Skaven 7ed AB - czyli co wyszło z kanałów...

Skaven

Moderator: Hoax

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kasquit
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41
Lokalizacja: Lustria

Post autor: Kasquit »

To nowe figsy wyjdą przed premierą AB do skavów?
-tak-tak wyjdą
-to jeżeli tak mówicie, to opłaca się kupić klanbraci?
-tak-tak opłaca
-och zamknij się! Nie mówię do ciebie! :D :D :D

A kiedy mają wyjść te nowe ludki :?: :wink: ( to pierwsze zdanie to też pytanie :D ).

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

podejrzewam że część z tego wrzucą do advanced ordera bo dziwne żeby wycofywali tak świeże modele jak plaguelord czy nowe guttery, censery czy assa..
a część pewnie zastąpią plastikiem i tu bym na stormy stawiał.
warpfirera trzeba zmienić, już siedzi od 5 edycji i widać że nie pasuje trochę:) fest chłop:P a widząc co potrafią teraz fajnego zrobić patrząc na orki wh40 czy wariorów chaosu to nie mogę się doczekać co porobią w szczurach;]
swoją drogą mogą wycofać jakieś jednostki i na to też trzeba się nastawić. nie wiadomo co za debil się do booka dossał...:/ (chyba że wiadomo ale przegapiłem:P)
PS na nowe figsy nie ma co na razie liczyc, przed premierą bez sensu wydawać i tak jeszcze chyba nigdy nie zrobili:P
clansy jak chcesz póki co grać skavami to sobie kup, albo poczekaj, może (prawdopodobnie) je zmienią w nowej edycji;]
figsy miały wg ostatnich plot być na premierze czyli po wakacjach jakoś. zresztą chyba napisali ze stronę wcześniej.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

nowe figurki przed premierą? :> dobre... może jeszcze wypuszczą nowe jednostki zanim wyjdą do tego zasady :D myślę że GW i tym razem nie zmieni swojej standardowej taktyki... najpierw book a z nim nowe figurki które jak zwykle będzie można zamówić w advances orderze... i w tym momencie jest mi wszystko jedno tak naprawdę (chociaż fanem metalu byłem zawsze i zawsze będę)czy zrobią nowe skaveny w plastiku czy nie najważniejsze żeby te figurki miały jaja żeby były jak to wspomniał vocal jak nowy chaos albo orki czterdziestkowe, a materiał jest już mniej ważny... no i jeśli nie skopią zasad i szczurzego klimatu będzie można mieć uciechy z 7edycji po pachy... a kiedy ona nadciągnie tak naprawdę jeszcze nie wiadomo... jak będą jakieś w 100% potwierdzone informacje wtedy będę się podniecał i czerwienił ;D gdybym miał dylemat czy kupić sobie 6ed kilka miesięcy przed premierą nowej edycji wcale bym się nie zastanawiał...

Awatar użytkownika
Kasquit
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41
Lokalizacja: Lustria

Post autor: Kasquit »

Stormvermini na pewno wyjdą plastikowi, bo dla mnie to by było nie pojęte, żeby były metale i mam nadzieje, że będą szpanerscy :twisted: . Dowódcy powinni zostać tacy jacy są, bo są fajni, a censerbirrerzy są i tak fajni, ale plastiki by były fajniejsze ( bo metale mają straszne odlewy :? ).

Pozdro!!!

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Nie bluźnij ;) Zaraz wsiadam w metro i jadę po komplet Censerów :P
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
Kasquit
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41
Lokalizacja: Lustria

Post autor: Kasquit »

Nie miałem na myśli tylko censerów, ale wszystkich metali :) .

Pozdro!!!

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Kasquit chyba żartujesz sobie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasquit
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41
Lokalizacja: Lustria

Post autor: Kasquit »

Nie, może w battlu i czterdziestce metale są dobrze wykonane ( chociaż do czterdziechy nie do końca ), ale w warmachine&hordes są strasznie niedokładne modele i potrzebujesz dużo greenstafu :?

