Nadciągają Hordy Chaosu :)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Coraz poważniej zaczynam się zastanawiać nad zamienieniem zielonych na Kaos :twisted:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

znowu bedzie naplyw po de vc i dl 'true' graczy
w tym wypadku true chaosników którzy już dawno mieli grac chaosem ale... jakoś nie wychodziło :lol2:

Awatar użytkownika
zether
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: k. Krakowa

Post autor: zether »

Dobrze widziałem te ceny? 17,50 euro za box knightów? To wychodzi poniżej 60 zł! O.o

Paku
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Paku »

Jasiuuuu, żebyś wiedział...

Armia Chosu będzie dość łatwa do uzbierania (plastiki), będzie silna i niektórym sie tam kiedyś podobała ale im zasady nie pasowały. Ja co prawda należe do wszystkich grup powyższych, ale 5A od modelu z rycerzyka khorna? TO trzeba mieć :D Najgorsze dla mnie ze nie bedzie skimriszu czy lataczy, bo wtedy 20 piesków to mus.


PS. taki pomysł ze jak psy nie będą miały ładnych figsów to zawsze pozostaną psy khorna demonów. Bo wilki wampirów niezbyt mi sie podobają...

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

A nie wiadomo czy hellcanona można będzie można normalnie w Polsce nabyć?

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

Jasiuuu pisze:znowu bedzie naplyw po de vc i dl 'true' graczy
w tym wypadku true chaosników którzy już dawno mieli grac chaosem ale... jakoś nie wychodziło :lol2:
zawsze chciałem grać chaosem, ale jakoś nie wychodziło :P

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

:)
Chaos mi się zawsze podobał (brat grał w 5 edycji, może dlatego), ale nie w takiej formie jaką się grało dotąd, teraz zobaczę co się da z tego poskładać i jak mi się spodoba to będę myślał. Straciłem niestety serce do zielonych :)

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Ja zacząłem niedawno . Wybrałem chaos ze względu na figurki i klimacik i czekam na nowego booka 8)
p.s. starczy tego offtopa
zakupi się dużo mięsa armatniego i można jechać :) na maszyny przydałby się latający wierzchowiec dla czempiona :)

licho
Pseudoklimaciarz
Posty: 30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: licho »

Ja też zawsze chciałem grać chaosem, tylko jakoś zawsze inne armie były mocniejsze. :lol2:

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

licho pisze:Ja też zawsze chciałem grać chaosem, tylko jakoś zawsze inne armie były mocniejsze. :lol2:
zle podejscie, ta armia po prostu byla zawsze ladna i dosc zrownowazona sila, teraz mam nadzieje tez tak bedzie

Awatar użytkownika
Krasnal
Plewa
Posty: 6

Post autor: Krasnal »

a mnie ciekawi nowa magia w Chaosie

licho
Pseudoklimaciarz
Posty: 30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: licho »

Gajowy pisze:
licho pisze:Ja też zawsze chciałem grać chaosem, tylko jakoś zawsze inne armie były mocniejsze. :lol2:
zle podejscie, ta armia po prostu byla zawsze ladna i dosc zrownowazona sila, teraz mam nadzieje tez tak bedzie

A ironia to nie odmiana aronii.

Awatar użytkownika
ulgdor
Wałkarz
Posty: 86

Post autor: ulgdor »

Ja grałem chaosem w 5Ed. Potem przerzuciłem się na 40k Teraz mam zamiar odkurzyć figurki, a ta edycja chaosu mi się podoba, nigdy nie lubiłem demonów w armii, a beastmenów wolałem na sojuszników.

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

"zawsze chciałem grać chaosem, ale jakoś nie wychodziło"
mi tez nie wychodzi ale mimo to i tak gram
gra chaosem to czysta przyjemność
chyba przyznacie że jeśli jedną z armii jest chaos to na stole nie będą się działy nudne rzeczy
a chaos na chaos to prawdziwa radocha , nie ma strzelania chowania sie za górkami , czysty wjazd konnicą i te śmieszne sejwy na 1+ które często są oblewane, ach i konie knightsów które często lepiej biją niż sami knightsi
chaos to naprawdę chaos

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

dobra dobra nie tłumaczcie się :)


obczajcie że knight khorna może miec przy odpowiednim rzucie na mutacje i 6 ataków z modelu :) juicy.

ale nie oszukujmy się , patrząc na ten list otrzymamy niewiele mocniejsze(?) rozszerzenie chaosu z poprzedniej edycji. żaden samograj demoni, jak ktoś jest warzywem to nadal baty będzie zbierał :D

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

mocniejsze, może nie jak demony, (czego bym osobiście nie chciał) ale nie wiemy jeszcze co z herosami zrobią :roll:


a ja grałem w 6 ed na 60 maruderach i warriorach(bywało na turniejach) ale była to armia zdecydowanie za szybka jak dla mnie :evil:

Awatar użytkownika
krecik_77
Mudżahedin
Posty: 234

Post autor: krecik_77 »

Czopek pisze:mocniejsze, może nie jak demony, (czego bym osobiście nie chciał) ale nie wiemy jeszcze co z herosami zrobią :roll:


a ja grałem w 6 ed na 60 maruderach i warriorach(bywało na turniejach) ale była to armia zdecydowanie za szybka jak dla mnie :evil:
Piechotny chaos to armia która dostaje maskę od WE na wejściu, co nie Czopek? Na border patrolu nieźle warzywiłeś, a dla odmiany ja w Łęcznej nie mogłem w ogóle Cie dorwać mobilnym, konno-psim chaosem, boś wziął praktycznie samą strzelającą jazdę i orzełki...

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Niestety, ciężkie to czasy dla hord były, ale teraz na standardowe we nie powinno być już tak trudno, jakiś heros aby był do ściagnięcia treemana, a jak nie to jest helka, dragon ogry, gigant może da radę z jakimiś markami,shagot. driady ładnie będą od magicznej kawaleri spadać. połączy się liczebność z dużymi "pakerami"+dobry gracz i we będą miały ciężko. do wyjścia ich nowej ed oczywiśćie. ;)

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Wiewior-lbn pisze: ach i konie knightsów które często lepiej biją niż sami knightsi
A myślałem że to tylko u mnie tak jest 8)

Awatar użytkownika
Shinjitsu
Wałkarz
Posty: 65
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Shinjitsu »

Wlasnie przegladam najnowszego White Dwarfa i musze powiedziec ze zdjecia najnowszych wojownikow chaosu przedstawiaja sie wspaniale. nowy chaos lord jest takze niesamowity - zastanawiam sie czy go sobie nie kupic jak wyjdzie tylko po to zeby miec go w swojej kolekcji.

Plus (ale to juz z innej beczki) tak jak pisal Szaman WD zawiera info o naszym polskim Golden Demon!

Zablokowany