Arena of Death nr 10

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

no jak pech to pech, historię mi wcieło przez głupi przypadek no i kto pierwszy ten lepszy niestety :( na trybuny tym razem

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

Jest jakieś zaineresowanie areną, może warto by rozważyć ewentualne rozszerzenie do 32 uczestników, dać jeszcze 2-3 dni na zgłoszenia, pewnie się zbiorą, a jak nie to:

1) rozegrać zgłoszoną 16
2) rozegrać zgłoszoną 16 a nadmiar przenieść do następnej areny automatycznie?

Po prostu przykro, że trzeba było "trafić", żeby zagrać.

Jest to jedynie sugestia, do rozważenia przez Murmandamusa.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

rozszerzenie do 32 jest bez sensu, nigdy nie wyszło raz ale chyba z 5 czy 6 to byli NPC więc nie widze sensu :roll:

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Arte pisze:@Tullaris, to nie sa te samie teraz mam pistolet(Saint) "Święty" i (Murman) "Damus". moze te nazwy przyniosa im wiecej szczescia bo ostatnio malo szkody robily :)
Jak by nie patrzeć to właśnie z pistoletu zadałeś Khelarionowi jedną ranę, co nie wątpliwie przyczyniło się do twojego zwycięstwa więc nie są one tak całkiem beznadziejne.
Czopek pisze:no jak pech to pech, historię mi wcieło przez głupi przypadek no i kto pierwszy ten lepszy niestety Sad na trybuny tym razem
Sorki, że się wciąłem, ale na nową Arenę czekałem od dawna. Rano zaglądam na forum a tu patrze, że jest im mogę się jeszcze wepchnąć więc błyskawicznie napisałem historie i wysłałem.

@ Mur. kiedy pierwsze walki :twisted:
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

No to powodzenia panowie. Niech moc bedzie z wami i niech wygra lepszy... :D

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Miksturki zdobywają:

Karol von Wallenstein (Empire Captain)
Teodorius Kruczogłowy (Exalted champion)
Dakron Rudobrody (krasnoludzki mistrz inżynier)
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Losowania wyniki dla pierwszych par I rundy:

walka nr 1
Magnus Mouldeaxe vs Karol Wallentein

walka nr 2
Molimo von Turnip vs Gluffy

walka nr 3
Bezimienny vs Votan Vratnisson

walka nr 4
Sartanis Krel vs Nari Topororęki

walka nr 5.
Christian von Kasparlund vs Drakon Rudobrody

walka nr 6
Khaerth Abaleth vs Teodorius Kruczogłowy

walka nr 7
Timon vs Marcello Finetti

walka nr 8
Vralion Wanderer vs Da Szczwany Drugba


Pierwsze walki może dziś jeszcze ale nie wiem na pewno bo zjebany przyszedłem z pracy i padam twarz wręcz.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Dead_Guard
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dead_Guard »

Mam głupie wrażenie, że mój krasnolud dostanie dwurakiem przez szyję...

Awatar użytkownika
Arte
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arte »

Tullaris pisze:
Czopek pisze:no jak pech to pech, historię mi wcieło przez głupi przypadek no i kto pierwszy ten lepszy niestety Sad na trybuny tym razem
Sorki, że się wciąłem, ale na nową Arenę czekałem od dawna. Rano zaglądam na forum a tu patrze, że jest im mogę się jeszcze wepchnąć więc błyskawicznie napisałem historie i wysłałem.
No i chce mi w koncu dokopac :) marzeniaaa :D

co do miksturek... rozumiem ze Murmi chce zeby moja postac znowu wygrala :P



-oo tak... ledwo czlowiek zapomnial te parszywe gęby, i znow trzeba bedzie z nimi wojowac. Ale czy jeden wiecej czy mniej, nie robi mi to w cale różnicy.- z dumą oznajmił Karol, po spojrzeniu na swojego przeciwnika.Faktycznie, nie jednego Wyznawcę Khorna juz nie taki młody Wallenstein pokonał.- Jesli przegram, to chłopcy nie pozwólcie temu krwiorzerczemu stworowi zjesc moich zwłok... rozumiem ze moge na was liczyc..?- niestety "Braci" juz nie było, czyzby znowu oblał ich strach?