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

ale tu mówimy o battlu...
Obrazek

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Na UE piszą (powołując się na warseera), że w 7 edycji wróci doomwhell i verminlord, ze beda plastikowi clanraci, stormvermini i wlasnie doomwhell. No i ze spadnie sila warplightinga do 4.

http://underempire.net/index.php?showtopic=28177

Awatar użytkownika
Kasquit
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41
Lokalizacja: Lustria

Post autor: Kasquit »

Ale klanbracia i tak są plastikowi :wink:

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Zacnie. Nie przepadam za Verminem ale ciesze się na myśl o powrocie kołowrotka :twisted:
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

plastikowi storvermini- kozacko :D ,ale za doomwhellem nigdy nie przepadałem, musieliby stworzyć naprawde zajefajny model tej jednostki żeby mnie do niej przekonać :roll:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
krejzihed
Chuck Norris
Posty: 443
Lokalizacja: tychy-wroclaw

Post autor: krejzihed »

co do 7 ed. boje sie strasznie, ze zrobia skavenom to czego nawet najwieksi filozofowie sobie nie wysnili. np, skrzywdza szczurki wprowadzajac za duzo elitarnych oddzialow i zniknie hordowy charakter armii (pamietajmy: najwieksza elita to klanbracia :D ), bedzie zal strzelac do combatu, slavy sie nie beda miescic w armiach (w co raczej nie wierze, ale sie boje)... dostaniemy smoka, kawalerie, helikoptery i czolgi jakies... boje sie 7 edycji dla skavenow, 6 fajna wymaga lekkich zmian kosmetycznych (ogry swarmy, moze weapon teamy) ciekawi mnie jakby wygladal skavenski smok buehehe
ciekawe kiedy wyjdznie nowy book... czeba cierpliwie czekac, a czekanie jest najgorsze. poki nie zobacze na wlasne oczy 7 wykonania boje sie strasznie :)

co do doomwhela byl bardzo fajny, do dzisiaj kuzy mi sie na polce i czeka na powrot na pole walki. i martwi mnie fakt ze wszystkie figsy beda w plastiku...

Awatar użytkownika
Arte
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arte »

krejzihed pisze: ciekawi mnie jakby wygladal skavenski smok buehehe
musialby nie miec skrzydel albo byc maly bo nie zmiescilby sie w tunelach
tedzio pisze:w batalionie jest taka uniwersalna armia i jest standardowa czyli czesto spotyka się ją na turniejach
:D taa jasne :D

Awatar użytkownika
krejzihed
Chuck Norris
Posty: 443
Lokalizacja: tychy-wroclaw

Post autor: krejzihed »

e tam, zmiescilby sie :P a skrzydla mialby skladane, albo mialby pleckak odrzutowy sryre :P

Obrazek

fellblade na smoku... wielkie zlo MUAHAHAHAHA

Awatar użytkownika
Kasquit
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41
Lokalizacja: Lustria

Post autor: Kasquit »

Dla mnie skaveni w ogóle nie powinni mieć smoka ( no bo wielki szczur ze skrzydłami to chyba nie smok :?: ) , zresztą po co szczurom smok ( który jest drogi jak pierun ) skoro mają wiele innych fajnych jednostek. :)

Ale po klanie Moulder wszystkiego można się spodziewać :?

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

krejzihed: kozacki ten rysunek :D
ale mam nadzieje że twoja wizja się nigdy nie spełni...
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
krejzihed
Chuck Norris
Posty: 443
Lokalizacja: tychy-wroclaw

Post autor: krejzihed »

ja sie jej takze obawiam!!! nie chce jej!!! a kysz!!! narysowalem to tak z nudow podczas jazdy pociagiem :P jak pisalem bije sie tylko ze ze szczurkow zrobia elitarna armie - czyli drogie jednostki - jaka jest smok - jak dla mnie niewystawialny u skavenow:P ale 7 edycja moze wszystko zmienic, panowie z GW robia gre coraz mniej grywalna (lub grywalna w inny sposob). nieprzykladaja sie, poczuli pieniadz i olali pomysl, zamilowanie i klijentow (nas).

jak co mam wiecej kozackich rysonkow :P projektow figorek itp, tylko z braku czasu nigdy ich nie zrobilem :)

Awatar użytkownika
Kasquit
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41
Lokalizacja: Lustria

Post autor: Kasquit »

Jak będziesz miał czas narysuj coś jeszcze, na pewno (większość 8) ) będzie chciała zobaczyć twoje kozackie rysunki :)

Pozdro!!! :D :D :D

Zablokowany