Trzecio Haja!

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Szmyt
Chuck Norris
Posty: 545
Lokalizacja: Schwarze Pferd, S(a)tanica

Trzecio Haja!

Post autor: Szmyt »

Klub WFB "Schwarze Pferd" we współpracy z Imperator Fast Fighters Team oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Knurowie, zaprasza na turniej WFB klasy lokalnej:

Trzecio Haja!
Fedrujemy nowo ściana!

czyli testujemy balancing patch na małe punkty.

Patronat medialny: Forum Border Princes

Podczas turnieju zostanie przeprowadzony konkurs na świąteczną wersję modeli WFB (info na końcu posta, ale przed mapami dojazdu).

Kiedy?
20 grudnia 2008r.
Oficjalne przywitanie i rozpoczęcie o godz. 10:00, jednakże osób biorących udział w turnieju prosi się o dotarcie najpóźniej na godz. 9:30.

Gdzie?
Hala sportowa MOSiR Knurów os. Szczygłowice ul. Sztygarska
Tradycyjnie, opis dojazdu zamieszczam na końcu posta.

Jaki format turnieju?
1350pkt.

Zgłoszenia:
Termin zgłoszeń i wysłania rozpisek (w formacie AB lub porządnie wykonanego arkusza kalkulacyjnego) upływa 18 grudnia, godz. 24:00 na adres: haja.na.grubie@gmail.com
Zgłoszenia podawane w postach lub bez wysłanej rozpiski zostaną zignorowane!
Zgłoszenie powinno zawierać: imię (ew. ksywę) oraz nazwisko. Dodatkowo pożądane jest wpisanie klubu i miejscowości oraz numeru do szybszego kontaktu (gg lub kom). Numeru Gracza (ID) ze strony Polskiej Ligi WFB nie wymagam. Zgłoszenia zostaną potwierdzone mailowo.

Limit miejsc:
40 graczy.

Wstęp:
Na imprezę darmowy, jednak za udział w turnieju 10zł uiszczane podczas zapisów.

Nagrody:
Trofea za miejsca I-III sponsoruje MOSiR Knurów.
Dodatkowo wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane bony pieniężne do wydania w sklepie internetowym ImperatorFF z modelami WFB.

Zasady turnieju:
Turniej klasy lokalnej, single. Zasady LIMITED, 1350pkt i obowiązującym balancing patch. Zasady turniejów limited zgodne z obowiązującymi FAQ i polskimi uściśleniami sędziowskimi. Limit bohaterów wynosi 2 na armię (za wyjątkiem Bretonni, która posiada swojego dodatkowego BSB).

Dopuszczone listy armii:
- wszystkie aktualne AB
- Errantry War
- Chaos Dwarves z 'Ravening Hordes'; jednostki zielonoskórych z księgi armii 'Orcs & Goblins'; można brać jednostki DoW jako rare.
- Dogs of War wg Warhammer Chronicles 2004 jako samodzielna armia
- oddziały Dogs of War poza armatami, wg. pdf'ów ze strony GW, a także zasad umieszczonych w kodeksie Ogre Kingdoms
- Kiselv wg Warhammer Chronicles 2004 jako sojusznicy
- Lizardmen Southlands,
- Sacred Spawnings z White Dwarfa,
- Ogre Kingdoms Rhinox Raiders wg White Dwarfa UK 309.
- Clan Eshin
- Lustria wraz z imiennymi bohaterami

Uwagi:
- Można wystawiać jednostki Dogs of War (DoW) i Regiments of Renown (RoR) jako najemników w innych armiach, ZA WYJĄTKIEM pojedynczych modeli zajmujących sloty "hero", zgodnie z ograniczeniami poniżej. Nie można wystawiać armat DoW w armiach innych, niż DoW.
- Nie można wystawiać bohaterów specjalnych (Wyjątek: bohaterowie nabywani wraz z regimentami z DoW i RoR)
- Armie do 7 ed. mogą brać jednostki DoW i RoR na zasadach opisanych w zasadach do DoW (typowo jako jednostki rare)
- Armie z 6 ed. nie mogą wystawiać armii alternatywnych z tyłu podręczników a DoW i RoR można brać tylko w armiach, które mają wyraźnie zaznaczoną opcję wystawiania DoW (są one wymienione jako opcja rare)
- Dopuszczone jest stosowanie przedmiotów Treasures of the old ones.


