"CS-czyli critical shot" 11.10.2008 Warszawa

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Na porównywalnej kulturyzacji było 30 osób, więc 40 jest jak najbardziej OK jak na warunki Warszawskie.

Bardziej mnie ciekawi, kto co wziął i jakie armie tam zobaczę.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Ale gruby lokal!
sorry ze nie zostalem posprzatac ale za 10minut zaczyna sie moja zmiana w pracy :)

specjal thanks to :

Semi
Czwórki (po imieniu :P)
koledze od magiczki DE na smoku
no i Basi za luźną końcówe

dłuższy raport kiedy indziej :)

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

4 było niezłe ;)
chyba 3 miejsce, nie najgorzej, wraithy i baty z dożywianiem to ostry hardkor :)

Awatar użytkownika
Mobi
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Warszawa Bastion

Post autor: Mobi »

bawilem sie przednio (jeden z najlepszych moich lokali)
dzieki przeciwnikom za gry (Pawłowi [sry ale nie pamietam nazwiska], Syriusowi i Murmandamusowi)

GRA NIE PG JEST ZAJEBISTA ;)
Czasami mysle ze Ewa w raju opieprzyla nie tylko jablko ale i weza.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

rozpska sie sprawdzila :) testy na vc i demonach przebiegly pomyslnie i juz nie sa to az tak przegiete armie ;)

co do cs'u ogolnego to jednak odnioslem wrazenie, ze nie zdaje egzaminu gdyz orki jak maja tak mialy problem z wampirkami (pozdro basiu :*) i te kilkaset punktow na to nie wplywa :) i jednak lepiej zrobic cos army specific rasujac stare armie i oslabiajac nowe :)

wyniki bitew to:

Bless (VC) 13:7
Barb (VC) 18:2
Rafał Raczyński (DL) 12:8

jakie miejsce mialem koncowo nie wiem wiec dawajcie wyniki :P no i wielkie pozdro dla kondzia, ktory pocisnal turniej :D

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Ja rowniez swietnie sie dzis bawilem. Dzieki dla Kultu za organizacje impry, dla moich przeciwnikow za mile i pouczajace partie, dla wszystkich ludzi za fajna atmosfere.

Tym razem pyknąłem sobie na turniej partyzanckimi (sic!) VC. Jak bardzo byly one partyzanckie niech swiadczy fakt, ze cala armie udalo mi sie przed katapulatami Shino schowac za obeliskiem. :)

Bitwy:
Shino z TK - znana mi armia i znany general. Niestety potencjal mobilnosci i sily uderzeniowej jaka ma armia Shino sprawil, ze nie mialem co myslec o bezposredniej konfrontacji. Skitralem sie i myslalem o szarpnieciu kilku mniejszych jednostek. Wyszlo mi tak sobie a to glownie przez oddzial TG z ikoną i kingiem odpowiednio uzbrojonym, ktory poruszal sie po polu bitwy w sposob doprawdy niewiarygodny a stanowil dla kazdego mojego oddzialu smiertelne zagrozenie. Niestety esyfloresy oddzialu z ikona sprawil ze ponioslem kilka dotlkiwych strat i przegralem 13:7. Rozpa Shino jest naprawde wredna a Shino nauczyl sie nia swietnie grac. Za to szacun. Moj typ na wysokie miejsca na przyszlych masterach.

Kacper z O&G - zaluje, ze musialem sie klepac z kumplem z klubu, ale tak czasem niestety bywa. Roznica miedzy armiami to 480pkt i specyficzny sposob liczenia zdobytych punktow. Gre rozpoczal Kacper od zabicia mi smokaz salwy swoich wszystkich maszyn. Coz jednak z przewagi punktowej i tego drobnego sukcesu na wstepie, kiedy potem moje wraithy wpadaja miedzy hordy orkow i robią"buuu" a tam wszystko rozbiega sie w cztery strony swiata. Kilka terrorow a potem zamiatanie tych pozostalych kilku odwazniejszych oddzialow przez moje dwie jednostki wraithow. Reszta mojej armi nawet nie musiala sie specjalnie wysilac z przekraczaniem polowy stolu. Stol prawie zamieciony przy minimalnych stratach wlasnych. Orkasy poplynely na tym, czym zwykle - na animozji i psychologii... jakze to przykre. :( 18:2.

Cyel z (nieprzegietymi !) demonami - Cyel stanal na glowie, zeby rozpa nie budzila w ludziach odruchu ucieczki i nawet mu sie udalo. W jego rozpie byl i biegajacy demon prince, i 20 plague bearers, i prawie 30 osobowy oddzial horrorow. Znowu niestety musialem troche sie kitrac, bo ostrzal z flamerow, oraz magii, bardzo boli moje najdrozsze jednostki. Ogolnie wiec gra wygladala tak, ze wszelkie zlo dystansowe bralem na klate ghoulami, potem je leczylem a w tym czasie moj general na smoku skosil kilka mniejszych jednostek, fell baty zdjely furie, a na sam koniec wpadlem jednymi ghoulami i smokiem w plaguebearers. Zabilem heralda dajacego regenke i spolawiam oddzial. Wynik 12:8 dla mnie.


