Raporty i opinie z bitew VIIed Delfami

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

hypnotic pisze: Jedyną nieprzyjemną rzeczą była szarża treemena w bok klocka BG, pechowy rzut na breaka i wpakowanie się w samotną driadę przy ucieczce,
no ale to jest tlko informacja, że tam stala jż ostatnia driada :P

bo chyba się zebraleś, prawda? ;) na 10ld to bylby pech...
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

a i jeszcze jedno jak mogles miec 2X5 shades, COK i BG w grze za 1500 pts. ??????

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Chłopak jest Magiczny no co ty chcesz?:D

Kosa BG ma 9 LD ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

no ma 9ld, wiem o tym doskonale, niestety...
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

Chodzi o to ze BG uciekali przed drzewem, wpadli na samotna driade ktora miala US=5 i tym samym posszli do piachu. A swoja droga BG spokojnie zbieraja sie na 10 Ld gdy maja muzyka.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

us5 na jednej driadzie? huh?
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

O no proszę, nie zwróciłem na to uwagi, bo i tak by to wyniku bitwy nie zmieniło, ale można uznać że zostałem zwałowany :) Nie wiem czy mówić o tym kumplowi co się chłopak kompletnie załamie :)
A co do magiczki to jasna sprawa, ona akurat była sama bo wyleciała na steed od shadows kiedy spearmani poszli do walki.

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

hypnotic pisze:O no proszę, nie zwróciłem na to uwagi, bo i tak by to wyniku bitwy nie zmieniło, ale można uznać że zostałem zwałowany :) Nie wiem czy mówić o tym kumplowi co się chłopak kompletnie załamie :)
A co do magiczki to jasna sprawa, ona akurat była sama bo wyleciała na steed od shadows kiedy spearmani poszli do walki.
masakra to masakra niech chociaż chłopak ma swiadomosc ze rozwalił klocek BG :wink: nie psuj mu tej radosci :roll:

Awatar użytkownika
Korin
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Korin »

hypnotic pisze:O no proszę, nie zwróciłem na to uwagi, bo i tak by to wyniku bitwy nie zmieniło, ale można uznać że zostałem zwałowany :) .
Może nie zwałowany , a co nie znający zasad ? :wink:

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

pfff, prawdziwy Druchii nie miałby skrupułów :roll:
zniszcz każdą jedną część jego dumy.... :D

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

hypnotic: ja proponuje w ten sposob: kupic rulebooka, zpoznac sie z zasadami, potem poczekac miesiac na nowego armybooka do DE i dopiero zaczac grac dark elfami w warhamera. A jak juz chcesz grac bez rulebooka dark elfami w sposob jaki to robisz to moze nie pisz raportow o swoich bitwach bo sa troche nie na temat.

Awatar użytkownika
Korin
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Korin »

ajpinus pisze:hypnotic: ja proponuje w ten sposob: kupic rulebooka, zpoznac sie z zasadami, potem poczekac miesiac na nowego armybooka do DE i dopiero zaczac grac dark elfami w warhamera. A jak juz chcesz grac bez rulebooka dark elfami w sposob jaki to robisz to moze nie pisz raportow o swoich bitwach bo sa troche nie na temat.
Popieram ! IMO ta walka to jakiś nowy wfb .

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

:roll:
no cóż za super wymaitacze sie znależli...
lepiej w ogóle nie grać, lepiej nie ucyzc się w praktyce tylko w teori tej gry, nom genialne rady po prostu...

przynajmniej teraz kolega napisal, myślal, że gra dobrze, a teraz wie, że to inaczej wygląda i ju sie czegoś nowego nauczyl.

szkoda gadać...
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Korin
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Korin »

Kosa pisze::roll:
no cóż za super wymaitacze sie znależli...
lepiej w ogóle nie grać, lepiej nie ucyzc się w praktyce tylko w teori tej gry, nom genialne rady po prostu...

