Turniej "Bal u Rzeźnika"

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

6 osób ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Młody pisze:6 osób ;)
a to juz zmienia postac rzeczy ;) 60% czynnie grajacego Snota :P

Awatar użytkownika
Elvis
Chuck Norris
Posty: 542
Lokalizacja: Bydgoszcz, Gdańsk, XIII Kohorta

Post autor: Elvis »

BWT! BWT!

wpiszcie mnie, akurat będę w tym czasie w Trójmieście ;)

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

mozna grac nowymi warriorami?

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Ja niestety bede musial sie zmyc po 2 bitwie wiec mam nadzieje ze nie narobie problemów z parowaniem :).
Jak bedzie nieparzysta liczba osob to moje znikniecie bedzie na reke bo nie bedzie bayów ;)

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

thurion pisze:mozna grac nowymi warriorami?
Jeżeli to sprawi, że na pewno przyjedziesz to tak... :wink: będę Cię pilnował, żebyś nie przycinał dzieciaków:-P

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Pająk pisze:
thurion pisze:mozna grac nowymi warriorami?
Jeżeli to sprawi, że na pewno przyjedziesz to tak... :wink: będę Cię pilnował, żebyś nie przycinał dzieciaków:-P
napewno to wszyscy umrzemy ;) ale postaram sie przyjechac niezaleznie od frekwencji, musze stescic ta armie dosc intensywnie :wink:

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Wielkie dzięki za przybycie dla Thuriona, Młodego z Bydgoszczy, mojego brata, Matiego(który spóźnił się na dwie kolejki:-P )... było nas pięciu a zapisanych było trzy razy tylu graczy... Żal.pl

Miejscówka jest wypaśna, da się zrobić turniej powyżej 2K na 28 osób, a na mniejsze punkty na grubo ponad 30... stoły są, tereny też, dojazd elegancki- trzy minuty autobusem z dworca Sopot Kamienny Potok, a autobus w niedziele odjeżdża co 15 minut...

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Pająk pisze:
Miejscówka jest wypaśna, da się zrobić turniej powyżej 2K na 28 osób, a na mniejsze punkty na grubo ponad 30... stoły są, tereny też, dojazd elegancki- trzy minuty autobusem z dworca Sopot Kamienny Potok, a autobus w niedziele odjeżdża co 15 minut...
dokladnie, fajna miejscowa.. dla starszych graczy napisze ze bardzo przypominajaca Snota na 23ego marca, naprawde warto

teraz byl master to wiadomo bylo ze nie bedzie luda.. ale nastepnym razem wybierzcie jakis fajny termin i napewno dacie rade bo glupio taka miejscowe marnowac :) 15 min z gdanska... 10 minut z gdyni... super

Awatar użytkownika
BernHARD
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: BernHARD »

dokladnie, fajna miejscowa.. dla starszych graczy napisze ze bardzo przypominajaca Snota na 23ego marca, naprawde warto

teraz byl master to wiadomo bylo ze nie bedzie luda.. ale nastepnym razem wybierzcie jakis fajny termin i napewno dacie rade bo glupio taka miejscowe marnowac :) 15 min z gdanska... 10 minut z gdyni... super
No bo to założył stary snotowiec - czyli ja :wink:
Jest też opcja żeby battlowcy i inni bitewniacy przychodzili niedzielami (i sobotami po uprzednim umówieniu się) i grali. Jutro założę temat na Border Princes o tym klubie z dojazdem i linkiem do forum.

pzdr!
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2008, o 13:56 przez BernHARD, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Michał
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: BWT Klika - Rumia

Post autor: Michał »

Pająk pisze:Wielkie dzięki za przybycie dla Thuriona, Młodego z Bydgoszczy, mojego brata, Matiego(który spóźnił się na dwie kolejki:-P )... było nas pięciu a zapisanych było trzy razy tylu graczy... Żal.pl

Miejscówka jest wypaśna, da się zrobić turniej powyżej 2K na 28 osób, a na mniejsze punkty na grubo ponad 30... stoły są, tereny też, dojazd elegancki- trzy minuty autobusem z dworca Sopot Kamienny Potok, a autobus w niedziele odjeżdża co 15 minut...
Mam nadzieje Pajaku ze do mnie nie masz pretensji skoro, mowilem tobie predzej ze mnie nie bedzie. Z tego co widze to jak zawsze (tradycyjnie juz) bracia Wieczorkowie zapisuja sie a potem nie wpadaja nie dajac nawet znac.
W takim wypadku jak ktos wie ze go nie bedzie niech to powie. Troche powagi.
AND THEY SHALL KNOW NO FEAR

KOLEJNY PUNKT DLA NAS !!! BWT KOCHANA !!!!
Cosmo pisze: 19 sie 2014, o 20:33 BTW gdzie spia Ci co nie chodza spac przed polnoca? Jakies zwierzeta z Nemezisu, BWT, Front..?

ODPOWIEDZ