Brak wymogu pomalowanej armii.
Dopuszczalne są nieznaczne proxy jednak uprasza sie proxowanie modelami tej samej armii lub innej jesli jednostka ma podobne wyposażenie i wielkość (np. elf spearmen jako imperialny lub bretoński pikinier albo mantikora bez jeźdzca jako vargulf). Możliwość proxowania do 50% oddziału. Pojedyńcze modele proxowane warunkowo. Za odstępstwa od tych reguł zostaną przyznane ujemne punkty.

100 pkt za zabicie generała oraz zdobycie sztandaru armii. Zajęcie ćwiartki, sztandary - 100 pkt.

Stoły i makiety:
Gramy na stołach 72x48 cali.

Progi punktowe:
Co 135pkt.

Scenariusze:
Brak - gramy 4 luźne pitched battle.

Rozpoczynanie: Na początku bitwy gracze wykonują rzut kostką K6- wygrywający wybiera zaczynanie bądź stronę. Gracz który wygrał rzut kością wystawia jako pierwszy.

Zasady doboru przeciwników przed dwoma pierwszymi bitwami:
Według metody Szmyta, czyli: przed rozpoczęciem turnieju zgłoszeni gracze utworzą listę wg. pozycji w Polskiej Lidze WFB. Przy czym kolejność zostanie odwrócona - osoba najniżej w rankingu będzie pierwsza na liście.
Po oficjalnym przywitaniu, osoby z utworzonej wcześniej listy kolejno będą wybierać sobie przeciwnika z którym stoczą pierwszą bitwę. Wybierający będzie miał do dyspozycji listę ze zgłoszonymi i obecnymi graczami.
Po pierwszej bitwie zostanie utworzona lista wg. liczby punktów w systemie 20:0 zdobytych w pierwszej bitwie i osoba z najniższą liczbą punktów znajdzie się na początku listy i tym samym ona zacznie wybór kolejnego przeciwnika. Rewanży nie gramy.
W każdym wypadku i przed każdą bitwą osoba wybierająca będzie miała nieprzekraczalną granicę 1,5-rej minuty na wybór przeciwnika. W innym wypadku zostanie pominięta i otrzyma 2 ujemne punkty.
Dopuszczone challenge.

Plan bitew:
9:30 - 10:00 zapisy, dobór graczy i rozpoczęcie turnieju
10:00 - 12:15 I bitwa
12:30 - 14:30 II bitwa
14:45 - 16:45 III bitwa
17:00 - 19.00 IV bitwa
19:15 - ogłoszenie wyników.

Ilość bitew:
Gramy 4 bitwy, każda 6 tur

Inne punkty:

- malowanie: 0 - 3 pkt (1 pkt - 50% armii pomalowanej; 2 pkt - 75% armii; 3 pkt -100% armii)
- konwersje: 0 - 2 pkt
- podstawki: 0 - 1 pkt
- brak proxów: 1 pkt
- holy shit! (ogólne, bardzo pozytywne wrażenie całej armii lub kilka modeli zapierających dech w piersiach czy tam czymś innym) 1 pkt
- komplet: kostki, armybook (brak w sytuacjach spornych będzie powodował rozstrzygnięcie kwestii na korzyść przeciwnika), znaczniki i miarki, dodatkowy las dla WE: 0 - 2 pkt

Punkty ujemne:
- rozpiska przesłana w formacie innym niż podany: -1 pkt
- worst play - za przeciąganie bitew, wykłócanie się, chamskie odzywki i złośliwe overguessy a także inne, niegodne Gracza zachowania. Przy przeciąganiu bitew należy takiego gracza zgłosić najpóżniej 30min przed planowanym zakończeniem bitwy- wykłócanie się 5min przed końcem i zakończenie bitwy po wyznaczonym czasie będzie skutkowało minusowymi punktami dla obu graczy: do -3pkt
- ponadregulaminowa liczba proxów lub modele nie przypominające tych używanych w bitwach: -1pkt


