PMOTM 12 Mengil i spolka

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

PMOTM 12 Mengil i spolka

Post autor: SexRocket »

Dlugo sie zastanawialem czy egzekutorow czy mengili wystawic do konkursu w koncu padlo na manflayersow :) Najbardziej obawialem sie malowania plaszczy ze skor bo nie wiedzialem jak osiagnac efekt martwej lekko gnijacej skory ale po malych radach przemosz. wzielem sie do pracy, jest to jedna z pierwszych moich prob malowania samymi glazami. Sam osobiscie jestem bardzo adowolony z efektu jaki wyszedl ale ocencie sami. :)

Obrazek

Obrazek

Zdjecia troszke chyba miejscami przeswietlone ale godzine walczylem z aparatem i tylko tyle udalo mi sie wycisnac
Na zywo do zobaczenia na Masterze Blasterze :)
Next: Dark Riders (do MB musze skonczyc :P)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
maciek_89
Chuck Norris
Posty: 420
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: maciek_89 »

8)
W moim subiektywnym odczuciu praca jak najbardziej na medal.
Bardzo fajnie wyszły twarze ,są wyraziste i przyciągają wzrok. Szczególnie podoba mi się muzyk. Jeśli mógłbyś ,proszę o jakieś wskazówki jak osiągnąć taki efekt:P
Przejścia płynne,super:) Na pancerzach ,szmatkach.
Kolorystyka( dobór kolory) pancerzy jest dość "kontrowersyjny":) ,ale to kwestia gustu. Jak dla mnie super, chciałbym za jakiś czas osiągnąć taki poziom wielki szacun :P za pracę.
Co do skór ,sam nie wiem wyglądają skórzaście, ale taki miał być efekt :twisted:

Awatar użytkownika
Kol0
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Konin

Post autor: Kol0 »

Jak dla mnie to wyszło super. Bardzo podobają mi się te płaszcze :)

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Bardzo ok to w całości wygląda :)
Takie prace nakręcają mnei do zbierania DE jako kolejnej armii.

nalesnik127
Pseudoklimaciarz
Posty: 23
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: nalesnik127 »

Nie wiem jak wygląda lekko gnijąca skóra bo nie miałem okazji tokowej oglądać, ale te płaszcze są genialne! Strasznie mi się podobają

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Malowanie fajne :D Mimo tego że nie lubię tych modeli, praca wydaje mi się bardzo solidna.
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

ładna, czysta robota, dobre pierwsze wrażenie;)
po przyjrzeniu się razi troszkę kolor zbroi.. na nmm to nie wygląda a metalowe elementy są metalikami.. za to i zbroje i metaiki dość przyzwoicie wyszły:P
kusze mają jakieś dziwne prążki, jeśli to słoje jakieś to poiwinny mieć inny kształt.
czarne rękojeści broni wyglądają na niedokończone, i ogólnie drewno nie za bardzo wyszło- brak przejścia międyz krechami jasnymi a kolorem bazowym.
podstawki też nie w moim guście choć kontrastują z figurkami...
ale to wszystko detale bo praca bardzo udana i ładna kolorystycznie:)

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

o jeny! dopiero teraz zauważyłem ze to sa ludzie na tych płaszczach i na sztandarze :P super praca :D

Awatar użytkownika
maciek_89
Chuck Norris
Posty: 420
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: maciek_89 »

oczopek pisze:o jeny! dopiero teraz zauważyłem ze to sa ludzie na tych płaszczach i na sztandarze :P super praca :D
Strzeż się tych elfich "barbarzyńców" bo też możesz tak skończyć:P

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

na sztandarze to chyba brat mengila o ile się nie mylę :wink:

a co do pracy to powiem tylko tyle: kawał dobrej roboty :!:

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Wszystko fajne ale podstawki mi nie odpowiadają

Awatar użytkownika
Kol0
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Konin

Post autor: Kol0 »

vocal pisze:po przyjrzeniu się razi troszkę kolor zbroi.. na nmm to nie wygląda a metalowe elementy są metalikami.. za to i zbroje i metaiki dość przyzwoicie wyszły:P
Masz rację- to nie jest nmm tylko po prostu szary kolor zbroi ;) Mi to się bardzo podoba.

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Kolory mnie odstraszają. Precyzja super.
Obrazek

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Świetne figsy, brawo :)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

No, no, no! =D>

Ładnie, ładnie. Skora na plecach nie do końca wygląda mi na zgniłą, ale na pewno wygląda jak ludzka skóra - ekstra robota!

Kolorystyka już utarta i nie ma co tu za dużo pisać. Ale widać jednak, że przy tym oddziale coś się zmieniło - nie ma ostrych czerwonych akcentów, wszystko jest blade i stonowane. Bardzo ładnie to wszystko się prezentuje.

A sztandarowy z zasłoniętym okiem to już w ogóle poezja ;)

Chwała Ci za tę armię! Kozak jesteś i tyle! I można, nie? Trwa, bo trwa, ale jak się chce, to się umie, ładnie i porządnie.

P.S. Wydaje mi się, że muszę Cię odwiedzić i to jak najszybciej. Wiele modeli czeka na moje spojrzenie :D
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

vocal pisze:po przyjrzeniu się razi troszkę kolor zbroi.. na nmm to nie wygląda a metalowe elementy są metalikami..
Kolor zbroi taki mial byc jest jo jeden z efektow przewodnich w mojej armii tak jak turkus i pomarancz. Nudza mnie wiecznie fioletowe lub granatowe DE
vocal pisze:kusze mają jakieś dziwne prążki, jeśli to słoje jakieś to poiwinny mieć inny kształt.
No tu sie zgodze mam jeszcze spory problem z malowaniem drewna ale do niedawna tez taki problem mialem z metalikami a juz jest niezle trzeba cwiczyc ;)

loler pisze:Wszystko fajne ale podstawki mi nie odpowiadają
widze ze te podstawki maja tyle samo przeciwnikow co zwolennikow :) Ja tam je lubie przypominaja mi (i chyba tylko mi :P) spekana i jalowa ziemie Nagaroth :D
Sławol pisze:Trwa, bo trwa, ale jak się chce, to się umie, ładnie i porządnie.
No juz drugi roczek leci jak maluje ta armie ale w koncu na MB bedzie pierwszy master na ktorym bede mogl nimi zagrac jeszcze tylko jeden oddzial Dark ridersow potrzebny
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Sexi są te twoje mengile Krystianie , mam nadzieje , że spotkamy sie na Mb w pierwszej bitwie bo później to już raczej nie :P
Beka na maxa

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

bardzo gites :) super malowanie!! mam nadzieje ze niebawem zlukam na zywo :)
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Żużel
Wałkarz
Posty: 60

Post autor: Żużel »

Malowanie jak najbardziej świetne tylko, że... wcale nie przypominają złych i wrednych Dark Elfów ;) kolorystyka bardziej pasuje pod jakieś zimowe Wood Elfy. Ale to już kwestia gustu.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Malowanie porządne... ale... zdecydowanie bardziej podobają mi się w wersji z GW... noi mogę jeszcze powiedzieć, że to jeden z moich ulubionych oddziałów w armii... który czeka na pomalowanie :/

ODPOWIEDZ