"CS-czyli critical shot" 11.10.2008 Warszawa

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Lith niekoniecznie bo ja trafiłem Linuxa w środku stawki ;)
oczywiście joke

Bartys, Dastor kiedy nastepny ? i jaki format, Dantejskie sceny ??

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

pewnie jakoś w listopadzie i pewnikiem dantejskie sceny jakoś 3x666pts ale bez losowych trójek raczej

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

turniej jak najbardziej przyjemny, ograniczenia w przypadku mojego imperium nie podziałały (klimatyczne było); a co do armii na turnieju, ludzie wystawiali dość ciekawe rozpiski i było o co pograć, wyniki:
17:3 z Bretą
5:15 z Bretą Fisha (rozpiska za pięć dwunasta najwyraźniej się spisała i ci skaveńscy łucznicy po jego stronie 8) )
3:17 z Krasiami ( tu już niestety kondycyjnie nie wytrzymałem, moja gra, bez żadnej koncepcji, składu i ładu, ale tu najprzyjemniej mi się grało, choć już czas pod koniec gonił)
pozdrowienia i gratulacje dla organizatorów za ciekawy i fajny turniej
zróbcie go jakoś w okolicach 15 albo 29 (nie mam wtedy zjazdów :roll: )

Awatar użytkownika
Arecki
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Arecki »

Bartys zajrzyj na PM :)

Awatar użytkownika
czreq
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Warszawka

Post autor: czreq »

To był dziki turniej. Wyszedłem rozpiską HE którą chciałem potestować jak będę sobie dawał radę z jakąś uber magią przeciwnika i latającymi large targetami, a miałem normalną Wojnę o Brody. 3 Bitwy z kraśkami :shock:
I gdzie tu wszędzie te przegięte Demony i Wampiry? Ja widzę, że to Kraski są takie przegięte skoro wszyscy nimi grają 8)

Ale nic to, dzięki wszystkim za fajny turniej :)

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

bless pisze:Tym razem pyknąłem sobie na turniej partyzanckimi (sic!) VC. Jak bardzo byly one partyzanckie niech swiadczy fakt, ze cala armie udalo mi sie przed katapulatami Shino schowac za obeliskiem. Smile
Obrazek

i jakiś rzut w fazie magii Blessa

Obrazek

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

trzeba było od razu mówić, że oszukuje to by parę karniaków zarobił ;P

Awatar użytkownika
Arecki
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Arecki »

heh... W moim wyniku jest również bład nie podliczone 10pkt. za ostatnia bitwe...

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Dołaczam się do głosów w sprawie błędnie wpisanych wyników - jak to Bless juz opisał, to on wygrał ostatnią bitwę, nie ja, więc nasze pozycje powinny być zapewne zamienione.

Turniej był bardzo sympatyczny, acz system Barba sam z siebie nie specjalnie się sprawdza - przemyśleniami już dzieliłem się z autorem. Jako nakładka na Euro z ograniczeniem pts na bohaterów powinien byc w miarę ok.

Rozpiska, pomimo wielu zdziwonych spojrzeń (Daemon Prince, 30 Horrorów w 1 oddziale, Screamery) bardzo fajnie się sprawdzała. Zabrakło ogrania (miałem dłuuuugą przerwę w turniejowym graniu) a w pierwszej bitwie statystyki (BSB elfów zabił w szarży Nurglowego BSB sześcioma atakami z S6 zamieniając komfortowe zwycięstwo w porażkę 8:12 ;P). Wydaje mi się że Daemon Prince to to czego trzeba żeby ta armia była sensowna - pomimo Barbowych 10% pts w plecy i plewnej rozpiski w ani jednej bitwie nie miałem wrażenia że jestem zbyt osłabiony by walczyć o zwycięstwo.

wyniki to 8:12 i 18:2 przeciw dwóm Stardragonowym HE i 8:12 w plecy z VC Blessa (popędziłem do przodu trochę zbyt radośnie, ale gdyby nie to , to w ogóle nie byłoby bitwy :] )

Dziękuję bardzo organizatorom i przeciwnikom za bardzo miły turniej :)

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

Grail Knight pisze:heh... W moim wyniku jest również bład nie podliczone 10pkt. za ostatnia bitwe...
to powinniście wziąć kogoś wtedy do komputera i wpisać. Zostanie potem zmienione. Zamieniliście się sami stołami i mi mówicie, że tu to będzie remis a tam to sobie ktoś pogra ale nie tak jak jest wpisane na kompie.

Ja czegoś nie rozumiem wszyscy zgłaszając wyniki stoją nad komputerem i się w niego gapią, mówią ok, a potem jest masa błędów, proszę tego pilnować od razu. Przyznaję jednak, że jest w tym tez nasza wina że nie było cały czas kogoś przy stoliku.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

heh, jak nikogo nie ma przy stoliku to ja sam sobie wpisuje wyniki :D

pewnie dlatego byłem 3 :D

ODPOWIEDZ