"CS-czyli critical shot" 11.10.2008 Warszawa

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

ogolnie jesli chodzi o warriorow to trudno sie z darkiem nie zgodzic...

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Ja to widze tak - korzystanie z materiałow komercyjnych poprzez sciągnięcie ich z netu to nic innego jak zwykła kradzierz. Bo chyba GW nie umieściło ich samemu w necie?
Więc nie ma tu miejsca na mówienie o tolerowaniu czegoś takiego.

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1264
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

Darku a ja tak chciałem zagrać nowymi worriorami :cry: :cry: :cry:
a tak teraz będe musiał demonami pomykać :D :D :D

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

coz... zgadzam sie z Darkiem. i nie chodzi tu o to, ze jestem pracwonikiem GW - bo przeciez zdecydowana wiekszosc graczy ma GW w glebokim powazaniu. chodzi o to, ze lamiecie zasady, ktore sami w takim bolu tworzyliscie. do tego - jak slyszalem - na turniejach klasy master dopuszcza sie armie chamsko zproxowane, pod przykrywka konwersji, ktore wygladaja jak kupa.
przykro mi gdy widze, jak w gruz obraca sie to wszystko, co pomagalem budowac...

ale coz - jak powiedzialem juz Darkowi - nie moj cyrk, nie moje malpy. bawcie sie dobrze.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

Jest w tym racja, nie zaprzeczam. Gramy na stare hordy.

Assur
Oszukista
Posty: 781

Post autor: Assur »

dotarło moje zgłoszenie mailowe? widzę aktualizację listy, tylko mnie tam brak więc pytam.

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

dotarło dotarło sorry ale jakoś przeoczyłem Twój mail

Assur
Oszukista
Posty: 781

Post autor: Assur »

nie ma sprawy, dzięki

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Dalmar pisze:
Jeśli tego jako współorganizator turniejów i gracz Ligowy nie rozumiesz to nie mamy o czym mówić.
zdefiniuj gracz ligowy :) bo bardzo mnie to pojęcie zaintrygowało :D
Handełek pisze: Bo chyba GW nie umieściło ich samemu w necie?
myśle ze byś sie zdziwił... przeciez ten pdf jest oficjalnym pre printem army booka, to nie jest jakies ksero czy skan tylko oficjalny materiał GW, watpie zeby hakerzy wlamywali sie do kompów pracowników GW zeby to wykrasc ;)

zreszta to nie temat na taką dyskusje, chcialem tylko podkreslic ze decyzje podejmuje organizator a nie LL LS czy cokolwiek innego...



pzdr

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Może, nie jestem ekspertem. nie będę się upierał.
Ale raczej mi się wydaje, że to jakiś "pomysłowy" pracownik GW postanowił zrbić "coś fajnego".

A jeżeli jest inaczej to pokaż mi to umieszczone w necie z www.games-workshop w adresie.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Handełek pisze: Ale raczej mi się wydaje, że to jakiś "pomysłowy" pracownik GW postanowił zrbić "coś fajnego".
no jasne, tylko dlaczego wyzywasz od zlodziei ludzi korzystajacych z takiego pliku a nie jakiegos ciecia z GW ktory to umiescil ?

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

thurion pisze:
Handełek pisze: Ale raczej mi się wydaje, że to jakiś "pomysłowy" pracownik GW postanowił zrbić "coś fajnego".
no jasne, tylko dlaczego wyzywasz od zlodziei ludzi korzystajacych z takiego pliku a nie jakiegos ciecia z GW ktory to umiescil ?

To jest tak;

"Pomysłowy" pracownik Rawlings umieszcza w necie, przed premierą, tekst Harry Pottera 196, żeby zrobic "coś fajnego".

Ty to kserujesz i rozdajesz.
Czy jesteś bezpieczny?
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Nie. Można podciągnąć to pod nieświadome-paserstwo. Jest też na to odpowiedni paragraf.

Ale pozatym, kto się martwi bezpieczeństwem. Ja mówię tylko o zwykłej uczciwości i poszanowaniu pracy innych.

