Cryx Wip

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hashmallum
Mudżahedin
Posty: 235

Cryx Wip

Post autor: Hashmallum »

No jako ze ostatnio slyszalem jakies legendy o malarzach co calej armii nie pomaluja, to oto 2ga figuraska do mojego cryxu w toku ;)

Obrazek

Juz nawet skore i czache mam skonczona, ino mi sie bateria w komorce rozladowala...

A oto 3cia

Obrazek

:)

Co miesiac pewnie ebde robil update- bo nie mam czasu malowac swoich ludkow, chociaz bardzo bym chcial...

Ps. 1szy ludek to machine wraith :P Tez pokaze zdjecia - jak naladuje baterie :P
Obrazek

God's in His Heaven, All's Right With the World

http://Leprechaun-studio.com

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Hashmallum pisze: ino mi sie bateria w komorce rozladowala...
Rozumiem ze robisz takie zdjecia komórką? :shock:

po 1 ludku niewiele jescze widac, ale drugi wyglada przesympatycznie :) tylko kosciana szczeka troche zlewa sie ze zlotym nmm
zrob tutoriala jak robic taki ciemny nmm
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Hashmallum
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Hashmallum »

Omg teraz wszyscy beda chieli tutoriale :D dasz im palec to ci reke odgrzya :P
W komorce mam 2 megapisele ale wogole sie nie chwale :P
Obrazek

God's in His Heaven, All's Right With the World

http://Leprechaun-studio.com

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

Hashmallum pisze: W komorce mam 2 megapisele ale wogole sie nie chwale :P
Też mam, a wcale mi tak nie wychodzą.

Pierwsza figurka dziwna, nie wypowiem się bo nie wiem co jest skończone. Druga nie wiem co to jest, ale wygląda nawet sympatycznie. Te kolce na grzbiecie są nieskończone, tak?
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Przecież widać, że skończony jest tylko karczek i prawa łapa. Bardzo ładny NMM, wygląda realistycznie bardzo.

Awatar użytkownika
Hashmallum
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Hashmallum »

Tozto mordercza kura! Osz ty ignorancie - widze ze bede musial zaczac propagande Warmachine'owa :D kura ma nieskonczona gorna czesc, i kly , szrotozombiak na tym zdjeciu ma zaczety nmm , jutro pokaze jak skore zrobilem - zreszta bardzo szybko ;)
Obrazek

God's in His Heaven, All's Right With the World

http://Leprechaun-studio.com

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

No jako ze ostatnio slyszalem jakies legendy o malarzach co calej armii nie pomaluja
Ale Jankielowi chodzilo o armie do WFB czy WH40k a nie do niszowych systemow :)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Armia do jakiejś niszowej skirmishowej gry, składająca się z kilku-kilkunastu modeli?
Weź Hash nie kozacz, wiadomo, że mowa była (i jest) o jakiejś konkretnej armii do któregoś z Warhammerów. Konkretnej, czyli na 2000pkt. Wtedy pogadamy :p
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

moze i banda(? bo chyba nie armia) sklada sie z paru modeli, ale na pewno jeden maluje sie dluzej niz 20 clanratow...
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

ODPOWIEDZ