Empire VII ed.

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Brak bębna!!!!!!!! Piechota imperialna kojarzy mi się tylko z bębnami...nie jakieś dmuchajki..(jeśli nie ma go w wypraskach jako opcja to dziękuje za ta kijowa trąbe:/) kolo obok sztandarowego ma twarz jak szczur z brodą:/

zbroje i ciuszki jak najbardziej TAK!!

Generalnie jak będzie bęben i zmiana twarzy do wyboru biorę ich!!!!

P.S. Jeszcze kilka przemyśleń...na zdjęciu jest ich 15 szansa by było tylu ich w pudle???
Niezbicie imperium osłabione w 7 ed sprzedaż spadła zasad już w 7 ed nie doczekamy się nowych trzeba czekać do 8 ed...wiec co robimy ??? a odświeżamy trochę armie wypuszczamy nowe figurki by przyciągnąć łapczywe dzieci pragnące ładniutkich modeli....teraz na chłodno kalkulując metale na ok z wyglądu poza tym że klony plastik Gs nie jest musem no chyba że jest opcja sklejenie swordsmenów.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2009, o 18:22 przez Wilqu, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek






_________________

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

Co do nowych GSów to powiem tak, trochę się zawiodłem bo wyglądają trochę mizernie, brak opancerzenia na rekach (metalowcy z 6ed maja przynajmniej na jednej ręce), nie zrezygnowano niestety z głupawych piór (nie żeby miał coś do piór w kapeluszach ale te z 7ed są o wiele za długie i za duże bo nie wiedziałem takich piór co są dłuższe od ramienia wsadzanych w kapelusze żeby sterczały), trąbka zamiast bębenka. Cuż liczyłem na coś lepszego patrząc na nowe modele innych armii ale do pełnej oceny trzeba w sumie więcej niż jedno zdjęcie zwłaszcza że tylko jednej czaszki się doliczyłem i do tego małej.

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Bębnów powinieneś mieć Wilqu nadmiar ;)
Przynajmniej ja tak mam kilka 6 ed i kilka 7 ed więc nie będzie problemów podmienić.
Myślę że będzie mnóstwo głów do wymiany ale zawsze można kombinować z tymi co już mamy.
Nie podoba mi się głowa sztandarowego ale natomiast fajny model głowy to ten w drugim szeregu ostatni po prawej. Naliczyłem 10 różnych modeli głów.

Ciekawym pomysłem będzie z GSów zrobić Swordmenów :)
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Zdjęcie w linku od Boryska jest dosyć czytelne i muszę stwierdzić, że facjaty mają w zasadzie nie wiele lepsze od state troops z 7ed. Szkoda

Szamanie --> nie Ty jeden ich masz ;)

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Łeb sztandarowego świetny dla rycerzy będzie.
Podobają mi się, metalowych nie kupiłem ze względu na cenę i mizerność delikwentów. Porównajcie plastikowego halabardnika i metalowego grejsłorda - chude nóżki, rączki, tors jakby ich przez miesiąc głodzono przed walką! ;)

Jestem pewien, że mieszając części z rożnych zestawów będzie można zrobić zarąbisty oddział GSów.
Vae victis!

Awatar użytkownika
azrael88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kielce

Post autor: azrael88 »

To ma być full plate armor? Kpina. Zdecydowanie metale 6ed lepiej się prezentują, zaletą nowych GS będą bitsy, niewątpliwie do wykorzystania w innych oddziałach. Jak pokarzą zdjecie wypraski to podejmę ewentualną decyzje o zakupie kontrolowanym.

Czołg natomiast coraz bardziej mi sie podoba.

Awatar użytkownika
Unicorn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Unicorn »

czołg wypasiony :D(ale jednak nei zastąpi matalu z 6 edycji ;))
co do GS... rzeczywiście coś tak mało opancerzeni jak na zbroje pełnopłytową ;)(porównując ich zbroe do np KO ;P)

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Tank może wg mnie być, , w GSach troche za mało tej zbroi, oraz nie podoba mi sie topór sztandarowego, wolałbym miecz...., ale tak to fajnie :D

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Tank jakiś taki... Nie wiem, bardziej mi się chyba podoba stary - inżynier brzydki i taka "action-manowata" poza, płaskorzeźby jakieś takie biedne i na burtach... Ale widać od razu, że jest bardziej szczegółowy, zwłaszcza przy elementach boilera. W sumie jakiegoś ładnego inżyniera zagospodarować na górę i może być :wink:

Na greatswordach rzeczywiście mało pancerza, poza tym nie podoba mi się poza tego kolesia obok championa - wygląda, jakby miał miecz 1 raz w życiu w ręce :lol2: Fajny sztandarowy - taki bardzo hmm gotycki się wydaje, i ten topór! Pierwszy state troops z toporem jakiego widziałem! Nareszcie :wink: Sprawa z trąbką rzeczywiście obsysa, Te z 6 ed bębny nie będą pasowały, a nie chcę dublować w armii tego z nowych state troopsów :(

Jestem bardzo ciekaw bitsów z obu zestawów
Berik ze słowackiego forum, o nowych planach wydawniczych GW pisze:10 plastovych idiotov za 25 libier, to nie je to krasa?

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

No nie wiem, te nowe State super są, a wy się trąbki czepiliście :( Przecież oni w końcu buty mają ! :D
GSy też dobre, zbroje pod rękawami mają :)
W każdym razie dużo lepszy wypust niż na początku tej edycji, zadziwili mnie osobiście!
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult! - Boomed Luthor's voice at the Council

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

6ed greats są lepsi i to zdecydowanie :/ Uff... a bałem się, że będę żałował zakupu swoich 25ciu... Mordy straszne, choć ten hełm fajny, ale za mało tego pancerza...

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Obrazek

Obrazek
Takie małe detale Steam Tanka
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
azrael88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kielce

Post autor: azrael88 »

O tak! Panzer zdecydowanie mi sie podoba, wszak ten inżynier to powrót do modelu z 4/5ed: wąchole, monokl i niemalże pikenhauba (trzeba będzie dorobić czubeczek :D )

P.S.
Co za baran sklejał ten model? Na drugim zdjęciu widać szczeliny między elementami...

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Co za baran sklejał ten model? Na drugim zdjęciu widać szczeliny między elementami...
Ty chyba nie sklejałeś metalowego Steam Tanka :P
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
azrael88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kielce

Post autor: azrael88 »

Owszem sklejałem, tylko że ja w odróżnieniu od niektórych wiem do czego służy szpachlówka modelarska (tudzież GS) :wink:

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Nowi GS średnio mi się podobają, niby plastik a i tak wyglądają na tym zdjęciu jakby mieli raptem ze trzy pozy... Dobrze chociaż że jako plastiki będą łatwo modyfikowalni ;)

Awatar użytkownika
mati.pl
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati.pl »

ja tez chyba swojej metalowej bandy nie zamienie na plastik, a juz myslalem, ale co do abramsa, to mozna sie zastanowic :) na pewno mniej green stuffu na niego potrzeba ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

maly offtop ale odnośnie ST...

nie zastanawialo Was nigdy jak oni ladują tą glówną armate?
Wszakze chyba imperium nie ma dzial ladowanych od tylu...
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
mati.pl
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati.pl »

słuszna uwaga :) czasami nad niektorymi aspektami z zycia bitewnego sie czlowiek nie zastanawia :)
Obrazek

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

patrząc po celności generałów imperialnych i precyzję strzałów, te działa muszą być ładowane odtylcowo, do tego mają zapewne gwintowane lufy :twisted:

ODPOWIEDZ