FAQed by GW

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Kensiorek pisze:Powoli dochodze do wniosku ze jesli Shino kiedys przyzna sie do bledu to glowa mu chyba odpadnie dlatego tak tego unika
alez juz nie raz sie do bledu przyznalem... problem nie w tym zeby sie do niego przyznawac lecz zeby je zapobiegac :P chyba, ze to, ze uwazam, ze treeman nie powinine robic s&s, konie wildow miec magiczna ataki i dodatkowy oraz to, ze wampir lata z koniem uwazasz za blad z mojej strony :/

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3787
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

"(...)to resist these sorts of things,(...)"

Akurat to chyba sugeruje, że nie odnosi się tylko do RotTB, tylko też innych, podobnych mu sytuacji.

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

zaraz powie ze to fluffowe pierdzielenie :P


wracajac do tematu kilka innych kwesti bylo rozstrzygane przez analogie do faq innych armii tutaj jest lepiej bo gosciu wyjasnie caly problem gdzie konczy sie monster a zaczyna bohater.

Awatar użytkownika
Torres
Wodzirej
Posty: 675
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Torres »

Czyli Beast Cowers (czy jak tam się nazywa czwarty czar z bestii) działa na Greater Demony/Ancienta czy nie?

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

nowy FaQ do besti z dnia 15,05,2008 na stronie GW mowi ze nie LS mowi ze dziala.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

beast cowers nie działa na Acienta... nie jest on monsterem..

demony sa juz traktowane jako monstery.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

Asassello pisze:beast cowers nie działa na Acienta... nie jest on monsterem..

demony sa juz traktowane jako monstery.
a dlaczego tak twierdzisz i mozesz mi na postawie FaQ z przez 2 dni wskazac gdzie tam zaznaczono roznice miedzy GD a ancientem? bo dla mnie napisali ze traktowani sa dokladnie tak samo. :roll:

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Kensiorek pisze:
Asassello pisze:beast cowers nie działa na Acienta... nie jest on monsterem..

demony sa juz traktowane jako monstery.
a dlaczego tak twierdzisz i mozesz mi na postawie FaQ z przez 2 dni wskazac gdzie tam zaznaczono roznice miedzy GD a ancientem? bo dla mnie napisali ze traktowani sa dokladnie tak samo. :roll:
roznica jest w Army Bookach.
Demony maja zapisek ze sa monsterami.. a WE nie maja.. chyba zauwazasz te róznice?

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Niektórzy zauważają to co im wygodne. A jeśli ma ciąć ich armię to już w ogóle totalna ślepota panuje wtedy - widoczność ogranicza się do kilku akapitów, tudzież zdań itp.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

Kensiorek pisze:
Majowe FaQ do Bestii pisze:

Q; Does the Rune of the True Beast affect monstrous characters)i.e Treeman Ancients, Greater Daemons, Shaggoth Champions, etc.)?

A; NO , they are characters Note that this means that a Shaggoth is affected while a Shaggoth Champion isn,t A monstrous character is assumed to have the strength of mind and willpower to resist these sorts of things, while most other monsters are more mindless and instinctual in behaviour.
wiecej chyba bedzie tych a niemowielem a LL sie mylila :P
a to zauwazyles ? 2 dni temu czyli nowsze niz RB. i wcale nie sprzeczne z AB tylko wyjasniajace fakt dlaczego na monster characters niedziala a na monstery juz tak. Nikt tu nie twierdzi ze do oddzialow wchodzic itd czyli rzeczy ktore im w AB zabronili.

