Drużynowe Mistrzostwa Polski

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Już nie ważne gdzie(Wejherowo jest spoko;)),ale to co teraz sie dzieje to jakiś cyrk. Problemy z miejscem, problem z akredytacją, z dojazdem. No ku...
Ostatnio zmieniony 25 sie 2008, o 15:04 przez Dastor, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

w przyszlym roku polcon jest w lodzi, takze sadze ze to bedzie dobra lokalizacja, zreszta z tego co slyszalem, to warunki beda zajebiste...
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Teraz też podobno miały być zajebiste.

Poza tym imo za rok trzeba przepchnąć zasade, że następne teamy danego klubu zgłaszają się dopiero wtedy jak będą miejsca. Bo nie może być tak, że np jak u nas połowa składu wyjechała na wakacje i wraca pod koniec tygodnia a tu się okazuję, że miejsc nei ma.

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1289
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

i nie ma tych jaj z akredytacja oraz nie biegaja ludzie w strojach elfow z gumowymi mieczemi
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Robson albo Dziop bierzecie gałe?

Mozna by na tym masterze zrobic w sobote turniej nogi ale z druzynami podzielonymi na miasta (i metropolie plus wsie - zeby Kielon nie plakal :wink: )

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1877
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Spokojnie, dajmy szanse ZG skolowac te kilka miejsc. Czy w Wejherowie nie byloby problemu ze stolami...?
Nie przesadzajcie od razu, krytyka (konstruktywna jesli w ogole) po turnieju :).

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

moja gala poszla sie @#$% po wejherowie a Dziop nie jedzie.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Marek Golan pisze:Spokojnie, dajmy szanse ZG skolowac te kilka miejsc. Czy w Wejherowie nie byloby problemu ze stolami...?
Nie przesadzajcie od razu, krytyka (konstruktywna jesli w ogole) po turnieju :).
Jak coś to by się dokupiło - gorzej, że Bazy Harcerskiej nie da się powiększyć i tam wejdzie te 110-120 osób. Choć zawsze można zorganizować nocleg w WCKu. Zawsze też można na turniej wziąć tę halę co była obok boiska na którym w nogę graliście - wtedy cały kompleks jest dla nas do dyspozycji. Taniej niż Polcon i bez głupich akredytacji :)
Ale to na razie takie gdybanie.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3084
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Do bazy harcerskiej mozna wstawic X namiotow i ludzie nie beda narzekali. Nosic 120 stolow to byla by masakra , ale dali bysmy rade 8)

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2632
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

znowu jechac 12 h... ja pierdziele..prosze panowie nie! Najlepiej w Warszawie lub innym centralnym miejsce w Polsce...
TAK dla Łodzi ;)


hehehe dobra, nie gadajmy juz o tym..po DMP będziemy omawiać kto ma przejąć ,,pałeczke'' ;)

Awatar użytkownika
LinuX
Mudżahedin
Posty: 278
Lokalizacja: Pełna Kurwa z krainy winem i wódką płynąca

Post autor: LinuX »

Mam problem. Mam ukończone 18 lat, a nie mam jeszcze dowodu. Mam dawać to oświadczenie czy nie.... ? :roll:
Wino Wino, Wino do dna...
http://youtube.com/watch?v=7LGFYgh0juQ&feature=related Pełna kurwa!
Shino na turnieju:
-Ile BK?
Ja: 18
-Jest Regenka?
-Nie
-Klimat
XD

Awatar użytkownika
Taraś
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Łęczna-Moria ADF

Post autor: Taraś »

37. Bastion
Bastion Alfa
Rafał "trikk" Bieliński
Michał "Mike" Dębowski
Darek "Mobi"Olczak
Michał "Taraś" Tarasiuk
Krzysztof Panufnik

Mam na imię Wojtek :wink: jakbyście mogli zmieńcie to...

Pzr!

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

a co na to Michal ? moze nie bedzie chcial ustapic tobie miejsca ;)

Awatar użytkownika
Taraś
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Łęczna-Moria ADF

Post autor: Taraś »

Już to z nim załatwiłem 8)

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

dastor pisze:Poza tym imo za rok trzeba przepchnąć zasade, że następne teamy danego klubu zgłaszają się dopiero wtedy jak będą miejsca. Bo nie może być tak, że np jak u nas połowa składu wyjechała na wakacje i wraca pod koniec tygodnia a tu się okazuję, że miejsc nei ma.
przepchnąc, przesrać.

Co to kogo obchodzi że jakiś lokalny klubik ma 5-10 członków i nie potrafi szybko wysłać zgłoszenia? Na wakacje na syberie jezdzicie czy do konga że nie ma tam internetu coby wejśc i puścić peemkę ziomkowi "yo biore bloodzia z rerolami i ognistym s7, dwóch heraldów z lataniem i scrollami..."? Czy nie chce się szanownych 4 liter ruszyć, podzwonić po kumplach, popilnowac leni co nie chce im się rozpy wysłać wcześniej? Żal.pl.

