Empire VII ed.

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Łuczników /huntsmenów wystawiam w każdej rozpisce chociażby ja...Zgadam się co do piór są zdecydowanie za duże u niektórych modeli. Pomijając piórka rewelacja są podobni to metalowych łuczników z 5 ed.
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Łucznicy myśliwi piękni normalnie cudni...
Normalnie nie mam pytań...
Muszę ich mieć :D
A bałem się o ich wygląd. Kurde gdyby swordmeni i hundgunnerzy byli by na takim poziomie...

Szamanie takie pytanie czy z ich pojawieniem box free company zostanie wycofany z sprzedaży?
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Unicorn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Unicorn »

łucznicy fajni fani :) trochę podobni do tych limitowanych http://www.bard.pl/75,6123,Produkt.htm , ale jednak lepsi :)

Awatar użytkownika
Huss
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Huss »

A powiedzcie mi kiedy te modele nowe: Steam Tank, GreatSwords oraz Hustmans, będą dostepni w sprzedaży w Polsce? tak bym mógł je zamówić i nabyc:] może ktoś wie?
W mojej ocenie wszystkie w/w modele są świetne i wpełni odpowiadają mojej wizji imperium, chodź teraz odstawać będą Handgani czy corowe piechoty gdzie biegają na bosaka :P Muszę je mieć, jeszcze niech wypuszczą jakąśkampanie z zasadami ekstra to przeprowadze się do kanciapy i będę sypiał pod stołem do gry i makietami...

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

ta ksiazka to eksperyment - od jej sprzedazy zalezy, czy takie publikacje beda kontynuowane... wydana bedzie w stosunkowo niewielkim nakladzie jako tzw. single print, ale nie wykluczony jest dodruk, jesli bedzie sie dobrze sprzedawac.
podejrzewam, ze u naszych turniejowiczow duzym wzieciem sie cieszyc nie bedzie :roll:
Sa!nt pisze:Szamanie takie pytanie czy z ich pojawieniem box free company zostanie wycofany z sprzedaży?
nie
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

A co ma być w tej książce ciekawego bo sie nie orientuje?

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Cord pisze:A co ma być w tej książce ciekawego bo sie nie orientuje?
wlasciwie tytul wszystko wyjasnia... "Soldiers of the Empire: Warhammer Uniform Guide"
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

Chodzi mi o to czy to będzie taki The Empire Collector's Guide czy coś innego.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Cord pisze:Chodzi mi o to czy to będzie taki The Empire Collector's Guide czy coś innego.
zdecydowanie wiecej - sporo grafik i fluffu... widzialem kilka stron podczas prezentacji nowosci
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

No huntsmeni pierwsza klasa!

Awatar użytkownika
pelcu
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Z Zadupia

Post autor: pelcu »

Wreszcie mniej czaszek. Są , ale bez nadmiaru. To mi bardzo pasuje.
GS wspaniałe, ale niestety już dałem zarobić GW...
Hunsmanów mam własnych...

Awatar użytkownika
azrael88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kielce

Post autor: azrael88 »

Zacni ci huntsmeni, gdyby nie fakt ze mam taką dyszkie to pewnie bym planował zakup.

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Bardziej czekałem na taką publikację GW niż na nowy AB. Na pewno zakupię, malowanie mojej piechoty to przecież moje hobby, do tego będę mógł znaleźć wszystkie ilustracje w jednej książce nie musząc korzystać z trzech armybooków. Kiedy będzie dostępna w Polsce?
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

kurka_z_podworka pisze:Bardziej czekałem na taką publikację GW niż na nowy AB. Na pewno zakupię, malowanie mojej piechoty to przecież moje hobby, do tego będę mógł znaleźć wszystkie ilustracje w jednej książce nie musząc korzystać z trzech armybooków. Kiedy będzie dostępna w Polsce?
razem z pozostalymi rzeczami do Imperium
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

A wiadomo, kiedy będzie nowa kawaleria?
Praktycznie tylko te koszmarki (i jeszcze maszyny) mnie powstrzymują przed zebraniem nowego imperium. Piechotę już będzie sobie można skonwertować na bazie tych huntsmanów i zwykłych plastików (które swoją drogą też najszczęśliwsze nie są).
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

predko nowej kawalerii nie bedzie - powod jest prosty: obecna jest plastikowa. na pierwszy rzut ida modele metalowe - tak jak great swords, steam tank i lucznicy.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Jankiel pisze: Praktycznie tylko te koszmarki (i jeszcze maszyny) mnie powstrzymują przed zebraniem nowego imperium.
Można wiedzieć co masz do zarzucenia imperialnym armatom vel maszynom? Są idealne zarówno armatki moździerze jak i obsługa(hellblaster natomiast jest nowy).
Przyczepić można natomiast się do nowo edycyjnej piechoty jak najbardziej. Okropieństwa.

Co do łuczników to dziwna sprawa bo w boxie milicji jest zestaw do "zbudowania" huntsmenów, co nie zmienia faktu że nowi rządzą :twisted:
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Owszem, z porównaniu z hellblasterem armata/mortar są brzydkie - różnica jest naprawdę diametralna :)
Berik ze słowackiego forum, o nowych planach wydawniczych GW pisze:10 plastovych idiotov za 25 libier, to nie je to krasa?

Awatar użytkownika
Barney
Mudżahedin
Posty: 256

Post autor: Barney »

A kiedy wyjda te ladne figurki ? na lato ? ; ]

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

OWN3D pisze:A kiedy wyjda te ladne figurki ? na lato ? ; ]
;)
"I fart in your general direction" :mrgreen:

ODPOWIEDZ