PMotM-10 ....saurus scar-veteran BSB na coldłonie

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
młoda
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia :)
Kontakt:

Post autor: młoda »

No no... Mapeciu widzę, że się postarałeś :wink: . Najbardziej podobają mi się przejścia kolorów na wężu. NMM jak na pierwszą próbę wyszedł baaardzo spoko :wink:. Pewnie więcej powiem jak zobaczę go na żywo na Mastermindzie :twisted:.

Pozdrawiam,
młoda :wink: .

Awatar użytkownika
Pasiaczun
Mudżahedin
Posty: 246
Lokalizacja: prosto z parkietu.

Post autor: Pasiaczun »

no....

Taki naprawde SOLIDNY ..

TT.



:wink: :wink:

Awatar użytkownika
thral92
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: thral92 »

a weze moge meic wiecej zebow np anakonda:D a praca wyrabana w kosmos piekny cudny i wogole miazdzacy a w dodatku jaki fajny coldzik:)

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Normalnie dobrze ze ktoś Ci powiedział o tym TT, teraz mamy zarąbiście pomalowanego figsa. Brawa ;)

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Praca bardzo ładna, świetny NNM :) Ogólnie rządzisz jeśli idzie o Lizaki ;)

I uwaga do znawców węży i innych gadów- niektóre węże np. pytony mają około 200 ząbków...

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

suuuuuuuper ;] tlyko mi ten ogrowy miecz nie pasi...ale to takie moje prywatne przemyslenie... ale model boski ;]

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

ładny widziałem go na turnieju i jest spoko

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Nie podoba mi się miecz, zarówno malowanie jak i wygląd. Reszta super.

Awatar użytkownika
Leszczu_
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Leszczu_ »

Nie podoba mi się miecz, zarówno malowanie jak i wygląd. Reszta super.
a ja uważam że ten miecz jest jednym z fajniejszych elementów figurki :wink: Generalnie całość - rewelka 8)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Ała...
:shock:

Niesamowite.

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Zgodnie z moim systemem oceniania "najpierw w morde, potem cukierka" powiem najpierw co mi sie nie podoba. NMM... ciezko wymagac, zeby po pierwszej probie byl idealny, dlatego mam nadzieje, ze moje uwagi sie przydadza. Przede wszystkim, to co 3ba na poczatku zrobic to okreslenie glownego zrodla swiatla. Sprawa jest o tyle istotna, ze my tutaj staramy sie imitowac odblaski jakie powstalyby wlasnie na skutek dzialania swiatla. Jesli nie wiemy skad nam mruga to wlasciwie tracimy caly efekt. Zeby zrobic przkonywujacy nmm potrzebujemy minimum 2ch rodzajow odblaskow na malowanej powierzchni. Pierwszy rodzaj odblaskow to beda te powstale przez dzialanie naszego wyimaginowanego zrodla swiatla. Drugi rodzaj odblaskow to skutek odbicia swiatla od ziemi (zazwyczaj). Wyglad odblaskow to juz kolejna kwestia. Obserwacja i ogladanie prac innych malarzy to najlepsze sposoby aby uswiadomic sobie jak dana powierzchnia powinna reagowac na swiatlo. Kolejna wazna rzecz to kolory i kontrast. Z dobraniem barw jest latwiej, ale ustalenie natezenia i kontrastu wymaga wprawy.
To w wielkim skrocie przedstawienie zagadnien, na ktore moim zdaniem 3ba zwrocic uwage przy malowaniu nmm, a wiec: swiatlo, ksztalt, kolor i kontrast.
U Ciebie Mapet wlasciwie wszystko oprocz koloru jest w tym momencie na minus. Przy swietle padajaceym ze wszad i z nikad ciezko umiejscowic odpowiednio odblaski, a do tego dochodzi jeszcze o wiele za maly kontrast. Wybrales sobie trudne powierzchnie jak na pierwszy raz - szczegolnie maska wydaje sie wymagajaca. Jest natomiast jeden element , ktory dobrze wrozy na przyszlosc - obraczka na lewej nodze saursa :)

Skoro wchodzenie na ambicje zagrzewa Cie do boju to mam nadzieje, ze spelnilem misje ;)

Na koniec jeszcze cukierek, czyli kilka slow o tym co mi sie podoba. Ogolna wesola, jaskrawa kolorystyka bardzo mi przypadla do gustu. Niewatpliwie figurka to mocny eyecatcher. Bardzo podba mi sie efekt na mieczu i to polaczenie kolorow, ale osobiscie juz bym nie przenosil tego samego zestawienia na weza (ktory swoja droga mial wygladac na rzezbe, a teraz sprawia wrazenie magicznego ;) )

Awatar użytkownika
Wood Elf
Wałkarz
Posty: 97

Post autor: Wood Elf »

o lol cudo ;P fajny ale kolorystyka chyba źle dobrana ten mieczyk itp. ;P troche dziwnie ale figsiak fajofski!!!!!!!!!!:P

Awatar użytkownika
monsterstar
Chuck Norris
Posty: 582

Post autor: monsterstar »

Bardzo fajnie BRAVO !

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Gratulacje, teraz już nikt nie powie o silnym TT :)

Najbardziej podoba mi się wąż. Może mało węzowy ale pomalowany naprawdę efektownie. Nmm nie jest zły jak na pierwszą próbę... Zresztą nie znam sie na tym :P

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

Lesthad pisze:Super miodzio i nawet orzeszki :D ale chyba weze nie maja tylu zebow :D ( 2 jadowe) :D
a widział Ty kiedy neibiesko fioletowego węza, takiego paszczura ujezdzanego przez czloweiko weza? ;)

mocny TT :P ;]

nie, no praca mi sie arzo podoba. nnm troche miejscami wyglada raczej jak hmm... pożółkłe kosci, ale i tak niezle ;) zwlaszcze niezla jak na 1 raz ;)

pozdrawiam

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Bardzo podoba mi się połączenie kolorów na tym saurusie dobrze zrobiona praca cieszy oko.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

no Mapet w pytke zbysia... dałeś czadu !! figs genialny :)

pzdr!!

dinothunder

Post autor: dinothunder »

Nie mam pytan. boski sauri :D

Gutek
Warzywo
Posty: 18
Kontakt:

Post autor: Gutek »

Ten węgorz na sztandarze jest świetny :D. Nie podoba mi się kolorystyka łusek na ciele, ale to kwestia gustu. Ogólnie bardzo dobra praca

ODPOWIEDZ