młodej figurki :) [up 06.03.08 empire wizard]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
młoda
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia :)
Kontakt:

Post autor: młoda »

True Legionista pisze:
Młoda pisze:Jeszcze nigdy nie pomalowałam czegoś dla siebie Wink . Czasami tylko maluje figurki na prezent dla miłych kolegów Razz Wink .
Ja tez chce taką koleżanke :p
Nic straconego... :P he he :wink:.
Sławol pisze:No i tak, jak Rakso powiedział, przydałoby się zbliżenie twarzy Wink
Tak wiem, Tomusiowi pewnie było ciężko dojść do jego twarzy, albo aparat nie łapał ostrości tam gdzie powinien, albo po prostu nie zrobił zdjęcia z tej strony. Zbyt wielkiego wpływu już na to nie mam, ale mogę powiedzieć, iż to, że nie widać twarzy nie było zabiegiem celowym :wink: .
Corvus Albus pisze:Ty jesteś po jakimś plastycznym kierunku? XD
Nie, nie trzeba być po plastycznym kierunku żeby malować :P . Wydaje mi się, że troszkę cierpliwości i wytrwałości zupełnie wystarcza. W tym roku dopiero kończę liceum (zwyczajne - nie plastyczne :wink: ), a więc za bardzo do tej pory nie miałam kiedy zrobić owego kierunku. Może w czasie studiów zrobię sobie jakąś szkółkę dwuletnią związaną z plastyką, ale to się jeszcze zobaczy :wink: .

To by było na tyle :wink: .

Pozdrawiam,
młoda.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Pięknie malujesz.
Ile czasu zasjął Ci ten mag??

pozrawaim
Furion

Awatar użytkownika
True Legionista
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: z RaptoRowa

Post autor: True Legionista »

młoda pisze:
True Legionista pisze:
Młoda pisze:Jeszcze nigdy nie pomalowałam czegoś dla siebie Wink . Czasami tylko maluje figurki na prezent dla miłych kolegów Razz Wink .
Ja tez chce taką koleżanke :p
Nic straconego... :P he he :wink:.
jak to mialbym przeciez pare ludkow wymalowanych pro :D

Pozdrawiam Raptor

Awatar użytkownika
młoda
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia :)
Kontakt:

Post autor: młoda »

Furion pisze:Ile czasu zasjął Ci ten mag??
Hmm... dość trudne pytanie :wink: . Nigdy nie patrzę na to, ile czasu maluję, ale wydaje mi się, że jakieś 2-3 dni. Nie mam pojęcia jak to się przekłada na godziny - nawet mniej więcej :wink: .
True Legionista pisze:jak to mialbym przeciez pare ludkow wymalowanych pro Very Happy
Nic straconego = nie wykluczone, że mógłbyś zostać moim kolegą :P :wink:, o to mi chodziło :P . A na taki prezent to trzeba sobie zasłużyć :wink: .

Pozdrawiam,
Kasia :wink: .

bartekk
Mudżahedin
Posty: 293
Lokalizacja: toruńskie przedmieścia, dokładniej jakubskie przedmieścia

Post autor: bartekk »

to ja jestem od ciebie młodszy o parę lat młoda :) ale malujesz pięknie :) naprawdę ekstra, a zrobiłabyś figurkę przedstawiającą siebie? taki autoportret :)
Witam. Od niedawna tutaj spamuję. jeśli chcecie podziękować za ten cudowny spam - zapraszam do Torunia. i pamiętajcie, że za każdym razem kiedy pisze post, zabijam kotka :)

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

bartekk pisze:to ja jestem od ciebie młodszy o parę lat młoda :) ale malujesz pięknie :) naprawdę ekstra, a zrobiłabyś figurkę przedstawiającą siebie? taki autoportret :)
ha ha ha to by trzeba było by trochę podłubać w gs'sie :P
figurki wyśmienite co do jednej :)

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Piękne-zawsze mówiłem ,że H.elfki to pięknisie...
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
młoda
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia :)
Kontakt:

Post autor: młoda »

bartekk pisze:a zrobiłabyś figurkę przedstawiającą siebie? taki autoportret :)
Yyy... Nie? :P po pierwsze nie mam takich umiejętności dłubania w GSie żeby ulepić siebie :wink: , po drugie nie wiem po co miałabym to robić :wink:, a po trzecie nie można wyrzeźbić czegoś tak idealnego 8):lol: :twisted: (żart oczywiście). Tak naprawdę nie jestem zapatrzona w siebie i nie zamierzam tworzyć swojej podobizny :lol2: :wink: .

Pozdrawiam,
młoda :wink: .

bartekk
Mudżahedin
Posty: 293
Lokalizacja: toruńskie przedmieścia, dokładniej jakubskie przedmieścia

Post autor: bartekk »

to dobrze. Bo malujesz już tak, że gdybyś jeszcze rzeźbiła, to byś mistrzynią polski była :) a teraz to i tak jedna z najlepszych, jeśli nie naj :)

p.s. widzę że nowy avatar :)
Witam. Od niedawna tutaj spamuję. jeśli chcecie podziękować za ten cudowny spam - zapraszam do Torunia. i pamiętajcie, że za każdym razem kiedy pisze post, zabijam kotka :)

Awatar użytkownika
monsterstar
Chuck Norris
Posty: 582

Post autor: monsterstar »

musze cię o jedną rzecz spytać: Jak cienować spód od WEFF ?

Awatar użytkownika
młoda
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia :)
Kontakt:

Post autor: młoda »

bartekk pisze:to dobrze. Bo malujesz już tak, że gdybyś jeszcze rzeźbiła, to byś mistrzynią polski była :) a teraz to i tak jedna z najlepszych, jeśli nie naj :)
No bez przesady... Chyba jeszcze mało widziałeś :wink: . Jeszcze duuuużo mi brakuje do niektórych malarek z Polski, nie mówiąc o malarzach :wink: .
monsterstar pisze:musze cię o jedną rzecz spytać: Jak cienować spód od WEFF ?


Wodę maluję przede wszystkim mieszanką niebieskiego/błękitu/turkusu i rozjaśniam ją w stronę brzegu - im dalej od brzegu, tym woda jest ciemniejsza. Mam nadzieję, że taka odpowiedź Cię satysfakcjonuje :wink: .

Pozdrawiam,
młoda :wink: .

Awatar użytkownika
MuK
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: MuK »

naprawdę ekstra, a zrobiłabyś figurkę przedstawiającą siebie? taki autoportret Smile
Obrazek

Moim skromnym zdaniem Mag nie przestawia sobą nic ciekawego. Schematyczny i nudny do bólu. Twoje figurki maja w sobie coś takiego, że gdy zobaczę jedną czuje sie jakbym widział je wszystkie. Plusem jest fakt, że nie pomalowałaś kolejnego HElfa.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Fajny jest :)

Na "+"
-kolorystyka (podoba mi sie fioletowe wdzianko :))
-Dioramka bardzo fajna :) taka troche nietypowa
-Ogolnie spojny kolorystycznie :)


Na"-"
-korek ,troche plaski ale najgorszy jest przeswitujacy roz (niedokladne pokrycie kolorem) - ostatnia fotka
-znowu HE :P
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

ODPOWIEDZ