Dodatkowe informacje:
- na terenie MOSiR obowiązuje zakaz spożywania alkoholu (palić można przed wejściem),
- przy zapisach każdy gracz dostanie swoją rozpiskę - można więc przyjechać bez,
- sklepik z bufetem oraz automaty z napojami i batonami znajdują się tuż obok miejsca w którym rozgrywany będzie turniej- będę walczył o to żeby sklepik czynny był jak najdłużej
- spodziewamy się że w czasie trwania turnieju przechodzić będą tamtędy zaciekawieni ludzie, więc już teraz proszę o wyrozumiałość,
- turniej zgłoszony do Polskiej Ligi WFB,
- na turnieju będzie jeden gotowy do gry gracz na wypadek nieparzystej liczby zgłoszeń lub innych wypadków losowych.
- na turnieju pojawią się ogólnodostępne ulotki z lokalnych pizzerii
- osoby które korzystają ze starszych plików do AB organizator prosi o ściągniecie nowych lub wysłanie rozpiski jako text summary.


Konkurs na świąteczny akcent w WFB:
Planowany jest podczas turnieju konkurs na świąteczny motyw w figurkowym świecie WFB.

O co chodzi?:
Każdy gracz może zgłosić po dwie własne prace (może to być pojedyńcza figurka, oddział lub dioramka) wykonane z modeli używanych do gry WFB ale skonwertowane na świąteczno. Trywialnym przykładem może być zrobienie treemana z bombkami lub orka z prezentem-niespodzianką.

Warunki:
Chęć udziału w tym konkursie należy zgłaszać przy wysłaniu maila zgłoszeniowego na udział w turnieju lub osobnego maila. Dopuszczone do konkursu są również osoby nie uczestniczące w turnieju.
Do rozpoczęcia konkursu wymagam 4 prac. Nagrodą główną w konkursie będzie bon oraz dyplom. Gdy zgłoszeń będzie mniej to osoby które się napracowały dostaną nagrody pocieszenia.
Zwycięzca zostanie wyłoniony w jawnym głosowaniu uczestników turnieju oraz bardziej rozgarniętych widzów.


Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji powyższego regulaminu, oraz do jego zmiany w dniu turnieju.


Na możliwe pytania będę czekał na gg: 2873006 lub kierować na haja.na.grubie@gmail.com

Zapraszamy!


Dojazd:
Możliwy w dwojaki sposób:
- samochodem, według podanych niżej map. O ile do Knurowa trafić raczej prosto to ze znalezieniem osiedla Szczygłowice i tamtejszej hali sportowej z basenem mogą być problemy to proszę zajrzeć na poniższe mapy.
- autobusem, linie 47 (Zabrze Goethego - Makoszowy - Przyszowice - Gierałtowice - Knurów - Krywałd - Szczygłowice Kopalnia), 120 (Katowice Dworzec PKP - Kochłowice - Halemba - Borowa Wieś - Paniówki - Gierałtowice - Knurów - Krywałd - Szczygłowice Kopalnia), 194 (Gliwice Zajezdnia - Trynek - Knurów - Szczygłowice - Czuchów - Czerwionka - Leszczyny Czereśniowa), 236 (Knurów Szpitalna - Krywałd - Szczygłowice - Wilcza - Pilchowice - Leboszowice), 710 (Osiedle Kopernika Kąpielisko - Gliwice - Trynek - Bojków - Knurów - Krywałd - Szczygłowice Kopalnia).

Organizator, dojazdu autobusem graczom wybierających się pierwszy raz na turniej nie poleca!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Szmyt
Chuck Norris
Posty: 545
Lokalizacja: Schwarze Pferd, S(a)tanica

Post autor: Szmyt »

Zgłoszenia:

1. Jakub "Jasif" Dutka, armia Lizardmen, klub "Vendetta-8Bila", Bielsko-Biała
2. Krzysztof Waniczek, armia Deamons of Chaos, klub "Schwarze Pferd", Pilchowice
3. Marcin "Ice-T" Grzegorzek, armia High Elves, klub "Vendetta-8Bila", Bielsko-Biała
4. Mikołaj „Miko” Wilczyński, armia Ogre Kingdoms, klub "Black Orc", Gliwice
5. Łukasz Golonka, armia Lizardmen, Wrocław, klub "Black Orc"
6. Paweł „Człowiek Armia” Fugiel, armia Dark Elves, Schwarze Pferd, Knurów
7. Marcin "Krox" Wojcieszek, armia Lizardmen; klub Schwarze Pferd, Pilchowice
8. Zbigniew „Zbigi” Wilczyński, armia Dark Elves, klub Black Orc, Gliwice
9. Grzegorz "El Comendante / Szmyt" Kowol, armia High Elves, klub "Schwarze Pferd", Stanica
10. Przemek Rymer; armia High Elves; klub "Black Orc"; Katowice
11. Marcin Kucharski, armia Skaven, klub "Black Orc", Gliwice
12. Dominik „Domin” Łach, armia Tomb Kings, klub "Black Orc", Gliwice
13. Adam "Eliminator" Gorgoń, armia Wariorrs of Chaos, klub "Schwarze Pferd", Pilchowice
14. Konrad "Kojot" Trojanowski, armia Dwarfs, klub Vendetta-8Bila, Bielsko-Biała