Czy jak sściągasz coś pirackiego z netu to nie łamiesz prawa?
Przecież to nie ty to tam umieściłeś...

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Handełek pisze: Ja mówię tylko o zwykłej uczciwości i poszanowaniu pracy innych.
rozumiem ze Ty nie sciagnalbys pdfa z ArmyBookiem do swojej ulubionej armii tylko bys grzecznie czekał do dnia premiery az w pelni legalnie, uczciwie i z poszanowaniem pracy innych będziesz mógł kupić AB w celu zapoznania sie z zasadami (bo AB kupisz tak czy siak), jesli tak to gratuluje uczciwosci bo jestes prawdziwym rodzynkiem w naszym spoleczenstwie :)

pzdr

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

thurion pisze: ...
Łukasz jeśli nie rozumiesz lub nie przyjmujesz do wiadomości pewnych zasad które powinny być aksjomatem to ta dyskusja nie ma sensu. Ja nie mam tyle czasu żeby pisać posta nr 3700 na forum.
Ja sam napisałeś "decyzje podejmuje organizator a nie LL LS czy cokolwiek innego..." więc można robić co się chce - to że czasami na turniejach jest burdel, przeginanie pały i kilka innych żałosnych rzeczy.. to cóż.. w sumie można robić co się chcę.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Dalmar pisze:
Ja sam napisałeś "decyzje podejmuje organizator a nie LL LS czy cokolwiek innego..." więc można robić co się chce - to że czasami na turniejach jest burdel, przeginanie pały i kilka innych żałosnych rzeczy.. to cóż.. w sumie można robić co się chcę.
naprawde dawno dawno nie bylem na turnieju na ktorym przeginano by pale, robiono by burdel tudziez kilka innych zalosnych rzeczy.. jesli byles na takim turnieju w ciagu ostatnich ja wiem... 3 lat to naprawde i szczerze wspolczuje
Dalmar pisze: Ja nie mam tyle czasu żeby pisać posta nr 3700 na forum.
jak bede w Twoim wieku tez pewnie nie bede mial czasu :) pozatym 3600 postow nie jest wbrew pozorom takie trudne do osiagniecia... pierdół raczej nie pisze :) po prostu lubie miec swoje zdanie w wielu kwestiach i tak jak wiekszosc tylko czyta to ja sie udzielam ;)


pzdr

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Macie racje, gramy na stare hordy. I nie spamujcie już:)

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Mam pytanie: co to znaczy limit maksimum 10 PD wygenerowanych na początku tury???

Tzn - rozumiem, że dodatkowe kostki z czarów DE/Tzeentcha, dodatkowe kostki z power stonów itp. mogą przekroczyć ten limit? A np. z black periapta nie?

Tak przy okazji, to sobie miejsce zarezerwuję. Jest challenge z JJem, jest testowanie mojego systemu, to muszę wpaść :wink:

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

thurion pisze:
Handełek pisze: Ja mówię tylko o zwykłej uczciwości i poszanowaniu pracy innych.
rozumiem ze Ty nie sciagnalbys pdfa z ArmyBookiem do swojej ulubionej armii tylko bys grzecznie czekał do dnia premiery az w pelni legalnie, uczciwie i z poszanowaniem pracy innych będziesz mógł kupić AB w celu zapoznania sie z zasadami (bo AB kupisz tak czy siak), jesli tak to gratuluje uczciwosci bo jestes prawdziwym rodzynkiem w naszym spoleczenstwie :)

pzdr
Zgadzam się z thurionem. Znaczy, formalnie może być to piractwo czy nie wiem co, ale nawet jakby ten AB był totalnie z dupy to bym go kupił jak tylko by się ukazał. To nie jest na zasadzie 'ściągne z netu, bo nie chce mi się kupować' tylko 'sciagne z netu, zeby miec póki sie nie ukażę'

Ale i tak wszystko wyszlo dobze
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

mnie interesuje czy gramy na rozpy jawne czy nie, nie doczytałem się więc pewnie pierwsza opcja, potwierdzicie??...

ODPOWIEDZ