Plotki na temat army booka do 7. edycji

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

No trochę mnie ominęło, ale widze, że ostatnie plotki sie potwierdzają, mam tylko pytanie, czy oddech smoka jest no armur save
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

KreoL pisze:hehe Lokhir to kozak najbardziej cieszy IMO podwójne VP za przejechany oddział :) no ale w Poliszhammerze nie licz żę Go wystawisz ;)
nie no wiem...to raczej w jakichs domowych rzezniach...zreszta ciekaw tez jestem Hellebron...

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

a co do pytań Gajowego,
Exeki mają zwykłego great weapona....
CoB jest mountem tylko dla Hag Queen
BG mają bazowo S3

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

Artein pisze:
Murmandamus pisze:Aha. Pytanie do Youdokuno.


Czy po wyjściu army booka będę mógł nazwać jedną z Hag Queenek w swoich bitwach np Hag Queen Yudokuno.?
kradniesz mi pomysły :roll:
Tu i tak pierszeństwo bedzie miał pewnie Jankiel ^^ doróbcie się własnych Kobiet ;) do wszystkich pasuje 'Hag' to tylko kwestia czasu i poznania :mrgreen:

@Tularis - z tego co powiedział wychodzi na to że zmienia sie tylko S z 4 na 3 i Ld jest na -3 bo na szczescie jeśli dobrze pamięta gosć to nie zmienili im save'a by upodobnić do HEfickich moondragonów. a o innych rzeczach nie wspominał. więc podejrzewam że save jest normalny od tego.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2008, o 21:34 przez KreoL, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

z mojej chciałem Sorceresskę zrobić z lore of fire :roll:

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

no to zawsze możesz wziąść teściową ;)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

lanca z KB za 25 punktów też brzmi nieźle....

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

będzie całkiem niezła do herosów kamikadze goły heros prawie za 120p mogący zabić lorda na smoku ;) ale osobiście wolę przedmioty co dają bonusy w każdej turze walki, jeśli jakimś cudem przypadkiem nie uda mi się rozwalić w 1 turę klocka 20 GG ;) więc jeśli za tą samą cenę będzie halabarda to pewnie bym jednak ją wybrał na herosie, szkoda żę 4+ward z reboundem nie kombuje się z regenką :D

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Świetny kodeks :D a moje biedne khemrii, ale ja mam badziewną armie, żal dupę ściska gdy pomyślę o uszabi

Awatar użytkownika
Voodoo
Masakrator
Posty: 2990
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

A AB kiedy "fizycznie" będzie można zobaczyć? Nie ukrywam, interesuje mnie aspekt artystyczny i klimatyczny nowego dziela GW ;)

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Ciekawe czy jest taki sztandar z ASF
Powinien być
co do zasad... za 13 punktów chcielibyscie miec BG z 2a, ItP, Hatem w każdej turze, S4, Stubbornem i Ld 9... nie przesadzacie troszke? moim zdaniem i tak super jednostka.
Nie chciałbym. Ale skoro dali, to nie narzekam.
nie wiadomo też co z draichami u Exeków....
A co ma być? Będzie, jak jest - Draich to tak klimatycznie nazwany dwurak.
Co do ASF - podobno miało to kontrować HE - jak teraz oprócz rydwana i cok masz z nimi wygrac w hth ? - exactly - ni jak zastrzelić i zamagować więc postulowane - super wiele opcji składania rozpiski to bujda na kółkach ...
Z HE darki nie będą miały problemów. A co do ASF - tak samo, jak głupotą jest przyjmowanie 15 BK na klatę, głupotą jest szarżowanie od przodu na 14 swordmasterów. Jak się trochę pomyśli, to HE przestają być problemem.
w sensie jaki będzie tournamentowy standard DE
Nie wiem, ja widzę co najmniej cztery bardzo mocne kombinacje oraz kolejne 4 klimatyczne, ale też potrafiące przywalić.
The breath attack is now Strength 3, but the Ld test taken in order to charge next turn is now taken at -3.
Eee tam. S4 powinna być.
DE nawet będą mieć bardziej pod górke z vc i dl
Nie sądzę. DE będą mieć tyle rzeczy z killingblowem i tak twardych herosów, że to wampiry będą musiały się bać. No i mamy metal oraz mordercze dark magic.
ASF banner is a mere 25pts ^^ smash, kill & burn
Taaa... To pewnie literówka
będzie całkiem niezła do herosów kamikadze goły heros prawie za 120p mogący zabić lorda na smoku
A nie lepiej na manticorze? 7A z hate i KB.


Tak na marginesie, wreszcie będzie mozna wybierać przedmioty dla herosów. W starym kodeksie były po dwa zestawy, a tu jest mnóstwo ciekawych opcji.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

a mi się podoba to automatyczne Rrrargh na monster reaction.Jest niezwykle zabawne.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Szarżować spokojnie na SM można BG ze sztandarem ASF, i po takim doświadczeniu SM raczej będą nadawać się do wymiany :twisted: . Gorzej, że SM będą raczej lepiej sobie radzić z ciężką kawalierią. Z HE to widzę inne problemy po pierwsze Star Dragon, z którym będzie ciężko (ale od czego są bolce :D ), no i magia w której HE (pomiom wzmocnienia Dark Magik i naszych czarodziejek) będą od nas lepsze, wszystkie nasze czary mają ograniczony zasięg i trzeba widzieć cel, a mnie wkurza jak magowie HE siedzą w lesie i słyszę ciągle Master of Stone i Master of Wood :evil: .
A ile ten sztandar ASF będzie w końcu kosztować.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

master of stone i wood to 6ed byla, teraz nie dosc ze LoSa wymaga sie to jeszcze nie zadaja tak straszliwych obrazen

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Stało się. Zamykam temat. Nie mogę tych faktów stąd przekleić do nowego, bo przy 114 stronach komp się wiesza. The end of ploty, Panowie.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Zablokowany