Galeria Ponurego update[02-04-2008]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Reiko
Mudżahedin
Posty: 210
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Reiko »

Genialna armia, sporo nad nią wysiedziałeś co? ;)
Nie podoba mi się tylko schemat kolorystyczny KotR. Imo, fluffowo powinni być w różnych kolorach :wink:

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

jednego z tych pegazow trzeba bylo zrobic tak jak pozostalych dwoch czyli bez tego przezroczystego precika ... armia jako calosc bardzo dobrze zrobiona

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

Dzieki za komenatrze :wink:

Gwardia królewska powstała jeszcze za czasów gdy QK mieli S6 wtedy grywałem na lancy 8 osobowej z lordem, ale gdy weszła siła 5 i ja zakupiłem świnke dla Lorda Azraela, z questingów zrobiłem gralowców, wtedy dodałem im białe płaszcze, i pochodnie. teraz w najblizszym czasie jak dostane 5 lanc od silver helmsów, to je zamienie zamiast tych maczet:P i bardziej pokonwertuje na grali tylko ze narazie nie mam pomysłu(oprócz lanc od SH)

pegazowi nie usunę przezroczystego bolca, niech chociaż jeden będzie stabilny, tamtych dwóch już n-ty raz od nowa przyklejam, a po za tym specjalnie zależało mi aby on był wysoko żebym mógł pegazy zmieścić w szeregu bo tak to sie skrzydłami zahaczają.

Archaon co rozumiesz za stwierdzeniem rozmyte krawędzie? podaj przykład bo nie łapie.

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

Ostatnie zlecenie,

czarodziejka DE, ogień rzeźbiony GS'em. reka nie przyklejona gdyz niech włąsciciel sie sam meczy ze sztyftami :wink:

cholera za duzy zoom jest:P teraz zostane zjechany:P

Obrazek



Obrazek


Obrazek


Obrazek



no i druga rączka:

Obrazek

Awatar użytkownika
Andy
Chuck Norris
Posty: 383
Lokalizacja: (K)rasnoludzka (G)ildia (B)ezpieczeństwa

Post autor: Andy »

Eeeee to moje:P
Nie udzieliłem zgody na publikacje MOJEJ czarodziejki ;)

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

powiem tak, nie jest zla...ale moglbys sie bardziej postarac...chbya ze zleceniodawca skompy ;D

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

był skąpy :wink: w sumie jak to wiadomo figurka lepiej wyglada w realu, a to ze kodak c330 nie jest rewelacyjny wiec zdjecia sa dosc zamazane:P

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

wyglada spoko.. tylko zrobiłes jeden (niewybaczlany? ;-) ) błąd.. ogien wycieniowałes w druga strone.

na tym forum jest gdzies temat z linkami do dobrych tutoriali :)

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

Nie jeden jest temat dot. malowania ognia i za każdym razem podawane są te samy linki. :)

Awatar użytkownika
likwidator
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 139
Lokalizacja: Wraszawa

Post autor: likwidator »

Nawet fajnie pomalowana , nie mogę się doczekać jak skończysz i dasz na jakimś logicznym tle :lol2:

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

a podstawke zamierzasz zrobic? czy tez cashu nie stykło? ;D

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

hehe :P podstawke wykonczy sobie własciciel, sam chciał :wink: z mojej strony jest ona skonczona, jedynie co sie moze zmienic to to ze zdejmie ponczochy wszystko zalezy czy Andy'emu spodoba w realu:P

co do ognia, to sie wzorowałem tym z zapalniczki:P po za tym duzo osób maluje tak płomienie:P nie ja jeden :wink:

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

nie podoba mi sie ten ogien (i nie chodzi o malowanie) ... wyglada to jakby wlozyla reke do beczki z palaca sie smoala a nie jak pojawiajacy sie ogien na rece za pomoca jakiegos czaru ... powinno byc widac jakies elementy dloni ... tak jak to zrobiles na tej wloczni

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Tym ogniem na lewej rece skrociles ja(reke) niesmowicie i wyglada teraz mega nieproporcjonalnie. Natomiast prawa reka to juz wogole jest ucieta w lokciu chyba...

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

zleceniodawca chciał aby ogien był zamiast dłoni, sam osobiscie bym wolał aby ogien pojawił sie np na wyciągnietej dłoni aleto jzu nie ode mnie zalezało, ja jestem jedynie osoba która pomalowała i zrobiła ogien według zalecen zleceniodawcy.

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

aaaaa ... to przepraszam ... nie zauwazylem ze to na zlecenie (zmeczenie po robocie robi swoje) ... gratuluje gustu tego zamawiajacego :P

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

z jakiego systemu ta czarodziejka? ;D a gusta zleceniodawcow chodza roznymi sciezkami...vocal narzekal na moj schemat kolorystyczny bretki ;]

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

czarodziejka jest z battla :P no zgaduj jaki model:P

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1534
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

To ta babeczka od Cauldron of Blood... Malowania przyzwoite ale lepsze foty mile widziane... :)
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

brawo to ta panienka :wink: niestety fotki robione zwykłą idiot kamerą, moze w przyszłosci sie zakupi, albo chociaż sie pożyczy jakaś maszyne :wink:

ODPOWIEDZ