VC 2250

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fojtu
Mudżahedin
Posty: 238

VC 2250

Post autor: Fojtu »

Lord 3lvl 455
Flayed Hauberk
Biting Blade
Helm of Commandment
Black Periapt
Dispel Scroll
Master of the Black Arts
Forbidden Lore
Summon Ghouls

Vampire BSB 225
Dark Acolyte
Avatar of Death
2x Dispel Scroll

Vampire 195
Book of Arkhan
Talisman of the Lycri
Avatar of Death
Dark Acolyte

3x10 Crypt Ghouls, ch 264

4x5 Dire Wolves 160

2x3 Fell Bats 120

21xGrave Guards, FCG, War banner 307

6xBlack knights, barding 168

2xVarghulf 350

razem 2244

nie wiem dokladnie czy sprawdzi mi sie ta 6 rycerzy. jakies sugestie?

Querhill
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40

Post autor: Querhill »

Gdzie będą wampirki? Ja osobiście bym inaczej herosów złożył, ale domyślam się że mają czarować...biegacz ma tylko save na...4+ albo 3+...nie wiem co wybrałeś z AoD. To samo na BSB...byle bohater może ich sklepać...

Awatar użytkownika
Fojtu
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: Fojtu »

Gdzie będą wampirki?
ghule, GG-to 4 oddzialy
Ja osobiście bym inaczej herosów złożył, ale domyślam się że mają czarować...
w zasadzie czarowanie jest ich glownym zadaniem. nie sa moze mega przypakowani w walce ale z ghulami moga cos przepchnac
biegacz ma tylko save na...4+ albo 3+...nie wiem co wybrałeś z AoD. To samo na BSB...byle bohater może ich sklepać...
biegacz ma talisman tylko na wszelki wypadek-ot zostalo troche punktow i tyle. mam sporo smiecia i odnawialnych championow-z zasady nie maja sie z bohaterami zadawac :wink:

Querhill
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40

Post autor: Querhill »

Hmm...ale ja pytałem o dokładne rozmieszczenie ;) No i generałowi przydałby się jakiś ward...zawsze może się zdarzyć coś w stylu głazu z katapki i po generale, a potem już jest niemiło ;)

Awatar użytkownika
Fojtu
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: Fojtu »

wampirki w zaleznosci od potrzeby- pewnie jeden w gg i po jednym do ghuli.

w tej armii nie ma sensownego warda-jedyne nad czym sie zastanawialem to gem of blood, ale brakowaloby mi tego trzeciego scrolla bardzo

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Fojtu pisze:wampirki w zaleznosci od potrzeby- pewnie jeden w gg i po jednym do ghuli.

w tej armii nie ma sensownego warda-jedyne nad czym sie zastanawialem to gem of blood, ale brakowaloby mi tego trzeciego scrolla bardzo
Możesz wywalić jednego Varghulfa i dać zamiast tego Necrosa 2 czarowago z 2 DS. Nie dość, że zwiększysz potencjał magiczny, to jeszcze będziesz miał pewną popychaczkę, no i oczywiści będziesz miał miejsce na GoB.

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1449
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

chcesz miec warda na wampirze?

proszę bardzo:

Wyrzucasz black periapta i wstawiasz na jego miejsce talisman of protection.

A periapta dajesz temu wampirowi co ma BOA kosztem tego biegania. I już masz załatwoine ;]. Jest to o tyle korzystne, że tamten duży wampir ma moc wskrzeszania ghuli i szkodaby było oszcządzać jego kości do periapta.

Awatar użytkownika
Fojtu
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: Fojtu »

Możesz wywalić jednego Varghulfa i dać zamiast tego Necrosa 2 czarowago z 2 DS. Nie dość, że zwiększysz potencjał magiczny, to jeszcze będziesz miał pewną popychaczkę, no i oczywiści będziesz miał miejsce na GoB.
sam sie nad tym zastanawialem, ale wydaje mi sie ze za duzo trace z walki :roll:
chcesz miec warda na wampirze?

proszę bardzo:

Wyrzucasz black periapta i wstawiasz na jego miejsce talisman of protection.

A periapta dajesz temu wampirowi co ma BOA kosztem tego biegania. I już masz załatwoine ;]. Jest to o tyle korzystne, że tamten duży wampir ma moc wskrzeszania ghuli i szkodaby było oszcządzać jego kości do periapta.
nigdzie nie pisalem ze chce warda :roll:
poza tym periapt i BoA to oba arkany :wink:

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

z mojej perspektywy...nie ma wrightow wiec moge grac
to najgorsza jednostka VC jaka moga napotkac OnG

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1449
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

Fojtu pisze:
poza tym periapt i BoA to oba arkany :wink:
ah sry nie pomyślałem o tym ;p

Awatar użytkownika
Fojtu
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: Fojtu »

z mojej perspektywy...nie ma wrightow wiec moge grac
to najgorsza jednostka VC jaka moga napotkac OnG
na OnG robia co prawda masakre, ale niestety sa dosc malo uniwersalne :roll:

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

haha, lol, są zajebiście uniwersalne, nawet demony czy WE mają z nimi problem...

Awatar użytkownika
Fojtu
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: Fojtu »

demony?->musisz kitrac przed flamerami
skaveny to juz w ogole masakra

no i przede wszystkim sa piekielnie drogie-musi byc ich tak 6-7 w oddziale zeby cos potrafili :roll:

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

wydaje ci się...

z WS od wampira przepychają prkatycznie każdą rzecz, każdy ma 3 ataki z S 5 (wystarczy zwykla 5)

Skaveny?- z życia wzięte- jeżeli zajmujesz się BK, to nie masz czasu na upiorki... Albo jak juz strzelisz, to i tak zabijesz 2,3 z ratlinga, magię można zblokować, a wystarczy chociaż żeby jeden przeżył i mamy terror na połowie armii...

ODPOWIEDZ