FAQed by GW

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Romek
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Romek »

a teleporyuj sie do lasu ... z tamtad tylko 12 cali na piechte "polecisz"....(chociaz to i tak jakas opcja)

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

o karwia, mocne

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Słabe - taki może mocniejszy Treeman, ale zjadający prawie wszystkie użyteczne sloty hero - zostaje na 2óch caddych, a BSB już nie dasz. No i HoDA brak :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

jedyny smok (poza plewnym smokiem vc z popychaczka), ktory wjedzie ci na bok, co wystarczy generalnie. obstawiajac, ze las ma 5 cali srednicy plus 12 w kazda strone, bo szarza smoka, unity nie wchodzą na ponad 29pi calowe pole ;p

Awatar użytkownika
Robak
Chuck Norris
Posty: 481
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Robak »

I styknie jeden oddzial skirmishujacy siedzacy w lesie, zeby nie moc sie do niego teleportowac ;)

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Robak pisze:I styknie jeden oddzial skirmishujacy siedzacy w lesie, zeby nie moc sie do niego teleportowac ;)
To dojdź nim najpierw... 8)
przegiecie to by było gdyby smok WE mógł latać po lesie...

Awatar użytkownika
Robak
Chuck Norris
Posty: 481
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Robak »

Jezeli las jest daleko od ciebie to tancerze z niego nie wyszarzuja, a jesli blisko, to przeciez mozesz wsadzic tam oddzial zeby nie teleportnac tancerzy.

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

zadam wam bardzo trudne pytanie:
w ktorym kraju wychodzi errata do czegos - błedna :roll:

prosze sie przyjżec chempionowi Black Guard
on oczywiscie jest inny niz caly odzial ...

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

az na usta sie cisnie "When FAQ is stupid and wrong then it is wrong and stupid to use FAQ." :/ :[

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

mieli kilka dobrych lat na poprawe tej erraty do De, bo w starej tez była

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Shino pisze:az na usta sie cisnie "When FAQ is stupid and wrong then it is wrong and stupid to use FAQ." :/ :[
FAQ fajnie ze wyszedł.. zeby tylko kilka rzeczy nie było glupich (moze da sie zrobic polskiego FAQ do tego od GW, ktory skoryguje kilka rzeczy.. a najlepiej wypuscic całego przeredagowanego faqa - zeby wszystko było w jednym dokumencie i podpiac to pod uscislenia?)
Obrazek

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Obrazek
Chyba przeczytał Faq

Awatar użytkownika
THE_END
Mudżahedin
Posty: 288
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: THE_END »

Link

do zachodniej reakcji na Faq - mniej radykalne niż w PL

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Christos pisze:....
Dziwnie to wygląda z naszej perspektywy, ale nie jest niemożliwe.
Tak jest, tak jak (chyba) naszym wynalazkiem było - Panie proszą panów i zamiana armiami. Ale co innego to ułożenie zasad turnieju a co innego wykręcanie takich kwiatków (dla PG: combosów :) ).
ZAPEWNE przed wprowadzeniem FAQ takich numerów nawet w ojczyźnie WFB nie robili.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

jade tam jak tylko bede mial dwarfy i chaos dwarfy (kowadlo + chd :D ) lub wampiry + tk ( :D )

;)
(moze da sie zrobic polskiego FAQ do tego od GW, ktory skoryguje kilka rzeczy.. a najlepiej wypuscic całego przeredagowanego faqa - zeby wszystko było w jednym dokumencie i podpiac to pod uscislenia?
moim zdaniem sie nie da. jest faq to jest faq;] z jedyna roznica jako steam tankiem. nie wiem jeszcze jak to sformuowac ale na prawde idea50x100 mi sie nie podoba z czysto modelarskiego punktu. czolg pozniejszy niz 4 edycyjny sie tam nie miesci :)

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Shino pisze:steam tankiem. nie wiem jeszcze jak to sformuowac ale na prawde idea50x100 mi sie nie podoba z czysto modelarskiego punktu. czolg pozniejszy niz 4 edycyjny sie tam nie miesci :)
Mieści się, tylko podstawki spod niego nie widać ;)
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

Wczesniej nie mozna bylo zrobic teleportu w fazie wroga i na poczatku swojej tury zaszarzowac.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Shino pisze:jade tam jak tylko bede mial dwarfy i chaos dwarfy (kowadlo + chd :D ) lub wampiry + tk ( :D )

;)
(moze da sie zrobic polskiego FAQ do tego od GW, ktory skoryguje kilka rzeczy.. a najlepiej wypuscic całego przeredagowanego faqa - zeby wszystko było w jednym dokumencie i podpiac to pod uscislenia?
moim zdaniem sie nie da. jest faq to jest faq;] z jedyna roznica jako steam tankiem. nie wiem jeszcze jak to sformuowac ale na prawde idea50x100 mi sie nie podoba z czysto modelarskiego punktu. czolg pozniejszy niz 4 edycyjny sie tam nie miesci :)
A ja akurad mam tego 4edycyjnego :D Przeklejać go na inna podstawke ? ;-)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

mysle, ze nie ma sensu :P chyba, ze na turniej u was w bialym bo znajac zycie uscislena beda juz na mastera blastera :) mam nadzieje, ze steam sie nie zmieni (z tego co rozmawialem z ldzmi z ls to mam dobra nadzieje ;) )

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1225
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

zafael pisze:prosze sie przyjżec chempionowi Black Guard
on oczywiscie jest inny niz caly odzial ...
Co masz na myśli? Sorki, nie czaję.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

ODPOWIEDZ