Mazianki Ailén

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Ailén
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44
Lokalizacja: Miasto Syreny
Kontakt:

Mazianki Ailén

Post autor: Ailén »

Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, o 22:17 przez Ailén, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

:shock:

Gdzie się ukrywałaś tyle czasu? :wink:
Super LS, ciekawa kolorystyka modeli i malowanie całkiem niezłe technicznie - no właśnie - mogłoby być trochę lepsze, oducz się drybrushy oraz staraj się robić nieco gładsze przejścia. Mimo wszystko jestem pod wielkim wrażeniem :) tak trzymaj

Awatar użytkownika
Ailén
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44
Lokalizacja: Miasto Syreny
Kontakt:

Post autor: Ailén »

Toni pisze: Gdzie się ukrywałaś tyle czasu? :wink:
W Mieście Syreny + tu i ówdzie po konwentach

drybrushy ? gdzie ? (jeden jedyny jest na włosach czarodziejki, drugi na murku za magiem)

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

FH berdzo fajne, ale reszta trochę odstaje. Płynniejsze przejścia by się gdzieniegdzie przydały. Zółty rozjaśniany do białego jak dla mnie zupełnie nie trafiony. I bliki troche nienaturalne. Reszta jest ok. Pracuj a bedzie jeszcze lepiej :)

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Szare włosy na koniu maga oraz skrzydła pegaza wyglądają na drybrush. poza tym, bliki (jak już Piotrax mówił) źle rozłożone. Ale i tak, freehandy masz bardzo czyste i świetnie wyglądające ten trochę ludowy wzorek na elfim magu i sztandar naprawdę świetnie wyglądają :D

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Przede wszystkim witamy na forum :) a figurki przednie. Rycerz na pegazie wgniata mnie w ziemię i generalnie szacunek za freehandy
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ailén
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44
Lokalizacja: Miasto Syreny
Kontakt:

Post autor: Ailén »

Brak płynnych przejść, o kt mówicie jest efektem próby wyostrzenia zdjęcia w PS - wszystkie krawędzie są w efekcie zbyt ostro zarysowane. Dlatego grzywa konia wydaje się być drybrushem (musicie uwierzyć na słowo, że nie jest).
Oryginały są do wglądu w Wawie, w Paradox Cafe.

A skoro mówicie, że bliki są źle rozłożone, to jak powinny w takim razie być ?

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Moze nie tyle żel rozlozone co nienaturalnie. Raz że biała kropka na takich dużuch kamieniach to zamało, dwa ze ja bym dodal jaąś kreske obłą co by był refleks a nie samą kropke. No i za mało rozjaśnony (tu o agu elfim mówie)

Awatar użytkownika
Ailén
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44
Lokalizacja: Miasto Syreny
Kontakt:

Post autor: Ailén »

Piotrax pisze:Raz że biała kropka na takich dużuch kamieniach to zamało, dwa ze ja bym dodal jaąś kreske obłą co by był refleks a nie samą kropke.
a czy w takim razie mogłabym prosić o jakieś zdjęcie poglądowe ww kreski ?
thx

pozdr.

A.

Glemigobles
Wałkarz
Posty: 78

Post autor: Glemigobles »

nie ma sie do czego przyczepic, zwlaszcza ze zdjecia, oprocz pegaza, to same close up'y, z odpowiedniej odleglosci figsy musza wygladac bardzo dobrze.na cmon spokojnie 7,5, a za czarodzieja 7,9 - 8,0.Przychylnie odnosze sie do posta Ailen - prosze o zdjecia pogladowe "nauczycieli"
Pozdrav

Awatar użytkownika
Ailén
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44
Lokalizacja: Miasto Syreny
Kontakt:

Post autor: Ailén »

na CMONie sztandarowy dostał 7.9 (pewnie ze względu na szmatkę), reszta trzyma równo 6.6 - 6.8 (przy ok. 70 głosach oddanych),
więc thx za wyższe oceny :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Freehandy bardzo udane , niezle proby OSLa na ostatnim herosie. Wydaje mi sie , ze musisz popracowac nad dokladnoscia , bo w kazdej pracy spore jej braki zauwazylem...

Awatar użytkownika
Ailén
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44
Lokalizacja: Miasto Syreny
Kontakt:

Post autor: Ailén »

Obrazek
Slayer Lord (GW) - stara figurka i stare malowanie, zamieszczam ją tu bardziej jako przykład głupawki niż dobrej techniki. Obdarowany prezentem chciał mnie autentycznie zabić.
PS: klimatyczny slayer'owy sztandar w przygotowaniu...
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, o 22:19 przez Ailén, łącznie zmieniany 1 raz.

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Ekhm, no tak, tylko kobita mogla wpasc na taki pomysl... ;)

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

podobają mi się te kolory :) mimo, że rainbow teraz dość kiepsko się kojarzy :? :wink:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zether
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: k. Krakowa

Post autor: zether »

Oryginalny dobór kolorów. Jak to ktoś kiedyś na tym forum powiedział (nie pamietam kto wiec prosze mi wybaczyć :P)- "Kolorowy sen slannesha" :D Co tych "prawdziwych" (ekhm...^^) figsów: High elf- b. fajny złoty NMM, ogólnie porządnie i dokładnie pomalowany IMO :) Selmarina zby monotonna kolorystycznie według mnie. No chyba że tak miało być ale mi sie to nie podoba :) Co nie zmienia faktu że technicznie nadal super :) BSB-cudo, nic dodać, nic ująć. A w ostatnim fajny source lighting (tak sie to chyba nazywa?)

Szymek
Chuck Norris
Posty: 478
Kontakt:

Post autor: Szymek »

Fajne prace, jedyne do czego mogę się przyczepić to podstawki- nie podobają mi się...

Awatar użytkownika
TomaszT
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: Krakow (chwilowo na wygnaniu ;) )

Post autor: TomaszT »

HE Mage - na plus freehandy całkiem ładnie i zawsze robi wrażenie jeżeli jest starannie wykonane tak jak tutaj; na minus za słabe przejścia na zielonym i zbyt ostre przejścia na żółtych częściach "ubranka".

Selmaria - no comment bo sepia na figurkach jakoś mnie nie kręci widziałem jak do tej pory tylko jedną która mnie urzekła.

Bretonia - na plus freehandy i skrzydła, do poprawy cieniowanie na płaszczu, metaliki (z tym to też mam zawsze problem, bo raz za mocno wywashuje a raz za slabo i jest kiszka) i sierść konia.

Tox - duuuuży plus za zabawę z "ogniem" :)

Generalnie bardzo fajnie. Brawo. :)

Awatar użytkownika
Ailén
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44
Lokalizacja: Miasto Syreny
Kontakt:

Post autor: Ailén »

Obrazek
Demonetka - podstawka w robocie, proszę się jej nie czepiać. :)

pozdr.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, o 22:20 przez Ailén, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

technicznie ok, tyle ze ta pani mnie nie pociąga, slaanesh powinien taki być ;)

ODPOWIEDZ