Skaven 7ed AB - czyli co wyszło z kanałów...

Skaven

Moderator: Hoax

Zablokowany
Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Bogins dość trollowania :D
I tak dużo osób daje się na twoją prowokację złapać ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Dobrze no dobrze, ja tylko chciałem zarobić parę postów na konto oraz złotych na allegro.
P.s. moze jakiś mały wishlist przy okazji BP-R?:P

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1002
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

O Lizardmenach już wszystko wiemy, czas przyszedł, aby poznać wielkie dzieło spaczenia. Może bracia skaveni macie jakieś nowe nowinki o tym co my dostaniemy,aby zawładnąć nad światem??
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

nowych nowinek brak to co wiadomo to ploty i pomówienia ;)
na nawe szczury jeszcze poczekamy... w sumie wcale bym się nie zdziwił jakby puścili beastmenów pierwej... i mi nawet do nowych szczurów się nie spieszy...

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

no wlasnie - ten brak wiarygodnych przeciekow robi sie niepokojacy... z drugiej strony na temat beastmanow tez glucha cisza - wiec nie wiadomo, co wyjdzie pierwsze. Niemniej jednak ostatnia tresciwa plotka z warseera sie strawdza - styczen: lizardmeni, luty - war of the ring... wiec moze beda skaveni o czasie?

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

ale, że żadnych przecieków nie było dotychczas...

Przecież szczurzy gońcy tak często daja innym czytać wiadomości od swoich przełożonych, że aż się dziwię co się porobiło ;)

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

nowy AB jest tak slaby, ze w GW wstydza sie go udostepniac... albo tak przewalony :D
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

;) Co do "przewalenia" AB skaveńskiego to można trochę polemizować ... (bo tak szczerze nie wyobrażam sobie skavenów o powerze demonów lub VC), ale jestem bardzo ciekaw wyników pracy panów (pań ?) z GW... To jedna z armii na którą ostrze swoje kły(siekacze) :)

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Arghal pisze:;) Co do "przewalenia" AB skaveńskiego to można trochę polemizować ... (bo tak szczerze nie wyobrażam sobie skavenów o powerze demonów lub VC), ale jestem bardzo ciekaw wyników pracy panów (pań ?) z GW... To jedna z armii na którą ostrze swoje kły(siekacze) :)
Raz już im się udalo :)

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1722
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Strength in Numbers - Skaveni dodają rank bonus do S,A i Ld
Rats Are Quick - Gdy Skaveni szarżują lub biegną, potrajają swój M.
Warpstone Weapons - ignorują Ward Save (i są magiczne )
Life Is Cheap - Skaveni strzelając w walkę wręcz trafiają wyłącznie przeciwnika.
He Who Runs Away... - Przeciwnik nie może ścigać Skavenów.
Reliable - Skaveńskie bronie strzeleckie trafiają na niemodyfikowanym BS. Misfire oznacza trafienie z siłą 10 raniące automatycznie.

Przegięte?
Nieeee, skąądżeee :P

rada
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108

Post autor: rada »

M.T. pisze:Strength in Numbers - Skaveni dodają rank bonus do S,A i Ld
Rats Are Quick - Gdy Skaveni szarżują lub biegną, potrajają swój M.
Warpstone Weapons - ignorują Ward Save (i są magiczne )
Life Is Cheap - Skaveni strzelając w walkę wręcz trafiają wyłącznie przeciwnika.
He Who Runs Away... - Przeciwnik nie może ścigać Skavenów.
Reliable - Skaveńskie bronie strzeleckie trafiają na niemodyfikowanym BS. Misfire oznacza trafienie z siłą 10 raniące automatycznie.

Przegięte?
Nieeee, skąądżeee :P
a były tam smoki? ;)

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Po co komu smoki, jak wróci verminlord, a herosi będą mogli brać doomwheela jako transport :P
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

M.T ... Ty to lepiej siedź cicho z tymi swoimi żyjącymi undeadami ... :P Hm... verminlord ! Fajnie tylko ile slotów będzie zabierać ? ;)

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

1 Slota R i 1 H :) ?
Ja tam chciałbym jakiegoś fajnego doomwheela :D
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Dzoooma pisze:1 Slota R i 1 H :) ?
Ja tam chciałbym jakiegoś fajnego doomwheela :D
wskaż mi w nowych amybookach coś co zajmuje więcej jak pojedyńczy slot? ;)

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1002
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Dla mnie vermin lord mógłby zostać taki jaki jest tyle,żeby był dostępny w booku. Zawsze chciałem się pobawić czymś co ma staty demona :D :D

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

verminlord jak verminlord ale ja naprawde chciałbym sie pobawic doomwheelem. Zarąbista zabawka i cieszyłbym się ogromnie gdyby wróciła do booka :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

tam gadanie... Dajcie warpstone rattank'a, jezzaile do corów, ratlingi taki jakie są ale do oddziałów, dużego elektryka, jakieś spaczoszczury i będzie bomba ;)

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Morrok pisze:
Dzoooma pisze:1 Slota R i 1 H :) ?
Ja tam chciałbym jakiegoś fajnego doomwheela :D
wskaż mi w nowych amybookach coś co zajmuje więcej jak pojedyńczy slot? ;)
W GW wszystko jest możliwe :wink:
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

rada
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108

Post autor: rada »

Morrok pisze:tam gadanie... Dajcie warpstone rattank'a
o tym samym kiedyś przemyślałem ;) Odpowiednią nazwę mu nadałem nawet o! Skaven Warpstone Tank! Rusza się 3D6 + Artillery Dice. Tabelka na missfire:
1. Szczury w środku dosypały za dużo koksu (warpstona?) do pieca i zostali usmażeni.
2. Szczurki zapomniały otworzyć pokrywki i zaczadziły się (zawarpstoneowayły?).
3. W czołgu przegrzała się aparaturka, D6 hitów z siłą 6.
4. Od czołgu odpada kółko (zresztą i tak było źle przyczepione), rusza się tylko 2D6.
5. Spaczeniopara nie poleciała tymi przewodami co trzeba, czołg weeluje w miejscu (rzucić skaterem), ale za to prowizorycznie zamontowana latarka na boku czołgu strzela na 24" z S10 prosto przed siebie.
6. Szczury znowu dosypały za dużo koksu, ale tym razem wyszło im to na dobre. Czołg jedzie do przodu o dodatkowe 2D6 i zadaje dodatkowe 2D6 impaktów.
Moja chora wyobraźnia.
PS. Podpis pod czołgiem: dorzucanie warsptona do pieca jest tak zabójcze (a raczej to promieniowanie), że po każdej bitwie do domu czołgiem przyjeżdża inna ekipa.
PS2. Od kiedy szczury robią sobie w nocy numer "Stary, gdzie są kluczyki do czołgu?"

Zablokowany