Imperialni

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

Nosz kurde, super wycieniowany jak dla mnie do tej pory.

Co do koloru szaty, to raczej coś właśnie czerwony, tak aby jak najbardziej pasował do szaty.

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Całkiem fajnie wygląda. Ostre kontrasty ale schludnie zrobione :)

Co to tych pasków zrobił bym je niebieskie/białe. Ewentualnie zielone. Zeby jakiś kontrast był z ta szata. Czerwony zdecydowanie odpada :P

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

a moze jakies jasne beżowe??

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Dalsza część WIP Maga

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Komentujcie :D

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Kurcze niby strasznie mocne przejscia ale podoba mi sie :) z przyjemnoscia dowiem sie jakich kolorow uzyles ... :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Blood red zmieszany z chaos blackiem mniej więcej w proporcji 1:1 rozjaśniany do czystego sunbursta. Malowałem płaszcz w 3 częściach, każda zajeła mi koło 2 godzin (starałem się wszystko glaze'ować dla jak najgładszych przejść, ale trochę nie wyszło..) a reszta standard, skóra to scorched rozjaśniany do elf flesha

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Toni pisze:a reszta standard, skóra to scorched rozjaśniany do elf flesha
Qrde więc maluje nie standardowo :P Moja skóra to tanned, chestnut ink, tanned, tanned+dwarf, dwarf, dwar+elf, elf, chestnut ink + woda :P

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Oczywiście standard dla mnie :P Ale chyba muszę znaleźć jakiś kolor przejściowy między scorchem a elfem - chyba popróbuję dwarf flesh

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Ło panie, kontrast jest potężny, fajnie musi na stole wyglądać :)
@Sykstus - po co się tak męczyć? :P Ja robię Bestial, Tanned, Dwarf, Elf, bez mieszania, a i tak da się prościej. Czasem pomijam Dwarfa, a niedawno zdarzyło mi się pomalować Elf Fleshem od razu po Bestialu :) Zapomniałem o Tannedzie i pomyliłem farbki, ale wyszło całkiem ok.
Nie świeci się potem paszcza po washu chestnutem?

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Toni pisze:Malowałem płaszcz w 3 częściach, każda zajeła mi koło 2 godzin
ze jak? :shock: krejzi, krejzi

EDIT:
Toni pisze:Hmm, myślałem o ciemnofioletowym rozjaśnianym do jasnej zieleni
Krejzi po stokroc. To bedzie armia w stylu "dzieci kwiaty"? :D

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Nie umiem szybko malować po prostu, nie wiem dlaczego mam tak słaba efektywność - Może dlatego, że wszystko na czarnym podkładzie i trzeba naprawdę się namęczyć (zwłaszcza glaze'm) żeby to wszystko miało odpowiedni kolor

Może powinienem po prostu się przerzucić na Vallejo?

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Lunn pisze: Nie świeci się potem paszcza po washu chestnutem?
Dlatego na koniec chestnut z wodą co by się nie świeciło :P

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Toni pisze:Nie umiem szybko malować po prostu, nie wiem dlaczego mam tak słaba efektywność - Może dlatego, że wszystko na czarnym podkładzie i trzeba naprawdę się namęczyć (zwłaszcza glaze'm) żeby to wszystko miało odpowiedni kolor

Może powinienem po prostu się przerzucić na Vallejo?
Przerzucenie na inna linie farbek Ci nie pomoze. Nie dziw sie, ze musisz sie namaczyc dla efektu skoro do jasnego koloru wychodzisz od czerni. O niebo latwiej szybciej jest polozyc bialy podklad potem kolor posredni i dopiero zabrac sie za cieniowanie i rozjasnianie.

Generalnie spedzanie duzej ilosci czasu nad figurka jest chwalebne, ale moze wybierz sobie dostojniejszy model niz ohydny plastikowy mag :)

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Rap przerzucenie sie z cytadelek na p3 zaoszczedzi sporo czasu z nakładaniem równomiernych kolorów. Cytadele (nie inki i metaliki) to syf straszliwy :P

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Piotrax pisze:Rap przerzucenie sie z cytadelek na p3 zaoszczedzi sporo czasu z nakładaniem równomiernych kolorów. Cytadele (nie inki i metaliki) to syf straszliwy :P
eee, nie, mi jest daleko do narzekania na cytadelki. Poza tym jesli chodzi o kolory ze slabym pigmentem (zolty, czerwony, bialy) to nie ma praktycznie zadnej roznicy. A wlasciwie cytadelki maja tutaj przewage dzieki linii foundation.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

jabym dal zolte te powiewajace elemety podkreslajac przynaleznosc do konkretnej szkoly magii... moze nawet rozjasniane do bialego..?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Nowe zdjęcia

Obrazek

Jak zwykle komentarze mile widziane :)

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Jest bardzo spoko :) Przejścia strasznie ostre, ale w sumie jakoś tak nie rażą, a na stole powinny prezentować się ok. Na pewno cała armia na tym poziomie będzie dawała radę :)

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Ten pan w sumie ma iść na jebaj, ale nie wiem czy nie za wysoko celuję jak narazie..

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Jak na jebaj to jednak IMO te przejścia powinny być subtelniejsze. Tutaj jest od czerni do żółci na jednej fałdzie płaszczu :p

Zablokowany