Szmyt
Chuck Norris
Posty: 545
Lokalizacja: Schwarze Pferd, S(a)tanica

Post autor: Szmyt »

Szanowni Gracze!

jutro oczekuję Was od godziny 9.30 w Hali Sportowej MOSiR w Szczygłowicach. jakby pojawiły się problemy z dojazdem, spóźnienia albo inne zdarzenia nieprzewidzane (tfu! tfu!) to proszę dać mi znać na numer kom. 508763063.

przed pierwszą bitwą będzie obowiązywała następująca kolejność wybierania przeciwników ustalona zgodnie z dzisiejszym stanem Polskiej Ligi WFB, i wygląda ona następująco:
NKL. Andrzej "Kornik" Bednarczyk, armia Warriors of Chaos
NKL. Tomasz Gala, armia Beasts of Chaos
NKL. Marcin Kucharski, armia Skaven
NKL. Grzegorz "Suprass" Supruniuk, armia High Elves
809. Zbigniew „Zbigi” Wilczyński, armia Dark Elves
801. Mateusz "Spidi" Skorupa, armia Beasts of Chaos
727. Przemek Rymer; armia High Elves
448. Marek Bąk, armia Deamons of Chaos
440. Mikołaj „Miko” Wilczyński, armia Ogre Kingdoms,
419. Paweł „Człowiek Armia” Fugiel, armia Dark Elves
411. Dominik „Domin” Łach, armia Tomb Kings,
374. Jakub "Jasif" Dutka, armia Lizardmen
364. Maciej Janik, armia Wariorrs of Chaos,
321. Grzegorz "El Comendante / Szmyt" Kowol, armia High Elves
307. Łukasz Golonka, armia Lizardmen
232. Konrad "Kojot" Trojanowski, armia Dwarfs
229. Marcin "Krox" Wojcieszek, armia Lizardmen
227. Kuba 'TruPank' Stefaniak, armia Orcs 'n Goblins
218. Łukasz Okoński, armia Wood Elves
188. Adam "Eliminator" Gorgoń, armia Wariorrs of Chaos
163. Krzysztof Waniczek, armia Deamons of Chaos
121 Marcin "Ice-T" Grzegorzek, armia High Elves
3. Filip "Cosmo" Górecki, armia Skaven
przy czym dostałem jeszcze jedno niepełne zgłoszenie, ale tyczy ono gracza dotąd nieklasyfikowanego więc jego miejsce na liście będzie zależało od litery jego nazwiska (tak jak ma to miejsce wyżej)

ilość stołów do gry będzie odpowiadała ilości zgłoszeń, więc osoby nadprogramowe uzyskają możliwość gry w przypadku gdy osoba zgłoszona nie wstawi się na turnieju

i to tyle na dzisiaj... spotykamy się jutro!

Zapraszamy!

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Kilka słów ode mnie.
Podziękowania - dla wszystkich, którzy przyjechali - mimo mocno przedświątecznej pory oraz kilku innych niesprzyjających okoliczności (jak choćby pogoda) mieliśmy komplet 20 graczy. Tu słowo podziękowań dla klubu Black Orc, który nas po sąsiedzku poratował i wystawił 10 graczy. :)
Dla Grzesia "Szmyta" za trud organizatora. Dla Adama - za optymizm (szczegóły później) i inne rzeczy. Dla moich przeciwników za cztery bardzo fajne bitwy bez spinek, a nawet wprost przeciwnie.

