Jak budujecie swoj armie

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adamdo
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy filia Kraków

Post autor: Adamdo »

Ice-T pisze: 2 magów = całkiem pożadna magia hahahah nie rozwalajcie mnie kiedy oni coś zrobią w 4,5 turze? Poza tym nie masz juz wtedy 4 scroli
no patrz, a mnie się na DMP sprawdzili, i jakoś nie zgłaszałeś pretensji jak zobaczyłeś moją rozpę (no może poza tym, że jak każdy się pytałeś "a te 7 WL to po co?" ;) )

I co do tematu:

SD - dwurak, gem of courage reszta normalnie
2 magów 2 lvl
2x7 WL z muzykami
2x6 DP ze sztandarami magicznymi jakimiś, jedni mają czempiona z hełmem
ew. 3x5 DP gołych
czasem wejdzie jeszcze 7 Swordów z muzykiem
3 bolty
Orełek

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Ja cisne tyle lat na BoH i arcusiu ze nigdy ttego nie zastapie jakimś plewnym smokiem ;p

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Jeszcze dwie armie robiące z dubletów miscasty i sam będziesz owego smoka błagał o pomoc. :wink:

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

chaos zapowiada się ciężko , zresztą jak zawsze chaos :? . i znów będzie trzeba wymyślać ... eh
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ja cisne tyle lat na BoH i arcusiu ze nigdy ttego nie zastapie jakimś plewnym smokiem ;p
W Knurowie cisnąłeś DE. Swordmasterzy już do ciebie idą... :)

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Andrzej pisze:
Ja cisne tyle lat na BoH i arcusiu ze nigdy ttego nie zastapie jakimś plewnym smokiem ;p
W Knurowie cisnąłeś DE. Swordmasterzy już do ciebie idą... :)
spokojnie nie dojdą :D Temu gram teraz DE bo maja ciekawszą magię a jedyny któremu nie dałem rady to Cosmo ale to wałkarz, ma zero skilla i jedzie na farcie muahahhaa...

Powiem tak ze He nie błyszcza i nic na to nie poradzimy podobnie jak DE nie są na poziomie demonów i VC wbrew pozorom trzeba sie narozkminiać jak przy HE a nawet jeszcze bardziej bo nie jestem tak ograny tą armią

ODPOWIEDZ