03.02.2007 - Toruń - "SI VIS PACEM, PARA BELLUM! Toruń"

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
hirek
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: hirek »

Poniewczasie doszedłem do wniosku, że lepiej dla mnie by było w ogóle się nie ruszać, i pochować się po krzakach grając na remis, bo armie z taktyką defensywną, w moim odczuciu zasługują na właśnie takie posunięcie ze strony ich przeciwnika :evil:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Hirku takie jest Twoje zdanie , jakbys tak zrobil to myslisz , ze uwazalby , ze zle zrobiles ? Niekazdemu odpowiadaja armie nastawione tylko na walke i pchanie sie na chama... Wczoraj gralem z krasiami na 50 strzelcach , 2xbolcach , klopie , organkach i master inzynierze - moglem sie cala armia schowac w ostatniej turze zablokowac przeciwnikowi cwiartki , a swoje zajac i wygrac 11:9 , ale wolelem cos sobie pograc i przez to przegralem 13:7 - wszystko zalezy od podejscia czy wolisz grac zeby grac czy uzyskac jak najlepszy wynik...

hirek
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: hirek »

No tego akurat nie musisz mi tłumaczyć, wieć jeżeli przyjedziecie do Torunia za 2 tygodnie to licże na rewanż :wink:
Swoją droga to fakt, jakże milej by było widzieć armie chociażby imperium czy krasnalków, które korzystają z pełnego asortymentu dostępnych im wojsk!

Awatar użytkownika
Asarnil
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń
Kontakt:

Post autor: Asarnil »

Dimmu pisze:JAk przyjade to na pewno bede miał 3 black coache i 3 kawalerie ... nie wiem czy to bedzie cos milego dla przeciwnika... ale cóz regulamin jest regulamin ... zobaczycie chlopaki jakie będą odgięcia na tym turnieju
Chyba 2 coache... ;)
Jakbyś wziął taką rozpę, to nawet chętnie bym Cię na challenge wyzwał ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

2 z sylani 1 z normalnych VC ;) challange ? Marcinie to ja nie wiem co ty masz zamiar wystawic :D

Awatar użytkownika
Asarnil
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń
Kontakt:

Post autor: Asarnil »

hehe, myślę, że 3 maneaterów wystarczająco młóci coache i kawe.
To jak dimmu co powiesz na challange? :)

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

ja i moje krasie cieszymy sie na 3 kawy i 3 coache, i nie uwazam tej kombinacji za przegieta ani nawet mocna :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Asarnil
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń
Kontakt:

Post autor: Asarnil »

może kawy jeszcze są w miarę niebezpieczne, ale w mojej rozpie mam 5 różnych modeli, które coache rozwalają jednym niezasavowanym hitem :)
a kawa... hmm, jest droga, wiec zakladam, ze poza nia dużo już w tych armiach nie bedzie ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

niee , 20 wilkow , 10 fell batow , 2xnecrosi , 2xvampirow - czyli lacznie 7 PD + 5 boundow... Macie racje armia jest bardzo slaba :D Bania , a jest cos w ogole dla Ciebie przegiete ? :lol: 8)

Awatar użytkownika
Asarnil
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń
Kontakt:

Post autor: Asarnil »

Ziemko pisze:niee , 20 wilkow , 10 fell batow , 2xnecrosi , 2xvampirow - czyli lacznie 7 PD + 5 boundow... Macie racje armia jest bardzo slaba :D Bania , a jest cos w ogole dla Ciebie przegiete ? :lol: 8)
skinki :lol:

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

200 skinkow, 2 caskety i 6 scorpow, po prostu dla mnie VC oparci glownie na kawie nie są mocni bo nie moga tego wskrzesic...
Obrazek

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

nie chcecie wiedziec z czym ja przyjade jesli Sylwia jednak ze mna nie pojedzie :D
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

wlasnie mialem przyjemnosc grania z def krasiami i bolcem z +5cr ale nie siedzialem po krzakach (chociaz rozwazalem to) i lekko prchowo wygralem 11:9 a spokojnie moglobybyc 2 - 3 pkt wiecej, co prawda nie iwem jak bym sie zachowal z armia juniora i ziemka ale na pewno tez staralbym sie napsuc im krwi.....

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

Bania pisze:ja i moje krasie cieszymy sie na 3 kawy i 3 coache, i nie uwazam tej kombinacji za przegieta ani nawet mocna :twisted:
oj oj, sie przejedziesz wiec na tym cieszeniu sie jesli nie wymyslisz czegos na prawde niesamowitego ;p :lol: :P

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

4 bolce z sila 7, 2 cannony, 2 klopy, 2 organki... to coache i kawa muszą cos wymyslec
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Hmmm dziwne zauwazylem , ze jakos w Bydzi nei miales bolcow z s7 - teraz jednak je wezmiesz ?? :wink:

Btw. jesli wystawisz cos takiego to tylko po raz kolejny pokaze "nieprzegietosc" brania 2woch tych samych armii w sojuszu :)

Awatar użytkownika
Kozisyn
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kozisyn »

niech mi ktos w Polszcze powie ze bolce bez siy 7 są dobre :wink:

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

Kozisyn pisze:niech mi ktos w Polszcze powie ze bolce bez siy 7 są dobre :wink:
te z s6 sa dobre, tylko ze te z s7 sa BARDZO dobre :)

Awatar użytkownika
Asarnil
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń
Kontakt:

Post autor: Asarnil »

Kozisyn pisze:niech mi ktos w Polszcze powie ze bolce bez siy 7 są dobre :wink:
hej Kozisynie, skoro już się wypowiedziałeś w tym temacie, to może przy okazji do nas przyjedziesz na paróweczkę? ;)

Awatar użytkownika
Kozisyn
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kozisyn »

baardzo chętnie, tylko ze przez niecały miech mam bana dzieki mojej cudownej uczelni z zaliczeniami i egzaminkami włącznie :wink:

ODPOWIEDZ