Pytanie o Snotling Pump Wagon

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
PSz
Falubaz
Posty: 1419

Pytanie o Snotling Pump Wagon

Post autor: PSz »

Czy po ruchu SPW mogę zrobić nim pivota tak jak to jest z rydwanami czy też musi kończyć zorientowany do kierunku swojej jazdy?

Awatar użytkownika
badyl
Chuck Norris
Posty: 373
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: badyl »

moim zdaniem piwot robi przy okresleniu kierunku ruchu, jedzie porosto i tak staje (ewentualnia wpada w cos), piwota po ruchu juz nie ma
odkad pamietam to zawsze sie tak gralo, ale przepisu konkretnego nie przywolam, zwlaszcza ze w robocie jestem... moze ktos bardziej kompetentny sie wypowie:)

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

a skad wam sie wogole ten piwot bral?
to jednostka poruszana w comp.mov

pokazujesz kierunek,w tamta strone ustawiasz przod i kulasz odleglosc ktora jedzie
i to wszystko

Awatar użytkownika
Karbowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 166
Lokalizacja: Zagonowe Szaraki

Post autor: Karbowy »

Jaka powinna być podstawaka do "snotlingobusu" (chodzi mi o wymiary)?
I tak wogóle czy jest grywalny i ktoś go używa?

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

chodza 2 wersje-rydwanowa i monsterowa
IMO monsterowa

jest bardziej grywalny niz byl(2/slot ale juz nie jest niestety unbroken) ale nadal przegrywa miejsce w slocie rare

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Chyba mimo wszystko płacić 40 punktów/model za coś, co jedzie nie wiadomo ile i gdzie (jeszcze wjedzie nam w szeregi :P) to ciutek dużo :)
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Awatar użytkownika
Terran
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Terran »

Qbas pisze:Chyba mimo wszystko płacić 40 punktów/model za coś, co jedzie nie wiadomo ile i gdzie (jeszcze wjedzie nam w szeregi :P) to ciutek dużo :)
Za to jaki klimat ma ta maszynka... nie mozna wszystko oceniać po skuteczności bo nie tylko to się liczy :wink:

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

bardzo mi sie podoba motyw z tą maszynką, ze "widzi 360" i moze jechać w którą strone chce... a przeciwnicy często o tym zapomiją, i ostatnio dowódca Vc sie zdziwił jak po jego noowiutkim rydwanie, przeleciał pump vagon :P

pozdrawiam

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

Chyba mimo wszystko płacić 40 punktów/model za coś, co jedzie nie wiadomo ile i gdzie (jeszcze wjedzie nam w szeregi ) to ciutek dużo
punkty to zaden problem,zawsze mozna wygenerowac 10% pktow na jednostki 4fun i to nijak nie wplywa na przebieg rozgrywki(przynajmniej w armii masowej)
problem w tym ze w 7ed jeszcze bardziej tloczno jest w slotach,ciezko znalezc miejsce-zwlaszcza ze koszt taki sam jak doom divera

Awatar użytkownika
Terran
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Terran »

Masz racje w rarach tłoczno.. doomek i gigant czy trole... za tłoczno :lol2:

nabot23
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: nabot23 »

Hej, ale nie zapominajcie o tych wspaniałych 2D6 hitach (co prawda z S4, no ale zawsze coś :wink: ). IMO bardzo dobry (szczególnie w ilości 2) na H. Elfy - impakty przed ASF to dobra rzecz szczególnie na T3 słabych elfików :) . U mnie potrafiły się spłacić a i funowo wygląda unit :lol2: .

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

tez chce je potestowac dla funu
impact moze i fajny ale raczej nie przezyja salw RBT :wink:

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

jesli odciagniesz te salwy od RBT to juz sie splacil :P

ODPOWIEDZ