Pytania początkujących i niepewnych

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Mike
Mudżahedin
Posty: 343
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Mike »

Najlepsze jest to że żadnego z nich nie może mieć BSB ;D
Żaba pisze:P.S. aczkolwiek smok jest niewątpliwie absolutnym samcem alfa i przywódcą stada bez niego ani rusz... :mrgreen:
true
Bestialski_Brokuł pisze:(...)potem się okaże(...) Shadowblade to nie asasyn tylko nazwa firmy od mokrej roboty, która ostatnio przeprowadziła szeroką rekrutację :wink:

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Mike Death Hag moze byc BSB ...

Sex Rocket zaden z gifów ( poza itemami dla assasina) nie jest magicznym itemem wiec prawdopodobnie to bład podręcznika.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Lord Vlysses
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lord Vlysses »

Co dla Czarodziejki (nie lord) lepsze: konik czy jaszczur (z tych dwoch, nie interesuje mnie matykora albo pegaz, a tym bardziej smok)?

Wydaje mi sie ze CO ale widzialem ze wiekszosc z Was sadza ja na steedzie. Nigdy nie dawalem jej zadnych itemow z wardami, bo wolalem wrzucic jej arkana i bron/talisman.
Bison pisze:Szczególnie forma "przyszłem" ... no normalnie masakra.

Wyobraźcie sobie apokalipse, ukazuje się Bóg i mówi "Oto przyszem" ...
:lol2:

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

konik niezdana głupota boli

Awatar użytkownika
Mike
Mudżahedin
Posty: 343
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Mike »

GarG pisze:Mike Death Hag moze byc BSB ...

Sex Rocket zaden z gifów ( poza itemami dla assasina) nie jest magicznym itemem wiec prawdopodobnie to bład podręcznika.
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem a potem mnie poprawiaj :X
Hag nie może mieć ani VS ani płaszcza, VS bo jest za drogi, a płaszcz ma zapis assassin only
Żaba pisze:P.S. aczkolwiek smok jest niewątpliwie absolutnym samcem alfa i przywódcą stada bez niego ani rusz... :mrgreen:
true
Bestialski_Brokuł pisze:(...)potem się okaże(...) Shadowblade to nie asasyn tylko nazwa firmy od mokrej roboty, która ostatnio przeprowadziła szeroką rekrutację :wink:

Awatar użytkownika
Lord Vlysses
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lord Vlysses »

Vincent pisze:konik niezdana głupota boli
no tak, ale jak bedzie na steedzie i nie damy jej zadnego ToP czy cos takiego to jest wlasciwie bezbronna przeciwko ostrzalowi.
Bison pisze:Szczególnie forma "przyszłem" ... no normalnie masakra.

Wyobraźcie sobie apokalipse, ukazuje się Bóg i mówi "Oto przyszem" ...
:lol2:

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

i gdzie tą czarke chcesz trzymać? w coldach? według mnie to błąd bo przeciwko temu z czym walczą coldy i tak czarka jest bezbronna a na innym oddziale zdajesz dodatkową głupotę i stoi ci oddział i nie czarujesz, a czarke na koniku możesz dać do fasta którego trudno złapać łatwo może uciec no i nie ma głupoty ;)

Awatar użytkownika
Lord Vlysses
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lord Vlysses »

dobra. chyba mnie przekonales, ale nadal nie ma ochrony.
Bison pisze:Szczególnie forma "przyszłem" ... no normalnie masakra.

Wyobraźcie sobie apokalipse, ukazuje się Bóg i mówi "Oto przyszem" ...
:lol2:

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

wystarczy look out sir w DR ;) poza tym ona raczej unika walki więc nie jest jej ochrona potrzebna

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

to daj jej familiara i bedzie juz bezpieczna tylko czy warto?
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

SexRocket pisze:to daj jej familiara i bedzie juz bezpieczna tylko czy warto?
na male pkt zawsze wystawiam 2levelowa czarke z familiarem i DS. Ląduje za lasem czy tez domkiem, a familiara wsadza do lasu/domku. Jest nieśmiertelna.

Awatar użytkownika
Lord Vlysses
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lord Vlysses »

Vincent pisze:wystarczy look out sir w DR ;) poza tym ona raczej unika walki więc nie jest jej ochrona potrzebna
ale jest jeszcze ostrzal, zwlaszcza ze imperialny inzynier moze w nia celowac nawet jak jest w srodku jednostki (tak mowil kumpel zbierajacy imperium)
SauruS PoweR pisze: na male pkt zawsze wystawiam 2levelowa czarke z familiarem i DS. Ląduje za lasem czy tez domkiem, a familiara wsadza do lasu/domku. Jest nieśmiertelna.
to dobre :D
Bison pisze:Szczególnie forma "przyszłem" ... no normalnie masakra.

Wyobraźcie sobie apokalipse, ukazuje się Bóg i mówi "Oto przyszem" ...
:lol2:

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

ale jest jeszcze ostrzal, zwlaszcza ze imperialny inzynier moze w nia celowac nawet jak jest w srodku jednostki (tak mowil kumpel zbierajacy imperium)
tiaaa coś o tym wiem jak grałem ostanio z imperium to kumpel miał w rozpie 5 snajperek i gołębia ;/

Awatar użytkownika
Lord Vlysses
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lord Vlysses »

gołąb to miły wynalazek dla kogos komu zwykle wypadaja 1 x :twisted:
Bison pisze:Szczególnie forma "przyszłem" ... no normalnie masakra.

Wyobraźcie sobie apokalipse, ukazuje się Bóg i mówi "Oto przyszem" ...
:lol2:

Awatar użytkownika
Arantir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 135
Lokalizacja: Athel Loren

Post autor: Arantir »

Po ile optymalnie wystawiać DR??? Zwykła piątka czy też może z FCG lub z jakimś hero?

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Jeżeli chodzi o oddział to 5 DR z muzykiem i kuszami
Jeżeli chodzi Ci ilość jednostek , to max. wg. mnie to 3xDR z Kuszami i z muzykiem ( rozumiem , że chcesz maksymalizować pkt )
Obrazek

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Ja tam wystawiam DR zazwyczaj gołych, to jednostka która ma tendencje do szybkiego zchodzenia, więc nie ma sensu dawać przeciwnikowi dodatkowych pkt. Kusze daje tylko niektórym oddziałom ale na większe pkt.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Zawsze daję muzyka, przydaje się. Kusze jak mam punkty, zwykle starcza. 5 w oddziale.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

2x5. Bez kusz (jeżeli nie masz armii bazującej na strzelaniu), lub z kuszami (jeżeli mają być uzupełnieniem 10 kuszników i shades). Ja nigdy nie biorę muzyków.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Sil
Plewa
Posty: 7

Post autor: Sil »

Cześć :)

Mam takie szybkie pytanie, bo muszę się upewnić - czy mogę dać czarodziejce Llifetakera?

Zablokowany