PMotM 10 - NG Shaman

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

PMotM 10 - NG Shaman

Post autor: ARBAL »

Równo 7 dni pracy i skończony :)

Obrazek

Obrazek

Po kliknięciu na mini otrzymacie bardzo dokładne zbliżenie... nie ukrywam żadnych niedociągnięć :)
Ostatnio zmieniony 2 kwie 2008, o 13:29 przez ARBAL, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
monsterstar
Chuck Norris
Posty: 582

Post autor: monsterstar »

7 dni troche dużo jak na takiego NG, przynajmniej tak mi się wydaje.
Ale za to jest bardzo ładnie schludnie dokładnie pomalowany. Jeszcze jedno możesz zdradzić tajemnice jak pomalowałeś te czaszki i kości ?

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Bleached Bone dalej wycieniowane wszystkie "dziury" mieszanka wody+Black Ink+Chesnut Wash, potem szczeliny i zagłebienia wycieniowane Flash Washem i Chesnut Washem by je ubrudzić, na koniec wsyztsko co wystaje rozjasnione rozwodnionym Skull White

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

stasznie widoczne przejscia na modelu...i w oku 2-giej czaszki masz włosek z pedzelka...koniecznie go usun ;) ale praca nie najgorsza...tylko czemu tak dlugo nad nia siedziales? ja w 7 dni gryfa malowalem ;)

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

dlugo bo chodze do pracy..... :)

przejscia sa widoczne bo zwroc uwage jakiej duzej rozdzielczosci to
zdjecie.... a nie pomniejszone i wygładzone w Photo Shopie :)
Czy widziałes żeby wszyscy "pro malarze" tu na forum wrzucali tak duże zdjęcia? odp. nie stąd przejścia są idealne :)

Mniejsze - gdzie nie widać przejśc - znajdziesz tu

Obrazek

Obrazek

Prawda że wygląda inaczej?
Myślę, że to dyskusja na osobny temat jakiego formatu zdjęcia tu umieszczać.....

Włosek na czaszcze został zauważony po zrobieniu zdjęcia i nie jest to włosek z pędzelka a jeden "włosek" z posypki :)

Nie chciało mi się robić nowego foto... :)

Awatar użytkownika
monsterstar
Chuck Norris
Posty: 582

Post autor: monsterstar »

Nie wyświetlaja mi sie te dwa zdjęcia mniejsze...

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

ARBAL pisze: nie ukrywam żadnych niedociągnięć :)
Niewiele masz do ukrycia :)
Model bardzo udany, większość traci przy takim powiększeniu, Twój nie.

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

sa za to kontrasty mocne...ale mi to sie zawsze podobalo... wywaliles ten włosek z oka czaszki? ;D

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

włosek odpadł sam :) na małych fotkach go nie widać :)
stosuje duże kontrasty bo to daje fajne efekty na stole gdy tak naprawde widzi sie figurki z daleka ...

Dzięki Skavenblight :)

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

wiem, ja tak robie z bardingami moich bretoncow...ze skora u og z reszta tez ;] jak pisalem model udany ;)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

ARBAL pisze: stosuje duże kontrasty bo to daje fajne efekty na stole gdy tak naprawde widzi sie figurki z daleka ...
Nie tylko z daleka. Ogólnie duże kontrasty są ok, sama tak maluję - trzeba tylko znać umiar, bo niektórzy przesadzają i robią strasznie "komiksowe" figurki.

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

zamieszczasz tylko male zdjecia i nie ma sie o nic doczepic... tez bym chcial zobaczyc zdjecia innych w duzej rozdzielczosci.

Osobiscie ciezko mi oceniac Arbala bo maluje prawdopodobnie najlepiej w Toruniu :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Bardzo mi się podoba. Czysto malujesz, co widać na dużych powiększeniach.

Awatar użytkownika
Archaon
Mudżahedin
Posty: 257
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post autor: Archaon »

Duże powiększenia powinny być normą w konkursach. Modelik porządeczku. Na pewno na stole będzie się prezentował znakomicie. Ja bym tylko dodał kilka białych kropek na grzybkach ;)

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Moja kobieta też sugerowala mi zrobic białe kropki na grzybkach ale miałem inna wizje :)

Awatar użytkownika
Archaon
Mudżahedin
Posty: 257
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post autor: Archaon »

ARBAL pisze:Moja kobieta też sugerowala mi zrobic białe kropki na grzybkach ale miałem inna wizje :)
Mam tylko nadzieję, że nie sugerowałeś tą wypowiedzią, iż kobiecy (by nie powiedzieć zniewieściały) jestem ;)

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

ha ha nie skad :)
ale kropeczkian grzybkach dorobie jednak :)

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

szaman bardzo ładny, jak na razie chyba faworyt ale zobaczymy co Fedek jeszcze i Mapet wymyślą

a co do zdjęć to figurka jest w skali 30 mm więc jak wstawimy zdjęcie że będzie ona na cały ekran to wiadomo że gorzej wyjdzie dlatego nie widzę osobiście sensu wrzucania bardzo dużych zdjęć bo nie pokazują one prawdy tylko odejmują rzeczywistość, we wszystkim musi być równowaga

Fallan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 105

Post autor: Fallan »

Fajna figsa. Mi się podoba. Co do przejść to mam podobny problem, ale w praktyce ich nie widać. Tylko na zdjęciach tak wychodzi :wink: .

ODPOWIEDZ