Rozumiem że na olimpiade zanim pojedzie drugi biegacz z reprezentacji USA to najpierw musi być zajęte miejsce przez reprezentanta każdego innego kraju - z gwatemalą, rebuliką bananową południowej afryki, lichtensztajnem i brunei włącznie?

Nie narzekajcie póki nawet turniej sie nie zaczął...rok temu tez był limit miejsc, czyja to wina że w tym roku liczba chętnych to nie 200 a 250 osób? Niczyja...

A tydzień temu to żeście narzekali że nie będzie frekwencji...a w ogóle pare miesięcy temu to były jęki że w życiu się frekwencja nie uzbiera bo to na drugim końcu świata...eh...

Na koniec tradycyjnie apel do Hrabiego - miszczu! Cała Polska w Was wierzy! Dzieci w przedszkolach trzymają kciuki! Hordy i dziesiątki graczy z niecierpliwością i wypiekami na twarzy śledzi temat o DMP bo cały rok czekali na najbardziej wypasiony turniej sezonu...i serce kraje mi się na myśl o tych którzy usłyszą "sorry chłopaki, nie zmieścicie się"...Naprawde w okolicach sali nie ma jakichś salek!? Korytarza?! Garażu?! Piwnic?! Strychu?! Lochu?! CZegokolwiek!? Stoły chyba nie są problemem, makiety nie problem dowieźć, więc zakładam że miejsce na stoły jest największym problemem...

Niech moc będzie z Wami!
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Moze i lokalny klubik, ale z tego co wiem to ostatnio prawie DMP wygrał,
a może to plota tylko:)

Poza tym wyjdź na świeże powietrze i ochłoń trochę.

Pozdro

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

prawie robi roznice :P
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Awatar użytkownika
Snajper
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102
Lokalizacja: Ad Astra

Post autor: Snajper »

Dastor pisze:Już nie ważne gdzie(Wejherowo jest spoko;)),ale to co teraz sie dzieje to jakiś cyrk. Problemy z miejscem, problem z akredytacją, z dojazdem. No ku...
Dastor pisze:Teraz też podobno miały być zajebiste.

Poza tym imo za rok trzeba przepchnąć zasade, że następne teamy danego klubu zgłaszają się dopiero wtedy jak będą miejsca. Bo nie może być tak, że np jak u nas połowa składu wyjechała na wakacje i wraca pod koniec tygodnia a tu się okazuję, że miejsc nei ma.

No to chialbym sie gosciu dowiedziec coz takiego sie dzieje.. co? no slucham, bo moze masz jakies tajmnicze zrodlo inforacji, podziel sie znami jakiz to cyrk ma miejsce..

Jakie problemy z miejscem? widziales chociaz ta miejscowke? obejrzales sobie foty? a moze miejsce ze spaniem? co? no slucham bo za bardzo nie rozumiem twoich wyjetych niewiadomo skad pretensji...

Problemy z akredytacja? no jakiez to masz problemy z akredytacja bo jakos nie slyszalem zeby sie ktos skarzyl...Dmp ma osobna kolejke na zapisy w osobnym budynku. Spanie dla graczy z dmp jest w osobnym budynku tylko dla nich wiec wkurwia mnie jak ktos pieprzy jak potluczony o jakis ludziach przebranych za elfy... litosci ;/

Co do limitu druzyn to narazie jest ich 46 wiec 230 osob, to chyba nie jest mala liczba a jeszcze dodam ze wciaz pracujemy zeby podniesc ten limit...

Problem z dojazdem? a gdzie ty mieszkasz? w terespolu czy w suwalkach? bo jakos ciezko mi sobie wybroazic zeby byl jakis ogromny problem z innego miejsca w tym wcale nie tak znowu duzym kraju..

I na koniec ci powiem ze wkurza mnie taka niedopowiedziana krytyka jakies pojedyncze zdania i polslowka, masz jakies obiekcje to napisz je otwarcie na forum zebym jako organizator mogl je rozwiazac i poprawic... A jak ci sie tak bardzo nie podoba to poprostu nie przyjezdzaj bo nikt nikogo nie zmusza i tyle... Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

spoko, wyluzujcie cyce, nie ma co sie spinac teraz. komentarze zostawmy sobie na po turnieju. ja jade z polnocy danii, takze da sie dojechac :)
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

O jezu jacy wy spięci jesteście.

Nie mówie o miejscówce w znaczeniu sali a miejscu na turnieju, którego ponoć brakuje. Fajnie, że się limit zwiększył.

Mieszkam w Warszawie i jestem z lokalnego klubiku:)

W atkim razie problem z akredytacją wynikł z mojej niewiedzy, bo pół dnia ludzie do mnie piszą, że podobno już się zapisać nei da. Mój błąd.

Więc, gościu do zobaczenia w sobote:)

ODPOWIEDZ