"Next time put a little heart into it..."

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

"Next time put a little heart into it..."

Post autor: Rapta »

No wreszcie po tygodniu bez kompa (mainboard i zasilacz kaput) moge pokazac co nowego zmalowalem.

Lekka konwersja zainspirowana filmem "Vampire in Brooklyn" z Eddym Murphym jako tytulowym krwiopijca. W jednej z pierwszych scen wyrywa serce gangsterowi, ktory wczesniej probowal go zastrzelic mowiac "Next time put a little heart into it...". To mi sie tak pieknie skojarzylo z Wladkiem, wiec postanowilem go przyozdobic takim akcesorium ;)

Schemat kolorystyczny jak widac zaczerpniety z okladki Army Booka. Szukalem kolorystyki, ktora jeszcze nie byla wykorzystana przy tym modelu.

Link do CMON.

Jak bede mial troche czasu to zlepie jeszcze jakies close ups :) (szczegolnie, ze to serce dosc slabo widac, ale to tez wina swiecacego lakieru)

Obrazek

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

Rap jesteś świetnym malarzem naprawdę. Pierwszy Vlad, który mi sie podoba i od razu fantastyczny. brawo cóż więcej mówić =D>

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

No, ktoś tu faktycznie "włożył trochę serca..." :)
Raptaparat pisze:Schemat kolorystyczny jak widac zaczerpniety z okladki Army Booka. Szukalem kolorystyki, ktora jeszcze nie byla wykorzystana przy tym modelu.
... a że "pod latarnią najciemniej..." ;)

Dobra - głowa, kolec i miecz - =D> Tylko włosy takie same, jak skóra :)

Ładny, ciemny czerwony, a także cały NMM, płaszcz bardzo subtelny, delikatnie rozjaśniony, nadaje charakteru. Chyba najsłabiej wyszło futro z tego wszystkiego... Kolorystyka bardzo odpowiednia, złoto pięknie się mieni, ale nie bije po oczach, akurat Twój NMM uważam za jeden z najlepszych, jakie do tej pory widziałem w ogóle, serio. Przypomina trochę efekty Alexi Z, ale Twój jest o wiele płynniejszy i to widać od razu. Klejnot ma mieczu też jest rewelacyjny.

No i pomysłowa podstawka :) Nie wiem, co mógłbym więcej napisać, więc tylko już sobie popatrzę na ten model. Dobra robota!
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Dzieki chlopaki :)
Sławol pisze: Tylko włosy takie same, jak skóra :)
A nie do konca wlasnie. Chcialem tego uniknac i cieniowalem z uzyciem red gore'a. Moze na zblizeniach bedzie widac. Chcociaz fakt faktem - baza jest taka sama :)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Nie, nie, jest OK, widzę tam RG w zagłębieniach, ale i tak widać, że i to i to jest "szare" :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Cudenko ! :)
Szczegolnie twarz mi sie podoba i miecz. Naprawde swietna robota. Serduszko jest malo widoczne, ale koncepcja ekstra. :)
Obrazek

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

No wreszcie ktoś vladowi ladnie buźke odmalował. Brawo =D>

No ale to Rap to czego mozna było się spodziewać. Ciśniesz jak zawsze :wink:

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

obiecane close upy:

EDIT: Jak zapewne zauwazyliscie wywalilem z modelu ta okropna glowke wylatujaca z plaszcza - nijak to moim zdaniem do figurki nie pasuje.

Obrazek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Tak, zgadzam się w 100%, te główki/duszki to porażka... ;)

A tak przy okazji - jakie są brązy na kolcu? Ciekawe, ciemne odcienie :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

To jest graveyard cieniowany czarnym i rozjasniany kommando khaki. Swoja droga jedna z moich ulubionych farbek mimo tego, ze ma super slaby pigment.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Dziękować :) Dobre kolory do drewna.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Najlepszy vlad jakiego do tej pory widziałem =D>
miecz i twarz są rewelacyjne

Awatar użytkownika
MuK
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: MuK »

Rap jesteś świetnym malarzem naprawdę. Pierwszy Vlad, który mi sie podoba i od razu fantastyczny. brawo cóż więcej mówić Applause
No tak Roman, skoro tobie się podoba to musi być full pro :P

Fotka ze zbliżeniami dużo dodaje figurce. Jedyne co mi się nie do końca podoba to futro i płaszcz, ale tego się po prostu nie da ładnie zrobić :P

Z twarzą też nie jest do końca fajnie, po pierwsze jest za bardzo podobna do włosów. Po drugie te brązowe glazy są jakieś takie dziwne, z daleka wyglądają fajnie, ale z bliska to chyba nie to. To tylko kwestia gustu, technicznie wszystko jest okej. Ja bym tam dal jakiś fiolet ;) :P

Ogólnie masz ode mnie dyszkę i liczę na rewanżyk :P

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

MuK pisze: Ja bym tam dal jakiś fiolet ;) :P
Ja wiem co ty bys dal: rozowa skore i zielone buty :P

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

Raptaparat pisze:
MuK pisze: Ja bym tam dal jakiś fiolet ;) :P
Ja wiem co ty bys dal: rozowa skore i zielone buty :P
pamietaj o rewanzyku

Awatar użytkownika
Szary
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szary »

Rapta, gratuluje bardzo udanej pracy. Można śmiało powiedzieć, że Twoje wyczucie trójwymiaru jest już dobrze wypracowane, co w połączeniu z bardzo dobrym warsztatem stawia cię w krajowej czołówce.

'Komiks' w najlepszym wydaniu.
Pozdrawiam!
Sz.

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Wpędzasz mnie w kompleksy :(
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Cud ,miód i orzeszki :D Bardzo fajna miniatura ... Jakbym miał się do czegoś na siłę doczepić :wink: to byłoby to futerko :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
zether
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: k. Krakowa

Post autor: zether »

Argh xD Nie wiem czy już to kiedyś mówiłem, ale człowiekowi się odechciewa malować jak widzi takie figurki, bo wiem, że raczej nie osiągnę takiego poziomu :P Piękne! 10/10 oczywiście. Tak z ciekawości- ile go malowałeś?

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Ehhh co tu duzo gadać rozłacza synapsy i zawija moszne na plecy :P Jak kiedys umre i doczekam sie reinkarnacji chce umiec tak malowac:P

ODPOWIEDZ