Bezmózgie :P dwarfy na drakon ileśtam

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

LinuX pisze: Czemu na DMP marios wygrał 2 razy z demonami pokaźną różnicą punktów? XD

Nice rozpa.
Pzdr
Marios mial rozpe ewidentnie anty demoniczna to raz, dwa ze dobrze gra kowadlem (popycha nie spowalnia, a ze ma co popychac.. (2 klocki hamkow imm to fear & terror) to dosc skutecznie blokuje wszelkie pieski i inne) a takowego na 1650 pkt raczej nie uswiadczysz ;) a trzy trzecich demonow juz nie przepchnal, choc mial przy tym troche pecha, faktem jest ze jego rozpa z kazdymi demonami na spokojnie i totalnym chillu ugrywa remis... tyle ze np z VC juz plynie, rozpa z DMP nie byla uniwersalna byla wybitnie ukierunkowana :)


pzdr

Awatar użytkownika
LinuX
Mudżahedin
Posty: 278
Lokalizacja: Pełna Kurwa z krainy winem i wódką płynąca

Post autor: LinuX »

Czułem że o czymś zapomniałem XD
Ja wiem że średni gracz krasnalami ma na 99% maskę od dziecka z demonami(jadąc na pałę do przodu), ale myślę że naprawdę dobrzy gracze tacy jak Marios albo Maciek Paraszczak daliby radę. Chociaż to trochę walka z wiatrakami...
Pzdr
Wino Wino, Wino do dna...
http://youtube.com/watch?v=7LGFYgh0juQ&feature=related Pełna kurwa!
Shino na turnieju:
-Ile BK?
Ja: 18
-Jest Regenka?
-Nie
-Klimat
XD

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

O rany :shock: Jestem gorszy w ta gre od Dziecka :? Bo na Arenie grajac na krasnale wyrwalem im 14:6 :oops:
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

Ale grałeś z Szymonem on jest akurat imo lepiej niż średnim graczem :P

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Skoro dziecko ma 99% maske na krasnalach chyba ze prowadzi je dobry gracz to ja jako niby ktos lepszy niz dziecko powienien cos wiecej ugrac nawet z tak dobrym graczem jak Szymon :D
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

wniosek z tego ze plewa jestes i tyle.
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

twardochleb
Chuck Norris
Posty: 356

Post autor: twardochleb »

Nie no nie jest tak zle jesli chodzi o duze punkty. Na arenie przegralem tylko z Toba Malal (do tego mialem pecha w tej bitwie) a gralem tez z innymi demonami.

ODPOWIEDZ