Koncert życzeń 7 edycji ..

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Ward na 5(4)+ od obstrzału i na 6(5 od kotła)+ w combacie to chyba nie jest taka wielka przeginka, zwłaszcza że khiane nie chciałby aby jego wybranki spadły od byle strzału.

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

Skończcie wreszcie prezentowanie swoich fantazji bo naprawdę - jest już taki temat na tym podforum i zwie się "koncert życzeń 7 ed.". Poza tym jest też podobny do tego starszy temat, który też zawaliliście spamem.

Chciałbym aby ten temat traktował o informacjach pochodzących z wiarygodnych źródeł, a nie o bzdurach typu "chciałbym aby Witch Elfki miały 4+ warda od ostrzału bo Khaine by tak chciał. . . "


Zresztą. Popieram Jankiela. Witchki z wysokim wardem byłyby bezsensu. . .
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

w sumie to co w plotkach, to brzmi miodnie (ASF)
jeżeli staty zostaną takie jakie są i dojdzie do tego WS 6 to naprawdę będzie fajowo
- liczę, że nowy kocioł też będzie dawać coś w stylu warda jednak (choć ciekawe czy przerzuty ranień jak są obecnie to też się pojawią)

może nowy kociołek to będzie coś w stylu war altara ??
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Chciałbym aby ten temat traktował o informacjach pochodzących z wiarygodnych źródeł,
Do każdej porcji plotek z wiarygodnego źródła będzie osobny temat. Nowe informacje pojawiają się na tyle rzadko, że nie ma sensu umieszczanie ich w jednym temacie. Jak będzie ich więcej to zrobię cos w stylu "rumour roundup". Na razie musimy zadowolić się spamowaniem.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Problem w tym ze narazie nie am wiarygodnych zrodel.

poczekajmy 3 miesiace i bedzie juz wiele wiadomo :D

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Jankiel pisze: Mam nadzieję, ze DE beda zabójcze, ale bardzo delikatne - jak ktoś chce twardych oddziałów, niech zacznie grać kraśkami. Niech zostaną w DE jakieś wyzwania i słabe strony, a nie dla wszystkich ward i save na 2+.
I właśnie o to chodzi, należy wzmocnić DE w ataku tak że gdy szarżują to koszą wszystko, ale gdy dostają szarże to raczej płyną. I zapowiadane w plotkach zasady by to dawały. Jeśli uda się zaszarżować wrogi oddział to wycinamy go co do jednego (dzięki zasadzie +1A w szarży), ale zaszarżowani nie powalczymy raczej długo (niski AS i T) jeśli uda się ustać to w następnej turze tracimy Heta. Jaki z tego morał, trzeba będzie grać agresywnie i iść do przodu. Takie powinny być nowe DE zabójcze, ale łatwe do zranienia. Co do moich wcześniejszych postulatów Warda dla Wiedźm, to po prostu chciałem żeby ten oddział był bardziej grywalny, ale jak mają mieć ASF to im w pełni wystarczy.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

A ja nie chce by DE upodobniły sie do WE ze wystarczy isc do przodu by zsiekac wszystko. Uwazam iz nowe DE powinny miec mocny atak słabą obrone. Ale tez czasami trzeba zrobic taktyczny odwrót czy wycofac wszystko do tyłu by mozna strzelac a nasepnie zaszarzowac. Grałem pare bitew WE i gdy ma sie 2 (+ swoj) lasy na stole to zadna filozofia wygrac. Nie chciałbym by takie same były DE

Awatar użytkownika
pepe
Mudżahedin
Posty: 212
Lokalizacja: Kęty

Post autor: pepe »

Nie martw się DE nie będą miały dodatkowego lasu :D

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Tak dadzą im dodatkowe bagno :twisted:

Awatar użytkownika
pepe
Mudżahedin
Posty: 212
Lokalizacja: Kęty

Post autor: pepe »

To nie lizaki :lol

Awatar użytkownika
max1
Chuck Norris
Posty: 661
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: max1 »

Może jaskinie?:)

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Misie, mamy tu już jeden koncert życzeń. Temacik przenoszę.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

przy hate'cie na wszystko i +1A w szarży jakoś widzę masę kawaleryjskich DE na stołach.... no ale może te takie wrażenie....
mimo, że +1A w szarży nie będzie przechodził zapewne na mounta
hate pewnie będzie :roll:

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

a co myślicie o przerobieniu bohaterów specjalnych jeśli wogóle wchdzi to w gre i może dodać już oficjalnie shadowblada?
Obrazek

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

W bohaterach specjalnych większych zmian chyba raczej nie będzie, co najwyżej zmienią im niektóre zasady specjalne, ale nie będzie to nic rewolucyjnego. Kouran Tullaris i Shadowblade pojawią się pewnie w kodeksie, ale jak dokładnie by wyglądali chyba za wcześnie o tym mówić.
Ja mam nadzieje że Malekith dostanie regeneracje zamiast tej zasady o pojedynczej ranie z jednego uderzenia.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

No nie wiem czy Kouran się pojawi, w sumie już od jakiegoś czasu nie żyje mu się xP

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

No niby tak, ale Vlad też niby nie żyje a można go wystawiać. Zresztą GW często zmienia historie (patrzcie Eltarion nie jest ślepy i znowu jeździ na gryfie) więc nie skreślał bym tak szybko Kourana.
Ps. czytałem gdzieś właśnie, że Koranowi się niestety zmarło, ale dokładnie co się z nim stało to nie wiem, był bym wdzięczy jeśli ktoś by mi wskazał miejsce opisania tej historii.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1225
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Tullaris pisze:Ps. czytałem gdzieś właśnie, że Koranowi się niestety zmarło, ale dokładnie co się z nim stało to nie wiem, był bym wdzięczy jeśli ktoś by mi wskazał miejsce opisania tej historii.
Jeśli mnie pamięć nie myli to zabił go Tyrion i jest to opisane w 6-edycyjnym Army Booku HE.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

To niech wymyślą jakiegoś nowego chara najlepiej WIEDŹME (wojowniczka :>? Mag? :>), która próbowała sobie czarować coś nie poszło i stała się opętana przez mrocznych bogów :D XD konkurencja dla Morathi :p hehe ach te fantazje Oooh!

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Temple Guard pisze:Jeśli mnie pamięć nie myli to zabił go Tyrion i jest to opisane w 6 edycyjnym Army Booku HE.
Dzięki za przypomnienie, ale w nowym booku do HE nic o tym nie ma (a może nie doczytałem), w każdym bądź razie zobaczymy jak będzie wyglądać historia w naszym nowym AB.
Co konkurencji dla Morathii to przecież jest Helleborn, i ma całkiem fajne zasady.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Zablokowany