Efekty CS-a? Jak widac wampiry, ktorych bylo dosyc sporo na tym turnieju, daly rade mimo pewnych ograniczen. No coz, zawsze to jakies ulatwienie dla pozostalych, ale widac sila VC nie tkwi w samej tylko liczbie punktow dostepnych na armie.

Zreszta, nie chodzi przeciez o to, by calkowicie udupic demony i VC, ale zeby tylko sprowadzic je do poziomu innych armii. Powoli do tego dochodzimy, wiec jest ok.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mobi
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Warszawa Bastion

Post autor: Mobi »

btw: mam nadzieje ze czesciej beda wprowadzane podobne ograniczenia bo dzieki temu pare osob przyjechalo sie pobawic naprawde fajnymi armiami (min: Lith, Syrius, czy Murmandamus). Tak trzymac! ;)
Czasami mysle ze Ewa w raju opieprzyla nie tylko jablko ale i weza.

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

dzieki wszystkim za przybycie, a przeciwnikom za bitwy i oczywiscie dzięki tym którzy pomogli przy noszeniu.
Wg mnie system wymaga dopracowania ale da sie na nim ciut normalniej grać. Turniej więc uważam za udany. W samym systemie nie podoba mi się fakt, że te najwieksze przegiecia, które chcielismy obciac tak naprawdę dalej były możliwe do wystawienia. Wyniki jutro podamy:P

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5110
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

dzieki za tura i moim przeciwnikom za bardzo mile gry
pojechalem jak to Lires w drodze powrotnej powiedzial "naprawde klimatyczne wampiry" :)
Lord na smoku do walki
maly wampir z ghouliknem
wight lord z DB
11 bk
1 varg
5 batow
3xghoule

pierwsza bitwa z nieprzegietymi WE Litha :D
w pierwszej turze general we plus wardancerzy odbili sie od mojego lorda...i pozniej juz bylo tylko lekkie zamiatanie. Bardzo mila gra i dzieki za aspiryne ;)
15:5

druga z Tomkiem D. i jego duchowymi VC
tutaj bylo troche rozkminek a najbardziej podobalo mi sie jak moje rzeznicze ghule wpadly do domku okupowanego przez jednego wampira nekromante i oddzial ghouli i je powybijalem :D. myslalem ze bedzie gorzej, przeciwnik mial duza przewage w magii. na koniec chyba 6 tury stwierdzil ze sie zabawi i zaszarzuje swoim lordem mojego.musial wbic 2 woundy.nie udalo sie :twisted: .rowniez dzieki za malo cisnienowa gre.
19:1

3 bitwa z Fischem i jego bretka :)
szkoda ze kumpel z klubu i to na 2 stole. obaj mielismy szanse na podium a takim sposobem musial zostac tylko jeden. zwalowalem fischa bo na figurce wight kinga nie bylo sztandaru (w rozpie bez magicow oczywiscie stalo ladnie napisane BSB przy nim) :lol2: :lol2: :lol2: .
takim sposobem fisch myslal "kurcze, kogo my przyjelismy do klubu. co on sobie mysli wyjezdzajac tak tymi BK, przeciez moje grale i dwoch herosow go zamiota" :D:D:D. okazalo sie jednak ze jest tam DB. jego bsb dostal z killing blowa. wszystko sie odbilo.mozna powiedziec ze fisch przegral bitwe w swojej pierwszej turze :D
20:0

sumarycznie 2 miejsce
szkoda ze Dastor z Karabinem nie ugral jeszcze jednego punktu bo chyba bylbym pierwszy, a takim sposobem gratuluje, Karabinowi za pokazanie warszaffffce doberj gry
pozdro all
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4759
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

Oto klasyfikacja ogolna po 3 bitwach:

Miejsce---- Gracz-----------------Armia-----Suma
1----------- Konrad Dmowski------ VC--------- 55
2----------- Paweł Gąsiewski------ VC--------- 54
3----------- Adolf Hitler ------------Imp---------43
4----------- Shino------------------- TK--------- 43
5----------- Czarek Lasocki-------- HE--------- 40
6----------- Bartys------------------ Dwarf------39
7----------- Rafał Raczyński--------DL--------- 39
8----------- Darek Olczak---------- Imp--------39
9----------- Robert Chmielecki---- DL--------- 38
10--------- Dastor----------------- VC--------- 37
11--------- Tomek Domagalski--- VC--------- 37
12--------- Cyryl Wojewódzki---- VC--------- 36
13--------- Marcin Sommer------- HE--------- 34
14--------- Kotlet------------------ Liz--------- 33
15--------- Błażej Misztal---------- VC--------- 33
16--------- Fish--------------------- Bret--------32
17--------- Maciej Świątkiewicz--- Bret--------29
18--------- Aleksander Wasita---- Imp--------29
19--------- Piotr Nowak----------- HE--------- 29
20--------- Zbyszek Łobocki------ VC--------- 28
21--------- Tomek Tutaj----------- WE--------- 26
22--------- Dariusz Kochanowski- Imp--------25
23--------- Paweł Mierzyński------ TK--------- 24
24--------- Olek Krupski---------- Imp--------24
25--------- Linux------------------- OG--------- 23
26--------- Lith--------------------- WE--------- 22
27--------- Ronald Opałka-------- Bret--------20
28--------- Piotr Kuczyński-------- Dwarf------20
29--------- Arek Łysiak------------ HE--------- 19
30--------- Krauze Paweł---------- Dwarf------18
31--------- Leszek Drabio--------- Imp-------- 17
32--------- Syrius------------------ WE--------- 16
33--------- Josef Fritzl------------- HE--------- 16
34--------- Daniel Moczulski------ Dwarf------11
35--------- Kacper Bucki---------- OG--------- 8
36--------- Andrzej Wiatrow------ DE--------- 4