przynajmniej teraz kolega napisal, myślal, że gra dobrze, a teraz wie, że to inaczej wygląda i ju sie czegoś nowego nauczyl.

szkoda gadać...
Kosa mi nie chodziło o "zjechanie "kolegi za to , że nie zna zasad , ale po prostu napisałem , żeby je jednak przeczytał bo potem jak się nauczy takich głupot , to go wyśmieją . Dlatego nie chodzę na turnieje . Bo bitwa trwa około 1,5 h . Z czego 50 minut muszę poświęcic , na tłumaczenie zasad , wyciąganie rb . Żeby grac w ta grę , trzeba znac zasady . Bo jak się zna je , to i gra przyjemniejsza , a nie trzeba tłumaczyć . I nie uważam się za wymiatacza , tylko po prostu przeczytałem rb .

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Drobne błędy zrobił w przyszłości będzie już pamietał. Szczególnie że był to błąd na jego niekorzyść. Zresztą, idea była taka, aby podzielić się swoimi wrażeniami z gry "nowymi" DE. Najlepiej jest krytykować a samemu nic nie robić :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Korin
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Korin »

Voodoo pisze:Najlepiej jest krytykować a samemu nic nie robić :roll:
Dobrze , chcesz to masz .
hypnotic naprawde gratuluje ci , że zagrałeś nowymi DE , że ostro zmasakrowałeś WE . Naprawde gratulacje . Sam bym tak chcial .

Ja nie krytykuje , ja zauważam potrzebe przeczytania rb .

NIe będę pisał nowych postów , ale mam pytanie do Kosy . Czy tobie wieczorami sie nudzi , i lubisz robić za "mądralińskiego" czy po prostu jesteś złośliwy ?
Ostatnio zmieniony 28 cze 2008, o 21:53 przez Korin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

po co offtopować aż tak?

ja przeczytalem wiele razy rb i nie pamietam jednak 100% zasad, a Hypnotic też pewnie go przeczytal.

ech, szkoda gadać ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Dlatego nie chodzę na turnieje . Bo bitwa trwa około 1,5 h . Z czego 50 minut muszę poświęcic , na tłumaczenie zasad
No to co?

Potraktuj to, jako swój obowiązek wobec ludzkości.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Wow, widzę że niektórzy mają tu poważne problemy... Serdecznie przepraszam Pana ajpinus i korina za moje niewybaczalne błędy, to moje zachowanie było naprawdę oburzające...

Nie no bez jaj stary, przeczytałem zasady kilka razy wierz mi, co nie zmienia faktu że nie pamiętam wszystkiego i się z tym nie kryję. Gram dla zabawy i chciałem się podzielić swoimi odczuciami co do nowego podręcznika. Jak taki szpeniu jesteś to po co czytasz takie tematy zapewne wiesz już sam wszystko. Nie uważam się za jakiegoś wielkiego gracza, ale z tego co widzę to szczęście że na turnieje nie chodzisz bo oszczędzasz innym sporo nerwów ;)

Zresztą taka jest min rola forum myślę, żeby zwracać uwagę na popełniane błędy, tak że dzięki za konstruktywne uwagi, następnym razem będę już pamiętał.

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

hypnotic: no i 2Xshady + COK + BG nei mieszcza sie na 1500, lepiej poczekaj na armybooka, bedziesz mial wszystko czarno na bialym, bez sciem i zawsze jak bedziesz czegos niepewny bedziesz mogl zajrzec do ksiazki. Co do grania w warhamerra bez rulebooka na stole to uwazam to za profanacje :) Ale juz o tym pisalem. A tak do tematu to fakt harpie i shades nie za bardzo nadaja sie na WE, 3 czarodziejki dobra opcja, 2 bolce tez chodz hydra tez by byla ok.Kusznicy to tez tak nie za bardzo na lesniaki sie przydaja. Szczegolnie ze to wszystko skirmish i duzo jest lasow na planszy ktore zaslaniaja ci LoS.

ODPOWIEDZ