Jason
Mudżahedin
Posty: 262

Post autor: Jason »

Scimitar pisze:Niektórzy zauważają to co im wygodne. A jeśli ma ciąć ich armię to już w ogóle totalna ślepota panuje wtedy - widoczność ogranicza się do kilku akapitów, tudzież zdań itp.
Czyżby samokrytyka za s&s treemena i łuk na bsb? Nie sądziłem że się kiedykolwiek doczekam :D
The most important rule!
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Lizardmen, Bretonnia, High Elves

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

a to specialnie dla Asassello ktory niewie na co sie powoluje

W AB
It should be noted that while Greater Daemons and Daemon Princes are characters they are also monster a defined by the game the therefore may never join unit

nawet ci podkreslili ze za bohatami chodz niektore zasady monsterow ( wchodzenie do oddzialow ) sie do nich oddnosza

W FAQ
....they are characters Note that this means that a Shaggoth is affected while a Shaggoth Champion ist
A tu ci jeszcze wyrazniej napisali ze rowniez bohaterami i wziazku z tym moga oprzec sie Rune of the True Beast i these sorts of things,

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Kensiorek pisze:a to specialnie dla Asassello ktory niewie na co sie powoluje
dzieki..

ale uprawiasz Furionowy sposob dyskusji.. i nie wazne czy ja mam racje czy Ty ja masz, dyskutowac z Tobą nie bede.. nie sprawia mi to przyjemnosci.

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

no teraz to przegioles mnie do Furiona porownywac no za to to warninga jak nic dostaniesz.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Kensiorek pisze: nawet ci podkreslili ze za bohatami chodz niektore zasady monsterow ( wchodzenie do oddzialow ) sie do nich oddnosza
gdzie masz slowo niektore? ja takiego w twoim cytacie nie zauwazylem... t5woja pozycja jako dyskutanta sie nie umacnia jesli dodajesz niepotrzebne slowka jak tlumaczysz zasady... poza tym slowem masz racje .. odnosza sie do nich zasady bohaterow oraz monsterow. jedyna psrzecznaze soba zasada to dolaczanie do oddzialow i dlatego jest to wymienione akurat w twoim tekscie...

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

Shino pisze:
Kensiorek pisze: nawet ci podkreslili ze za bohatami chodz niektore zasady monsterow ( wchodzenie do oddzialow ) sie do nich oddnosza
gdzie masz slowo niektore? ja takiego w twoim cytacie nie zauwazylem... t5woja pozycja jako dyskutanta sie nie umacnia jesli dodajesz niepotrzebne slowka jak tlumaczysz zasady... poza tym slowem masz racje .. odnosza sie do nich zasady bohaterow oraz monsterow. jedyna psrzecznaze soba zasada to dolaczanie do oddzialow i dlatego jest to wymienione akurat w twoim tekscie...
moga byc i wszystkie zasady wszystko jedno bo jedyna roznica jest Rune i sort of things gdzie napisali ci ze na bohaterow monsterow niedziala.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

ale ja sie nie kloce, ze rune of true beast nie dziala na bohaterow-monsterow... to jest przeciez w faqu...

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

sort of things ;)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Jason pisze:
Scimitar pisze:Niektórzy zauważają to co im wygodne. A jeśli ma ciąć ich armię to już w ogóle totalna ślepota panuje wtedy - widoczność ogranicza się do kilku akapitów, tudzież zdań itp.
Czyżby samokrytyka za s&s treemena i łuk na bsb? Nie sądziłem że się kiedykolwiek doczekam :D
głównie to kieruję do niektórych miłośników demonów i steam tanków

a co masz do łuku na BSB i S&S treemana ?? akurat to wg. mnie jest zgodne z zasadami. Bzdurą jest to 360 stopni w S&S Treemana
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

Q. Does the Aura of Frost affect friendly models that
the Yhetee may be in base to base contact with (e.g.
during a combat involving multiple units)?
A. Yes, the Aura of Frost affects friendly models, but not
other Yhetees.


czy to znaczy że jeżeli oddział Yeti i inny ogrzy jest w tym samym combacie BTB to oba maja one -1 do trafienia?


2. czy dołączony do scraplaunchy tyrant z przedmiotem dającym immune to psychol... niweluje zasade bad tampared ?

ODPOWIEDZ