Gorbad Ironclaw (by ARBAL)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Zablokowany
Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Gorbad Ironclaw (by ARBAL)

Post autor: ARBAL »

Witam,
Miniaturkę tą skończyłem już dość dawno ale z nabytej jakiejś niechęci do tego forum nie zamieszczałem zdjęć...
Dziś oddaje do Waszych oczu i dla Waszych komentarzy moją pracę.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Świetna praca

Najbardziej mi się podoba pancerz i metaliki w ogóle, zadrapania są świetne, skóra też bardzo w porządku. Jedynie nie podoba mi się skóra na dziku oraz brązowe elementy (tak jakoś mało rozjaśnień mają). Poza tym wszystko reprezentuje sobą wysoki poziom :)

Awatar użytkownika
Adamdo
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy filia Kraków

Post autor: Adamdo »

Świetne malowanie, na plus zasługuje żółty na pancerzu - naprawdę dobrze ci wyszedł.
Znalazłem jednak coś co mnie razi w oczy - kamyk na podstawce, przejście jest zbyt ostre, ale możliwie że wygląda to tylko tak na zdjęciach
Ostatnio zmieniony 8 lip 2008, o 21:09 przez Adamdo, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

SUPER, zdradził byś jak zrobić takie zadrapania??

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

oczopek: banalnie... malujesz Blak Inkiem czarne kreseczki tam gdzi eaja byc zadrapania i potem na tych kreseczkach malujesz no mithril silverem pozostawiajac czarne krawedzie na obrzezach...

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Bardzo fajna praca :) świetnie Ci wyszły pancerze. Ale nie podoba mi się płaszczyk i podstawka :P

Awatar użytkownika
Paweles
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 104
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Paweles »

Czerwony pancerz jest świetny, ogólnie bardzo fajne malowanie, tylko rzeczywiście trochę sztucznie wygląda ten kamień na podstawce. Przyczepię się jeszcze do żółtego pancerza na głowie dzika. Moim zdaniem wygląda tak jakoś sztucznie i plastikowo. Po prostu patrząc na ten fragment pancerza nie widzę potężnej, ciężkiej blachy, tylko pomalowany kawał plastiku. Być może to tylko moje odczucia, ale tak właśnie moim zdaniem to wygląda.

Ale patrząc na całokształt pracy, należą się duże brawa ;)

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Łee nie no pancerz to jak z podrecznika :D tylko kamień lipny ale to da rade poprawic. Bardzo udana praca!!

Kadaralak
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Kadaralak »

Mam pytanie jak sie robi to cieniowanie na wszelakich kłach z brazu do bialego..i jak ta kratke bialo-czarna..recznie?

Kadaralak
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Kadaralak »

Mam pytanie jak sie robi to cieniowanie na wszelakich kłach z brazu do bialego..i jak ta kratke bialo-czarna..recznie?
A Figsa wymiata..przede mna jeszcze duzo czasu zebym malowal takie cosie :D

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Czemu odkopujesz stare tematy?? Jesli masz pytanie odnosnie malowania to do innego dzialy , a nowy temat zakladasz dopiero po sprawdzeniu czy takowy juz nie istnieje.

Zablokowany