Plotki na temat army booka do 7. edycji

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

ale przetrzymają ją na tyle długo by coś mogło ich wspomóc

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

w odpowiedzi dostajemy
A5...hitów:2,5, woundów:1,65,po as 1,34 killa
A4 z koni, hitów 2,5, Woundów: 1,25 po as 0,82 killa

ERGO - Zabijamy mniej niż oni, nawet gdy nie szarżujemy... chyba ze obok bedzie kociołek :D:D:D

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

KreoL pisze:ale przetrzymają ją na tyle długo by coś mogło ich wspomóc
jase że tak, ale to sa policzone wyniki gdy my szarzujemy... powiedz mi kto bedzie przyjmował szarze ?

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Ahhh jednak 2A, no to chłopaki miażdżą, chyba za mało ich kupiłem :D
Nie no zapowiada się pięknie, mimo moich początkowych obaw. Wydaje się, że teraz armie oparte mocno na piechocie z silną magią będą popularne, choć wspomniana opcja harpie/shade/dark raiders i jeszcze silniejsza magia może być ciekawa. Generalnie wielką zaletą tej armii będzie nieschematyczność,brak jednej najlepszej koncepcji, każdy znajdzie dla siebie to co lubi. Myślę że to może odstraszyć powergamerów :)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

trochę nie wiem jak to liczysz....
Ataków 11, mamy WS 5, BK mają raptem 3, trafiamy na 3+ czyli 2/3 ataków trafia (czyli 7,(3)), potem przerzut z hate'a....

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

każdy znajdzie dla siebie to co lubi. Myślę że to może odstraszyć powergamerów

Nie łudź się. Tego Syfu nic nie odstraszy( no offence dla PG)
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Gift
Wałkarz
Posty: 57

Post autor: Gift »

Artein pisze:trochę nie wiem jak to liczysz....
Ataków 11, mamy WS 5, BK mają raptem 3, trafiamy na 3+ czyli 2/3 ataków trafia (czyli 7,(3)), potem przerzut z hate'a....
+ew KB z kotła

pozatym nawet jesli duzo nie zdzialasz a widzial bys gdzie wjada black knightci to trzymasz kolo nich execow

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

zwracam honor.... zapomniałem o HATE <glupi ja> a jak jest sztandar z ASF to nawet wygrywaja szarze po dodaniu assa!
Hate hate hate...nie zapomnij o hate *zanotowal*

Awatar użytkownika
THE_END
Mudżahedin
Posty: 288
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: THE_END »

"Nie no zapowiada się pięknie, mimo moich początkowych obaw. Wydaje się, że teraz armie oparte mocno na piechocie z silną magią będą popularne, choć wspomniana opcja harpie/shade/dark raiders i jeszcze silniejsza magia może być ciekawa. Generalnie wielką zaletą tej armii będzie nieschematyczność,brak jednej najlepszej koncepcji, każdy znajdzie dla siebie to co lubi. Myślę że to może odstraszyć powergamerów "

Christ - szczery podziw za optymizm :D

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

z innej beczki, sacraficial dagger - hmmm... z czarem D3+1 PD to chyba dobre kombo w w oddziale power dic...spearmenów:P?[/quote]

szkoda ze nie jest re-castable :D:D:D:D

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

Dmtrij pisze: szkoda ze nie jest re-castable :D:D:D:D
takie rzeczy to tylko w erze.. ^^ już przynajmniej wiadomo jakiego operatora mają VC ;)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

hmm... 2A, S4, hate, stubborn, ItP, H. armour (?) = 13 punktów = zaj..ista jednostka jak dla mnie... fajniutcy strasznie...

AP na kuszach boli...

Korsarze bardzo fajni... zawsze ubiłem tą jednostkę. Zasada z uciekającymi przeciwnikami mordercza :)
Obrazek

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

Milney jest dziś najpopularniejszym chyba użytkownikiem D.net :)

Gifts of Khaine are available to Hag Queens, Assassins and Witch Elf Hags. Unit Champions from Black Guard and Cold One Knights can however take Magic items up to 25pts (aswell as the units Magic Banner allowance).

Cold Ones still have just 1 attack.

There was no offensive bound spell, though there are enchanted Hydra teeth that we can throw at the enemy, a Black Dragon egg we can eat and a Bound Version of our power dice generating spell.

The Dragon is pretty much as it is now, same statline. The breath attack is now Strength 3, but the Ld test taken in order to charge next turn is now taken at -3.

Jestem tylko ciekaw jeszcze czy obniżyli AS jak S breath attack'u by był bardziej podobny do moon dragonów

Both Masters and Hag Queens can be BSB, and the new banners are pretty damn impressive. Pretty much everything is covered - extra attacks, fear, ASF, armour piercing attacks. We actually have choice of suitable banners now

Dragon egg:enchanted item, one use only. When eaten it gives the user toughness 6 and a breath attack until the end of the turn

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Tak jest z nowej seri exclusive

A co to oznacza dokladnie, bo z serii to moze byc chociazby A, B czy XYZ.. nic mi to nie mowi :wink:

No magiczne zabawki wygladaja fajnie.

Szkoda ze kotla nie idzie wbic do oddzialu wiczek.

Magie- imo bardzo in +. Metal to szalenstwo.

jednoski- czego w ychcecie? Wszystko podpakowane. Wszystko wyglada groznie i fajnie. A jak hydra traci tylko sile ataku oddechowego... to imo miodzio!

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

KreoL pisze:
Dmtrij pisze: szkoda ze nie jest re-castable :D:D:D:D
takie rzeczy to tylko w erze.. ^^ już przynajmniej wiadomo jakiego operatora mają VC ;)
:)
tak, zdecydowanie ERA GSM...

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

KreoL pisze:Milney jest dziś najpopularniejszym chyba użytkownikiem D.net :)

Both Masters and Hag Queens can be BSB, and the new banners are pretty damn impressive. Pretty much everything is covered - extra attacks, fear, ASF, armour piercing attacks. We actually have choice of suitable banners now
Czyli kociołek bedzie tez BSB:P????? to ja już nie mam pytań
nie mówiąc nic o tych smoczych jajach:D:D:D elf z T6<hurra>

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Invert, zbroja z regenka + magiczna bron. Nie mam pytan.

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Powiem tak:

NAGGAROTH NADCIĄGA ~!!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

a ja tak.
Naggaroth ist Krieg....
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

hypnotic pisze: Generalnie wielką zaletą tej armii będzie nieschematyczność,brak jednej najlepszej koncepcji, każdy znajdzie dla siebie to co lubi. Myślę że to może odstraszyć powergamerów :)
tjaa, z hajami mialo być niemal identycznie a jakoś tych wielu róznych rozp nie widać, przyjmniej armia nie jest pg jak się zapowiadala (móie o HE) ale nadal silna, to samo będzie z DE, będą na równi, ale i tak daleko za VC i DL... zaś zdaje mi się, że DE nawet będą mieć bardziej pod górke z vc i dl, ale za to teraz z górki w konfrontacji z hajami, gdyż to teraz dlugousi będa musieli się nakombinować bardziej niż mroczni. Za dużo mocnego strzelania będzie, kusznicy to mega rzeż dla HE.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Zablokowany