Dzień zaczął się koło 8:00, telefonem Adama że wszystkie 3 opcje na transport stołów się wysypały. No radość jak wuj. A ja się uciezyłem, ze mam wszystko popakowane i rano wystarczy ubrac czapkę, wziąć walizkę i wyjśc z domu... Na szczęście Adam ducha nie zgasił, szybciutko załatwił przyczepkę od naszego klubowicza Marka (Dzięki!) i pożyczenie "cziornego bimera" (czyli beemki mojego brata - też dziękujemy!). Kierowcą miałem zostać ja. :] Doświadczenie w prowadzeniu aut z przyczepką: zero. I tak: skoczylismy z Adamem po auto do Gliwic, potem po przyczepke do Pilchowic, potem na drugi koniec Pilchowic po stoły, potem ze stołami do Knurowa (tam przeszedłem błyskawiczny kurs cofania z przyczepką :) ), potem oddać przyczepkę do Pilchowic, potem oddać betę do Gliwic i "już" mogliśmy cieszyć się turniejem. Adam cały czas był optymistyczny, co pozwoliło mi uwierzyć, ze te akcje wyjdą. I wyszły. :P Z powodu tych jazd postanowiliśmy zagrać z Adamem przeciwko sobie. I tak zaczął się turniej właściwy.
Armia: herald Slanesha z przybocznym oddziałem, herald Tzeentcha z klocem horrorów, seekerki, 3 x furie, seekerki, flamery. Tradycyjnie żadnych modeli Khorne'a, ale też moje nurglaski musiały zostać w domu.

Pierwsza bitwa z Adamem i jego hordą złych ludzi. 2 magów Tzeentcha (jeden prawdziwy DJ, bo miał latać na dysku dookoła i ranic moje bębenki jakimiś wrzaskami). Kloc maruderów, jazda maruderów, spam piesków ;), ogry Slaanesha, jazda Nurgle'a i warshrine.
Mieliśmy pół godziny na zagranie czegokolwiek, więc po krótkiej dysksuji olaliśmy ustalenie remisui uzgodnili, ze liczymy do momemtu, do którego doszliśmy (kilkanascie lat grania ze sobą daje wprawę ;) ). Adam obsadził maruderami z jednym magiem budynek, ja zaczynałem. Pousstawiałem się do walki o budynek, druga flanka lekka. W rundzie Adama podciągnałem seekerki pod DJ-a, dołączyłem heralda. W rundzie Adama DJ ruszył do walki, bo musiał (no jakże tu uciekać). :) Ustał, a potem nawet ubił mi generała (w pojedynku - Adam mógł sprawdzić Eye of the Gods a mnie ucieszyło, ze to ja mu sprawiłem tę radość :P ), ale go zgoniłem. W tym czasie furie zniszczyły lekką (5 trafień, 5 zranień :) ) i wymiotły większośc piesków. Bitwa skończyła się po 3 turach, na szczęście oddziały Tzeentcha wyszarpały punkty: najpierw pocisk wpadł w jazdę Nurgle'a - S7, 6 lub 7 trafień, oddział do piachu, a potem flamery w HtH zgoniły przewoźney ołtarz polowy Tzeentcha. Szybkie liczenie i 15:5 dla mnie. Bitwa, jak to z Adamem, bez ciśnień, na humorze i bardzo dobrym tempie.

Wybieranie przeciwników, zostałem jak brzydka panna na zabawie (nikt nie chciał bić się z demonami... Dziwne.) i musiałem podjąć walkę z lizzimi Łukasza Golonki z Black Orca.
Spam skinków, kameleony, terradony, kroxy, salamandry i 2 bohaterów (obaj z Tepokiem, a jeden anty-demon z Blade of realities).
Oddaję zaczynanie, Łukasz podcaga się czym może. W kolejnych rundach wymuszam szarże salek (flee) a furie zganiają skinki (oszcepy jednak bolą przy stand & shoot). Ostatecznie udaje mi się pozganiać niemal wszystko (generał lizzich nie zdaje save na 0+ w pojedynku z czempionem demonetek).
Wynik 20:0. Bardzo udana bitwa, z dużą ilością taktycznych kminów, zasłaniania się, gonienia itp.. Flamery po raz kolejny wchodzą do HtH i po raz kolejny dają radę (na koniec dolatuje do nich herald i wspólnie zajmują ćwiartkę :) ). Podziękowania dla przeciwnika.

