku? Obrazek

Co do BMW, mój kumpel kupił, tylko potem włożył w niego więcej jak kosztował. Obrazek
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

chyba zdecydowałem się na Golfa II !
:roll:

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Kup sobie jedynke w automacie - bedziesz mial pewnosc, ze nikt Ci nie podwedzi :]

Awatar użytkownika
Astaroth
Warzywo
Posty: 18

Post autor: Astaroth »

A co myślicie o japońskich samochodach? Ja jeżdżę mazda 323 S1.5 BA w sedanie z 1994 roku i jestem bardzo zadowolony. W trasie przy ekonomicznej jeździe spalanie gazu potrafi się zamknąć w 7,2 l na 100 km. A pierwszym moim samochodem był opel corsa A z 1989 roku. I choć miałem z nim trochę problemów - starość nie radość - to jednak darze ten samochód dużym sentymentem.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

HONDA rulez :D
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Ypsilanti
Mudżahedin
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź/Mannheim

Post autor: Ypsilanti »

A ja się wożę Garbusiakiem 10 lat starszym ode mnie :D Autko super, najtańsze na jakie można wyrywać laski :mrgreen: Często jak stoję na światłach to ludzie robią mi fotki i każdy dzieciak pokazuje go paluchem ;) Świetna sprawa. Szkoda tylko, że jest chłodzony powietrzem, przez co zimą nie ma dobrego grzania :( Tylko to raczej autko typu skarbonka, no ale za to z klasą :)

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

najlepszy samochód-służbowy of kors...

Awatar użytkownika
Wojtku
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Wojtku »

załóżmy taką sytuacje... na allegro jest samochód do kupienia kup teraz około 7 tysięcy i w normalnej licytacji 1 złoty. Do końca aukcji jest 13 godzin. Licytuje go max powiedzmy 200 zł. Koniec aukcji, wygrywam. Co wtedy?
Obrazek

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Kontaktujesz sie, ze przedającym, dajesz mi 200 zł i odbierasz brykę

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Jakaś sprawa sądowa się o to toczy w Polsce która może być precedensem. Ja bym poczekał na wyrok.

Awatar użytkownika
Husiat
Wodzirej
Posty: 734
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Husiat »

O ile nie przerwie aukcji na kilka minut przed jeżeli cena nie będzie go cieszyła.
A jak wygrasz, to musi ci sprzedać, już kiedyś była sprawa w sądzie o to, koleś kupił chyba samochód za 1% ceny, ile kosztował i sprzedający nie chciał mu sprzedać choć wygrał tą aukcję. Sąd oczywiście orzekł, że doszło już do kupna i cena jest tylko wynikiem nieuwagi sprzedającego czy jakoś tak...
Czyli polować na okazje :wink:

EDIT: Fanatyk był szybszy. A mi się wydaję że jedna taka sprawa już się zakończyła... :roll:
Bum...!

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

sprawa się zakończyła.
wyroki sądów są różne:
- jesli facet za cenę np 200 zł wystawił auto tylko na chwilę (bo się pomylił) to przed sądem przegrasz
- jeśli facet wystawił go na dłuższy okres czasu to masz szansę wygrac- zwłaszcza jeśli złozyłeś ofertę, nie używałeś programu komputerowego do wyszukiwania takich okazji itp.
Nie wdając się w szczegóły-wyroki są różne, na allegro jest np masa naciągaczy polujących na pomyłki ludzi.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Zgryd
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zgryd »

Pamiętam jedną taką sprawę, wygraną przez kupującego. Jegomość, który chciał się pozbyć auta, był z allegro kompletnie nieobyty i założył konto tylko po to, żeby się gruchota pozbyć. Wpisując kwotę wstawił przecinek oddzielający liczbę tysięcy od zer. Formularz uznał więc kwotę iluś tam tysięcy za kilkadziesiąt złotych. Facet błędu nie zauważył, i sporo przegrał.
Nie przyszedłem dawać manny z nieba...

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

ej, panie...
jeden mój klient miał sprawę podobną ( nie samochód, ale inne rzeczy, na dużą kasę ) i tez go facio chciał wyrolowac.
tylko ze to mój człowiek wystawił urządzenia przez pomyłke po zanizonej cenie . okazało się że gośc który to kupił polował na takie okazje specjalnym programem komputerowym. no i wtopił.
swiat jest pełen oszustów

ODPOWIEDZ