Blog VegaMStudio

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Zablokowany
VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

HDMI
Obrazek
WIP , jeden z lepszych moim zdaniem modeli , choć maluje go pierwszy raz.

VGA
Obrazek
zmienione

jak od razu zmieniłem za głowę się chwyciłem jak jasno i kolorowo na vga , w zdjęciu widać różnicę w nasyceniu kolorów czerwień i zieleń bardziej nasycone i jaskrawe , spróbowałem obniżyć kontrast i jasność by kolory bardziej przypominały rzeczywisty odcień. Jednak nie do końca się to udało widocznie wina zdjęcia (na dole strony dlaczego to piszę ).
Jak skończę to postaram się zrobić dobre fotki i ustawić pod vga by nie raziły po oczach
Ostatnio zmieniony 12 mar 2009, o 13:50 przez VegaMStudio, łącznie zmieniany 3 razy.

Sahiri
Pseudoklimaciarz
Posty: 21
Lokalizacja: z zaskoczenia !

Post autor: Sahiri »

Eleganckie Ci łuski wyszly :) ale dla mnie troszke za jasna skóra ale ogólnie bardzo fajnie wyszedl :)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Podstawki Gicior strasznie fajnie wyszły jedynie te "rzeki" lawy bym zlikwidował ,a tak to trzymają poziom :) Fajnie ,że troche z tymi skałkami poświrowałeś i teraz to idealnie się komponuje .

Zimna gadzina - Podoba mi się .Łuski wyszły bardzo fajnie .Skóra też okej ale najbardziej podobają mi sie przebarwienia zieleni i czerwieni ...Wygląda niczym prawdziwy gad ,a nie jak jakiś cukierkowy ... ;)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

dzięki szczurek usłyszeć pochwałę od ciebie dużo dla mnie znaczy.
może jakieś uwagi co poprawić bądź sugestie jak pomalować go do końca ? bohatera zacznę malować niebawem jak tylko odleje mu miecz żeby był przezroczysty niby z lodu/kryształu

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Jedziesz dalej sam :wink: Widać ,że do tej pory koncepcyjnie idzie ci bardzo dobrze .Tylko prośba na gostku rób metaliki :D

p.s-Jeżeli to ma być bohater albo samotny ziom to bym po świrował z taką krwią :twisted: i jakimś trupkiem na podstawce :wink:

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?t=13982
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

w temacie wyżej masz próbkę takiej krwi na toporze , co do krwi i gostka to jeszcze przemyślę (krew na bieli wspaniale by wyglądała :) ogólnie już dioramka jest i czeka na to jak zrobię tafle lodu. myślałem o jakimś drzewie i wisielcu na nim ...
tak będą metaliki
najgorzej że nie wiem jeszcze czy robić akcenty turkusowo-białe czy uprząż w brązie zrobić która może się zlać z gadem

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3084
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Bardzo mi się podoba .
Czy można wiedzieć jakimi kolorami malowałeś łuski ?

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

łuski- mistrzostwo. Tylko ten żółto-zielony zbyt 'żywy' jak dla mnie.
czekam z niepokojem na jeźdźca :D
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

po wyglądzie podobny odcień uzyskasz przez cobra leather + biały

ciężko mi powiedzieć bo malowałem to bez podstawowych kolorów , efekt skóry to praca z ok 20 kolorami rozcieńczonymi 10-15 krotnie nanoszonymi na białą figórkę po 10 czasem więcej warstw w odpowiednich miejscach co razem złożyło się na efekt (tzw GLAZY)

aha co do kolorów zaraz zmienię kabel bo mam hdmi a to daje bardzo stonowane kolory u mnie nic nie jest jasne ani jaskrawe , zmienię na vga i może wrzucę jeszcze raz tą fotkę bo może za jasne zdjęcie się zrobiło czego ja nie widzę

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

dałem fotkę zmienioną ale rozjaśniając zieleń ucierpiał brąz który teraz jest za jasny w porównaniu do rzeczywistego stanu. Ale racja kolory były zbyt nasycone

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Myśle że na zmienionej focie wygląda lepiej, nabrał realizmu, a żółć i czerwień nie biją tak po oczach.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1784
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

bardzo mi sie podoba dobor kolorow gadziny ]:-> oby tak dalej
na nim bedzie elfiatko siedziec??
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Obrazek


zdjęcie z fleszem bardziej poglądowe jak to będzie wyglądało

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Ładne :) ale metalowe siodło to nie to.
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

uhhu, ładniusi :D .

Albo nie skończony, albo na focie oczek mu nie widać... :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

siodła praktycznie nie widać po założeniu jeźdźca więc raczej na szybko zrobiłem można powiedzieć ze olałem :) , ale przemyślę żeby zrobić skórzane ze wzorem jakimś.
tak oczy jeszcze czekają nie wiem jaki kolor zrobić jeszcze, może niebieski zimny :)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

niebieskie by pasowały, no i niebieskie oczy są dość oryginalne jeśli chodzi o CO
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Fajny tylko te rogi na nosie :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

szczurek pisze:Fajny tylko te rogi na nosie :wink:
hehe wiem wiem i pazury dziwnie wyszły ale przyciemniłem
co do rogów w ogóle nie wiem po jakiego te rogi i pewnie usunę bo mnie strasznie wnerwiają :)

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Dobry jest, nie tylko pomysłowy ale i ładnie wykonany dzięki czemu model ma charakter. Muszę przyznać, że to pierwszy splagiatowany predator gamezone'a jaki mi się podoba
Obrazek
Obrazek

Zablokowany