poprawione...
Ostatnio zmieniony 12 paź 2008, o 12:37 przez Semi, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

wynik moj i rafała jest źle wpisany. To ja z nim wygralem w ostatniej bitwie a nie na odwrot :) jakbyscie mogli to zmienic :)

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

w 18 miejscu w nazwisku błąd nie WasiLA tylko WasiTa
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Semi tylko do wyników normalnie mnie wpiszcie jak bedziecie zgłaszać ;)
Daniel Gronowski

a i Joseph Fritzl to w żadnym wypadku nie Jasiuuu tylko Kotlet jest tym znanym austryjakiem ;)

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

Shino pisze:wynik moj i rafała jest źle wpisany. To ja z nim wygralem w ostatniej bitwie a nie na odwrot :) jakbyscie mogli to zmienic :)
Jak dostane na maila arkusz od semiego to to zmienie. Rozumiem że grałeś z Rafałem Raczyńskim, tak?
w 18 miejscu w nazwisku błąd nie WasiLA tylko WasiTa
sorry wysyłając wyniki zmienie, tutaj musi zmienić Semi

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Joł dzięki wszystkim za przybycie na turniej:) IMO wszystko wypadło jak należy.
Moje bitwy:
Empire 15:5
WE 20:0
KArabin;) 2:18
Patrząc na wyniki tego turnieju można stwierdzić, że DL'u w Warszawie nie ma tak dużo:) W przeciwieństwie do VC...
Co do CS'a. Wg mnie dał radę. Trzeba tylko wprowadzić kolejny próg. Mamy z Kultowcami pare pomysłów;) TAkie ograniczeni w zupełności wystarczą.

Najlepszy jest i tak Manfred i jego teksty:D
The best:
KArabin do Manfreda:
"Kurwa Manfred Ty chociaż wiesz jak ja mam na imię?"
Manfred:"yyyyy... Cztery?"

:D:D:D

Następny turniej już w listopadzie:)

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

a żeby nie było, oczywiście wiem jak Karabinier sie nazywa, ale musiałem coś wymyśleć śmiesznego :D :D

Pozatym bitwa z nim była zajebista, mimo że przegrałem :wink:

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

Dzieki za turniej i wszystkim z ktorymi gralem i nie tylko :))

Natomiast blad jest przy moim wyniku ;] tak, jakby co bylo nie podliczone :)))

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

wow, gratsy dla karabiniera! zaluje ze nie bylem, ale niestety moje 4 litery(nie mylic z karabinami, ktore byly) znajduja sie poza granicami najjasniejszej... jak tylko bede w pl i bedzie czas i turniej, to na pewno wpadne ! :)
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Elo
W końcu wstałem z wyra i doszedłem do siebie po wizycie w stolicy.
Dzięki wielkie dla Barbary i Ani za nocleg. Pozdro i dzięki dla Crusa i chłopaków za imprę. Thanksy dla Dziopa za towarzystwo przy obiadku i zwiedzaniu wawy.
Turniej zajebozja, bez spięć - dzięki przeciwnikom za bitwy. Jasiowi za jego plewne rzuty:) Manfredowi za spalenie szarży czołgiem:) Dastorowi za spoko bitwę - prawie w stylu wojna klonów.
Życzę sobie być częstszym gościem w wawie.

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Dzieki za turniej, wszystkie 3 bitwy gralo mi sie bardzo przyjemnie, za co dziekuje przeciwnikom. Przepraszam, ze nie pomoglem przy tym turnieju, dalem ciala, postaram sie poprawic. Po za tym graty dla Karabina, Gogosa i Manka za podium. Ale trafic Dastora, albo Fischa w ostatniej bitwie na pierwszych stolach, to taki bonus, ze w sumie to Maniek jest moralnym zwyciezca :P
Ogolnie bylo milo zobaczyc znajome twarze, poznac nowych ludzi i pogadac o battlu i nie tylko. Pzdr. i do zobaczenia na nastepnych turniejach.

ODPOWIEDZ