Polski army book

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

nie wszystko zauwazyli najpewniej.

Awatar użytkownika
Husiat
Wodzirej
Posty: 734
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Husiat »

A mi tam się średnio podoba.
Tworzę rozpiskę i chcę dać magiczne przedmioty... I jak tu napisać że mam Szczwana Przyszpilacz? Konśliwiec Ulaga? (no tutaj jest nazwa własna, to już łatwiej)
Niektóre nazwy mi się nie podobają... Ale pozatym jest w miare dobrze... :wink:
Bum...!

Awatar użytkownika
Zox
Chuck Norris
Posty: 384
Lokalizacja: Kult / Warszawa Ursus

Post autor: Zox »

Na turnieje będe robił rozpy w AB z polskimi nazwami :twisted: :twisted:
<truepunk> powinni robic dwa niezalezne turnieje, dla pijacych i dla niepijacych
<truepunk> sorry, ale jak ja mam wygrac z zawodnikiem ktory cala noc spal i ani piwa nie wypil, jak ja ledwo stoje?
Obrazek

Awatar użytkownika
<Van-Bydle>
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45

Post autor: <Van-Bydle> »

Wlasnie wlasnie :) Stworzylem piczek po polsku do AB (Zox testuje ;)) i teraz na turnieju wszystko przejrzyscie po polsku ;)

Awatar użytkownika
Husiat
Wodzirej
Posty: 734
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Husiat »

. . .
Ja np. nie mam Army Buildera, nadal nie wiem jak pod linuxa ubuntu go zainstalować... Więc korzystam z AB. :wink:
Bum...!

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

Husiat pisze:. . .
Ja np. nie mam Army Buildera, nadal nie wiem jak pod linuxa ubuntu go zainstalować... Więc korzystam z AB. :wink:
Najnormalniej w swiecie - musisz go emulowac poprostu dowolnym programem do emulowania windy.
Alternatywnie (nie wiem czy pod ubuntu, ale podejrzewam ze rowniez) masz tak ogromna liczbe narzedzi graficznych/programistycznych ze program alternatywny powinienes w jedno popoludnie napisac, ktory by twoja armie obslugiwal

Awatar użytkownika
Husiat
Wodzirej
Posty: 734
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Husiat »

Przy użyciu Win? Aż dziw że już próbowałem, no nie?... I nie poszło... :roll:
Tak czy inaczej polski AB nie jest taki doskonały. :roll:
Bum...!

Awatar użytkownika
Lisu
Warzywo
Posty: 19

Post autor: Lisu »

Sam zaczynam,kupiłem AB jako jeden z pierwszych moich zakupów i jestem rozczarowany że tak mało informacji w zasadzie;/

Nazewnictwo ma u mnie 6/10.Ale faktycznie będę miał czasem problem z Army builderem przy tych polskich nazwach (dobrym rozwiązaniem było by tu wpisanie po prostu obok czy w nawiasie ich angielskiego odpowiednika- napewno oszczędziło by to wielu problemów).

Ogólne odczucie co do podanych informacji tez mierne,ale może to dlatego że dopiero zaczynam i chcę wiedziec jak najwięcej:D

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Jeste amatorem. Będe kupował AB i teraz mam problem..
Polska czy angielska wersja językowa? Wiem, że większość graczy WH używa angielskich skrótów, ale chciałbym w całości poznać tą armię, dlatego wolę czytać w ojczystym języku :P

Awatar użytkownika
kis1
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Bastion HypolytówCity

Post autor: kis1 »

Jak nie dasz rady czytać fluffu po angielsku, to wybór jest oczywisty ... W każdym innym przypadku bierz angielski :)

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Chyba zdecyduje się na polską wersję :P A skróty angielskie wyrobią się podczas bitew :P

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

to pamietaj jeszcze o poprawieniu bugow

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

W Army Booku miałem karteczkę i tam były opisane wszystkie bugi. Nazwy trochę mnie denerwują :P Pewnie niedługo będe zmuszony kupic angielską wersję..

Awatar użytkownika
Nerull
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nerull »

nie wszystkie :wink:
Obrazek

Jonek Pieronek
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Jonek Pieronek »

Nerull pisze:nie wszystkie :wink:
A gdzie są dostępne wszystkie znane, jeśli można spytać? Bo mój AB nie miał erraty niestety.

ODPOWIEDZ