ARENA 2008 "Turniej im. Łukasza Krawczyka"

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

A co do organizatorów Areny -szkoda, że pomimo poparcia i zaangażowania (m.in. multum propozycji ograniczeń lub scenariuszy -niektórych naprawdę świetnych) tylu potencjalnych uczestników, choćby w tym temacie, stchórzyliście przed lobby kilku pg, bojących się o to,że w równej walce mogliby utracić swoje stołki "Najlepszych Gra.." ..o, sorry, nazwijmy rzecz po imieniu, "Graczy z Najlepszymi Armybookami"
Jak dla mnie to dużo spamu wyprodukowaliśćie, jak chcesz turnieju na któreś z tych zajebistych ograniczeń to go sobie zrób :)
Beka na maxa

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 700
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

Ale taki turniej będzie doskonalym zjawiskiem psychologiczno-socjologicznym. Dowolność kompozycji sprawi, że w kwestii doboru jednostek będzie mnóstwo miejsca do popisu - jakieś śmieszne DoW itd. Od razu będzie widać kto podchodzi do tej gry jak do zabawy, a kto ma kompleksy "małych możliwości i wielkiego ego". Szkoda tylko, że Ci pierwsi są na wydawałoby się straconej pozyci :?
putoa alasti avantoon! :wink:

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Dokładnie jak mam ochote zagrc klimatem to nim poprostu gram a nie zmuszam do tego innych .
Beka na maxa

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Oskar pisze: Jak dla mnie to dużo spamu wyprodukowaliśćie, jak chcesz turnieju na któreś z tych zajebistych ograniczeń to go sobie zrób :)
Ach, gdyby by było to takie łatwe ;) Organizowałem kiedyś turniej wspólnie z Barbarossą -nie, nie da się równocześnie grać i robić tego tysiąca rzeczy które musi robić organizator :(
Dokładnie jak mam ochote zagrc klimatem to nim poprostu gram a nie zmuszam do tego innych .

Nie wiem co wyście się tak tego "klimatu" uczepili... W odpowiedzi wkleję to co napisałem już w innym temacie :

"..Szczerze mówiąc idąc na turniej mam w nosie klimat. Jak szukam klimatu to mam z kim zagrać w WFRP. Nie wymyślam swoim generałom imion ani nie siadam z przeciwnikiem przed bitwą zastanowić się czemu armia Tomb Kings i Jaszczuroludzi właśnie będzie toczyć bitwe pośrodku imperialnej wioski.

Idąc na turniej liczę na spójne i ZBALANSOWANE zasady, które sprawia,że o wyniku bitwy będzie decydowało strategiczne myślenie a nie wzięcie komba X czy niewylosowanie przeciwnika z kombem Y. Jervis jasno mówi,że oni takiej gry nie robią, "Jak taką chcecie to sami możecie sobie taką zrobić w oparciu o nasze zasady,droga wolna". ..."

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

"Idąc na turniej liczę na spójne i ZBALANSOWANE zasady" idząć na arene liczysz na picie i zabawe :wink:
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Ide na Arene licze na wygrana :wink:
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

ale z demonami czy wampirami?:P

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

yeah no brain armies forever in my heart ~~
xYz

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Rusinek - bedzie u Ciebie opcja noclegu?

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

elo chcial bym wpasc do krakowa w piatek kolo poludnia albo nawet rano i pytanko...

Kto przenocuje biednego dark elfa? :D
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

W piątek spanie dla rogatego u kędziorka , temat spania dla imprezujących jeszcze otwarty . 504037441 - jak ktoś ma plan przyjechać w piątek to prosze o kontakt :wink:
Padały już takie pytania więc oficjalnie zapewniam , iż stary chaos dozwolony :D
Ide na Arene licze na wygrana
Nie będziesz chyba jedyny :P
Idąc na turniej liczę na spójne i ZBALANSOWANE zasady
Niestety jakiekolwiek cs - y , karty i obcięcia nie są w stanie jej zapewnić , tak jak podręczniki by gw . Z wolnego przemyślenia musze powiedzieć , że demony są przereklamowane nie to co VC bez darkenhoffa na max magii .
Z tym , że demony są idealną armią dla dzieci , a VC nie bardzo .....
Beka na maxa

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

No ja wpadlbym chetnie w Piatke wyposzczony po 3 tygodnaich pracy :D
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Spoko loko :P
Shakin Dudi ma sponsorowany wjazd od Kedziorka .
Beka na maxa

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Ja tez będę w piątek. Po czterech miechach sesji przeplatanej pracą muszę odpocząć.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
szafa
Niszczyciel Ligi
Posty: 386
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: szafa »

Ja tez zawitam w piatek wieczor.
"Ktokolwiek ośmieli się podnieść rękę na Stowarzyszenie Bazyliszek,
niech ma świadomość, że Stowarzyszenie mu tę rękę odrąbie..."

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

ojj szykuje sie niezla elita :P
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Pamela
Wodzirej
Posty: 719
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Dębno

Post autor: Pamela »

Ja też się zjawie w piątek, więc czekam na przygarnięcie na jakąś impreze.

Awatar użytkownika
Rusinek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108

Post autor: Rusinek »

Arena stała się turniejem imienia Łukasza Krawczyka. Bardziej doświadczeni gracze wiedzą że wiąże się to ze sporym sponsoringiem i wzrostem wartości nagród do wygrania na Arenie.

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

A takze z uczczeniem pamieci gracza wfb.
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

czy Poznań lub ewentualnie ktoś przez Poznań jedzie na Arenę ?? Jak tak to jakim pociągiem ??
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

ODPOWIEDZ