Teraz już szwajcar i przypada mi Łukasz Okoński z WE (mag caddy, biegacz, łucznicy, 2 x driady, 2 x dancerzy, wildzi, drzewo).
Bitwa była bardzo wymagająca, ale przyjemna. Żadnego liczenia się na milimetry, uprzejme przypominanie o zapomnianych rzeczach, a nawet cofanie jakichś głupot. Ogrommne dzięki za takiego WFB. :) Wynagająca, bo musiałem wyciągac leśniaków za szpiczaste uszy z zarośli, ale jak wysyrenkowałem jednych, to reszta poleciała im z pomocą i było łatwiej. Nie udało mi się spalić drzewa, ale ponosząc straty (cały kloc demonetek...) wyrwałem kilka puktów (flamery po raz kolejny w HtH - tym razem ofiarami padły driady) i skończyło się 12:8.

4 bitwa i ... starcie jedynych armii demonów na tym turnieju (gdzie bestii było tyle samo co demonów, a ogrów i OnG więcej niż VC! :) ).
Ha! Oddziały znienawidzonego Khorne'a pod wodzą Marka Bąka. Trochę mi się zrobiło ciepło - dwa kloce letterów, herald na juggerze, 3 x psy (!), bestie Nurgle'a (w liczbie 3). Po chwili styki w mózgu mi złapały i postanowiłem olać większy kloc letterów z generałem, a używając furii i terenu spowolnic co się da, w tym samym czasie starając się niszczyć pojedyncze jednostki psów. Bitwa była dramatyczna: starałem się utrzymać psy i lettersów z dala od flanek, a jednoczesnie zniszczyć inne psy i bestie klocami w tht. Bywało różnie - nadgryzione bestie (z 3 zostały 2) dały radę tym swoim pierdylionem ataków znacząco zubożyć demonetki, na szczęscie flamery w HtH po raz kolejny pokazały klasę. Mistrzostwem świata były furie - musiałem je rzucić od tyłu na jedne kloc letterów, żeby nie wskoczył na flankę flamerów walczących z bestiami. Mogłem zaryzykować, bo były w zasięgu Ld generała. Furie wjechały i ... utrzymały się rundę, w kolejnej odsyłając khornitów... (zwycięstwo o 1, Marek rzuca 2 x 6, a że letterów było 6, to puff i ni ma :) ). Reszta armii Khorna dreptała dookoła lasu, po drodze mało skutecznie zmniejszana magią (MR...) i ogniem flamerów. W któryms jeszcze momenecie konne demonetki atakiem od flanki zniszczyły kolejne psy.
Podliczamy punkty i 15:5 dla mnie. Uff. Musiałem momentami się nagimnastykować, ale sympateczna atmosfera gry z Markiem (dziękuję!) oraz życzliwy doping Cosma (dla nas obydwu :P ) sprawiły, że zaliczam ją do bardzo udanych starć.

I to wszystko. Ucieszył mnie jeszcze występ naszego Kroxa, który w pierwszej bitwie pokonał naszą legendę już WFB, a potem utrzymał tempoi zajął 4 miejsce. :) Odebraliśmy nagrody (piękny puchar i blister za pierwsze miejsce, moje pierwsza nagroda rzeczowa :) ), polosowali masę róznych nagród i upominków (plakat dla kolegi z końca tabeli, niespodzianki i bony dla graczy), posprzątali, złożyli sobie życzenia i pojechali do domów.
To był udany turniej. :) (pomimo porannych zawirowań z transportem)
I wygląda na to, że wygrałem tez fajne przeziębienie na Święta, ale tryumf wymaga ofiar.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, ale naprawdę wszystkim (bo jest każdemu za coś dziękowac) i do zobaczenia na kolejnej Haji. :)

Kilka fotek (mogę je, wraz z pozostałymi, wysąłć na maila - proszę o info. Jest tego niecałe 2 mb):
Grupowe
Obrazek

Narybek
Obrazek

Org przy pracy
Obrazek

Eliminator walczy z demonami Marka, na drugim planie Dodo chyba walczy z demonami w maszynie do batoników (zdaje się wygrał ;) )
Obrazek

"Siren song - co to kurde jest!?"
Obrazek

Słowo orga na sobotę
Obrazek

Losowanie. Po raz kolejny czyjś tata przyszedł po syna, losował i ... wylosował. :)
Obrazek

ODPOWIEDZ