czy mógłby ktoś podać zasady do white dwarfa?

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Tez zalezy... Bo dwarfy pewnie by nie przetrwaly bo po tej bitwie zaczelo by sie 40k...? :roll: Nie wiem, takie tam domysly... :)
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
grahnar
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Karkonoska Frakcja Fantastyki - Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: grahnar »

kiedyś czytałem ciekawą teorię :) WFB to jeden ze światów z uniwersum 40stki, a imperator to jeden z klonów Imperatora z 40K zrzucony na planetę w podzie i nie do końca wykluty.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Celedor11 pisze:Tez zalezy... Bo dwarfy pewnie by nie przetrwaly bo po tej bitwie zaczelo by sie 40k...? :roll: Nie wiem, takie tam domysly... :)
W starych edycjach 40K były krasnoludy. Mozna było grac krasnoludzkimi squadami... i gdyby zostały to pewnie grałbym i w ten system...

grahnar... Karl Franz jest którymstam z kolei imperatorem... więc ta teoria raczej odpada...
Obrazek

Awatar użytkownika
grahnar
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Karkonoska Frakcja Fantastyki - Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: grahnar »

e wróć nie imperator tylko Sigmar :) myślałem o Sigmarze a napisałem imperator, kometa która zwiastowała jego narodziny to właśnie przebijający się przez atmosferę pod. :)

Co do Białasa:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 cze 2009, o 13:59 przez grahnar, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Przecież wiadomo, że Pradawni podróżowali między światami i właśnie świat WFB i 40-ki istnieją jednocześnie tylko są w innych wymiarach. Tą teorię słyszałem.

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

Niezly kozak z tego WD z kolegami.

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

mało powiedziane :D

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Kokesz pisze:Przecież wiadomo, że Pradawni podróżowali między światami i właśnie świat WFB i 40-ki istnieją jednocześnie tylko są w innych wymiarach. Tą teorię słyszałem.
stry swiat jest w oku chaosu. I jest wuniwersum 40k (przynajmniej byl jakies 3-4 edycje temu ;) ) a przedmioty nadal niektore sa "wspolne" z 40 k ;)

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

a tam niezły kozak :D
kroi wszystko jak chce... :D

a najlepszy jest patent , że daje unbreaka jednostce do której wchodzi :D

ironsi któzy są unbreakable...z dobrym bannerkiem...

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

tak... a potem rzucisz kilka razy 1-2 i oddział unieruchomiony... albo 5-6 i Biały z ferajną opuszczą naszych Łamaczy Żelaza, którzy po prostu za nimi nie nadążą... chcesz zaszarżowac a tu wypada 1 i po ptokach...

Fajny fajny ale losowy bardzo i bardziej do gry dla śmiechu niż innej (czyli mi pasuje :) ).
Obrazek

Awatar użytkownika
kotil
Wałkarz
Posty: 60

Post autor: kotil »

OMG!!! HAHAHA musze go wziąść na bitwe. Przeciez ta postac nie ma słabych punktów, jest idealna. Z każdym robi co chce. Praktycznie jest nieśmiertelna, teoretycznie zaś... nieważne :D Ubaw po pachy :D

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

koles mocny.. ale to 1000 pkt, ktore jest malo mobilne :)

trudno go ubic... jedyne co mi przychodzi do glowy do Killing Blow na LT albo pitka na IF.. no i nieudany rzut krasnoludka :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Menace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160

Post autor: Menace »

Jak wybiegnie o odziału to imperialny great canon kosi go na 25%. W oddziale to ~ 4,5 %. Katapulta tak samo (tyle , że tu trudnije trafić)

ODPOWIEDZ