Chaos Dwarfs up. 09.05

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Strasznie podobają mi się te krasie chaosu, gratulacje mega roboty, musiałeś się ładnie napracować przy nich. Szacun :)

Awatar użytkownika
Arte
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arte »

gdyby dodac im jeszcze male daszki, to wygladalyby jak czapki wojska francuskiego :D:D

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Dzięki za komentarze.

@Lunn:
Co masz na myśli mówiąc o symbolach chaosu? Jak miałbym to zrobić?

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Nie, do chd raczej pioruny i czaszki, zdaje sie ze kiedyś w 5 ed. były kalkomanie do chd...Piotrek, gratuluję postępu w pracach!!

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Aha.. nie wiem, trochę się boje że jak ich przepakuje jakimiś ozdóbkami to będą kiepsko wyglądać, chyba już ich tak zostawie.
Kolejną 10 blunderów, którą zrobie chyba jak tych pomaluje ozdobie bardziej bo dam im większe czapy :wink:

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

Jakbyś ich przepakował ozdobami, to by było źle. Ale oni na razie nie mają ani jednej ;) I IMO to gorsze niż nadmiar :)
I dalej będę się upierał - za niskie te czapy są. Jeśli po podwyższeniu będą podobne jak u bohatera, to znaczy że bohater ma za niską ;) I z tego, co pamiętam, to ma :)
Arabesca - Dark Fantasy, Epic Action
Nietykalny pisze:Lakieru pernamentnego ( permanentny znaczy co innego)
:roll:

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

No, nad czapkami jeszcze popracuj, poszukaj czegoś na The Hand of Hashut : http://www.chaosdwarf.com/phpbb2/viewto ... c&start=90 to tylko link stronki którą aktualnie przeglądałem, tam znajdziesz mnóstwo poradników zdjęć i innych rzeczy stworzonych przez naszych kolegów zza oceanu które mogą Ci pomóc w tworzeniu wymarzonej armii, naprawdę lepiej od samego początku robić wolniej a dokładnie bo po jakimś czasie kiedy dojdziesz do wprawy to będziesz wszystko zmieniał bo Cię będzie drażnić :D Życzę powodzenia w dalszej pracy "Ja tu widzę spory potencjał" :D
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

ODPOWIEDZ