Chmuruś
Chuck Norris
Posty: 464

Post autor: Chmuruś »

- Cherlawy człowieczek. - Timon ucieszył się z losowania.
- Jego zbroja wygląda porządnie, ale na pewno nie stawi oporu mojej sile. Jego cieniutki rapier? Z łatwością powstrzyma go moja zbroja i łuski. - dodał i poszedł zadowolony coś zjeść przed walką

Awatar użytkownika
Corleone
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Corleone »

Dziś Andug'gdeoadupp miał postawić pierwszy krok na drodze do wiecznej chwały. Patrzył na swego pierwszego przeciwnika, dwurkotnego zwycięscy areny. Dla niego był to jednak kolejny imperialny głupiec. Czym że był słaby śmiertelnik nie znający odwagi, sztuki bitwy i smaku rzezi. Przeciwnikiem? Nie. Posiłkiem.
Już czuł smak jego świezej krwi spijanej wprost ze ściętego czrepu. Już czuł smak jego soczystego mięsa z obgryzanych kości. Dziś był Jego dzień! Dzień w którym kolejny niegodny życia słabeusz padnie bez ducha z jego ręki! Dzień w którym po raz kolejny dowiedzie swej wartości w obliczu swego boga, Khorna!
Demon poczuł ciepło w jednej z dłoni.

Awatar użytkownika
Dead_Guard
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dead_Guard »

- Jeśli ten chędożony trup myśli, że mnie rozpruje swoim żelazem to może i ma rację,
ale na brody mych przodków, pierwej zrobię mu trzecie oko z ołowiu!

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

-Kolejny umrzyk-stwierdził Nari-Cholernie dużo się tego ostatnio zrobiło-powiedział sam do siebie gładząc się po brodzie.
Miał w istocie rację, nikt bowiem nie zliczy nieumarłych, którzy padli w zaledwie kilku ostatnich miesiącach pod ciosami jego toporów.
-Miejmy nadzieje, ze będzie godnym przeciwnikiem.-pomyślał, po czym odszedł by po raz kolejny napić się piwa.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

kurde ja walcze z galem anonimem a tak na serio kto bedzie ze mna tanczyl

Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mongrim »

-Kurwa, coś tu jest nie tak...miały być orki a widzę jakiegoś rycerzynę. I to nie jednego z tych słabych imperialnych człeczyn na dodatek. No cóż..wpierw go zarżnę a potam znajdę orki. - W duchu zastanwiał się Votan.
Krasnolud splunął w stronę nieumarłego, poprawił tarczę, ścisnął mocniej topór w dłoni i ruszył w stronę przeciwnika.




p.s Powodzenia panowie! :D Niech zwycięży najlepszy :D

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

no czy wkoncu przyprowadzil mnie tu los wiec jakiego kolwiek dal mi przeciwnika zatancze z nim mam nadzieje ze nie jest to jeden z tych łojących piwo caly dzien brodatych kurdupli od ktorych ostrze miecze nie moze przebic sie przez fałdy tłuszczu o ktorych mowily driady z lasu athel loren


smierc wszytkim ktorzy niszcza piekno tego swiata


czyli niech ci dobzi wygraja

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

A więc to z wybrańcem Tzeentcha mam walczyć niech więc się wypełni jego przeznaczenie , sztylety Slaanesha pokażą wielkiej wronie czym jest szybka lecz niezwykle bolesna śmierć , mistrzu nie zawiodę Cię. Jestem stworzony do czegoś więcej niż zwykłe zwycięstwo na arenie.Wzdychając i przecierając czoło Khaert włożył sztylety pod nadgarstki , założył bandanę na część twarzy i żwawym krokiem podążył w kierunku drzwi prowadzących na arenę
Obrazek

Awatar użytkownika
Capek
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Świebodzin/Gorzów

Post autor: Capek »

Christian popatrzył na listę.
- Phi... - pomyślał - Mały grubas...
Ostatnio zmieniony 29 paź 2008, o 18:45 przez Capek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

kiedyś walczyłem pod Karak Vlag dawno bardzo dawno temu, Jestem tu znów, wróciłem by spłacić cierpienie i ból. Długo już trwam, by oddać się walce, by nieść z sobą śmierć.Nie liczy się nic prócz przelanej krwi. Zrobie tu rzeź poznają potęge najstraszniejsych rycerzy Króla umarłych.
Wszyscy legną pod mym ostrzem

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Arte pisze: No i chce mi w koncu dokopac :) marzeniaaa :D
Wiesz Arte, z założenie to w Arenie startuje się po to aby dokopać każdemu kto stanie ci na drodze :twisted: .

Czarodziej obstawił już zakłady na walki i był zadowolony, jego niewolnik powinien bez problemu poszatkować tego pokurcza.
Sartanis tymczasem stał nieruchomo w komnacie Maga, kiedyś przed takim pojedynkiem szykował by się pewnie do walki, jednak teraz było to nie potrzebnie nie umarłe ciało było zawsze gotowe do walki. W resztach duszy Sartanisa toczyła się walka z jednej strony chciał on poprzez śmierć uwolnić się od wpływu Czarnoksiężnika, jednak nie mógł przeciwstawić się jego woli, z drugiej miał w sobie instynkt wojownika który nakazywał mu wygrać walkę. Wiedział, że cokolwiek by się nie stało będzie zgubiony


@Mur, dawaj walki i wpisz moją postać na listę.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

ODPOWIEDZ