Blog VegaMStudio

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Zablokowany
mart2in
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35
Lokalizacja: Katowice - Centrum

Post autor: mart2in »

łuski bajeczne - mienią się jak prawdziwe - tylko po jeździe w metalowym siodle żaden jeździec nie mógłby chodzić przez tydzień;)))

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

sodlo skorzane i bedzie gicior naprawde
metal psuje efekt i niepasuje kolorem do bestyjki
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

ok siodło pociągnę gs-em i przemaluje :)
a co z podstawką już śnieg na niej naniosłem i oblodziłem skałki , myślałem jeszcze o jakimś drzewie ośnieżonym bo miejsce jest ale szczerze to mi się nie chce ;p

Awatar użytkownika
kalcior
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kalcior »

Świetnie pomalowana figurka ... wielkie graty:D
Faktycznie jeszcze tylko do poprawki siodło ale tak to jestem zachwycony modelem. Czekam na kolejne modele:D

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Obrazek

wip bohatera jak widać tunika zupełnie nie pasuje więc idzie pod inny kolor i myślę że jak wszystko co nie jest zbroja zostanie pomalowane to zbroja nabierze wyrazu
zdjęcie z fleszem myślę ze w dzień będzie lepiej ale to już jak skończę

Awatar użytkownika
Phoenix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 166
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Post autor: Phoenix »

Wybacz ale to koszmar jest :( O ile cold one wyszedł naprawde spoko, to w jeźdźcu nie potrafie znaleźć nic dobrego :( Zmyj i spróbuj ponownie. Kładź równo kolory, unikaj przebijania barw, rób równe linie, nie polegaj tylko na inkach.

Awatar użytkownika
gildor_
Mudżahedin
Posty: 239
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: gildor_ »

Men, aż się przestraszyłem. Poczekam na więcej żeby pochopnych wniosków nie wyciągać.

Awatar użytkownika
Unicorn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Unicorn »

stworek bardzooo ładny, ale mam wrażenie, że jeździec odstaje poziomem od nego niestety ;), rozumiem że będzie miał mieczyk-sopelek jak pisałeś wcześniej :]
czekam na efekt koońcowy :)

Awatar użytkownika
Siwek
Falubaz
Posty: 1276
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Siwek »

Pochlapałeś go farbą przypadkowo?

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Phoenix pisze:Wybacz ale to koszmar jest :( O ile cold one wyszedł naprawde spoko, to w jeźdźcu nie potrafie znaleźć nic dobrego :( Zmyj i spróbuj ponownie. Kładź równo kolory, unikaj przebijania barw, rób równe linie, nie polegaj tylko na inkach.
hehe nie ma ani jednego inka kolego na tym rycerzu
co do tego ze to koszmar to nie pałasz wyobraźnią za bardzo :)
zmywać go nie będę , po prostu go dokończę :)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

W życiu bym nie powiedział ,że zimnego i jeźdźca malowała ta sama osoba :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

szczurku to tylko podkład do zbroi pod glazy teraz dopiero się zaczyna zabawa ;p , ależ wy bez wyobraźni ludzie jesteście hehehe

ps. ktoś zarzucił że na włosach jest ink , to ze się świeci to nie znaczy ze ink , całość pociągnąłem błyszczącym lakierem dla zrównania potem zmatowiłem to co malowałem - głowy nie zmatowiłem dlatego się świeci.

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

A mold na palcach pod co jest podkładem?
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Obrazek

zbroja chyba skończona , zmieniłem kolor szaty by się odróżniała , niebieski odcień mi nie pasował wiec dodałem troszkę fioletu , boczną kolczugę jeszcze rozjaśnię , twarz włosy i cała reszta nie zaczęta

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

kurka_z_podworka pisze:A mold na palcach pod co jest podkładem?
jaki mold ? to co brudne to po prostu wina pędzla bo jakąś 40 stką maluje pierwsze warstwy (pędzel akwarelowy ok 30-40zł)

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

zbroja wygląda nie fajnie , tak jak byś ją zwashował fioletem i rozjaśnił krawędzie ale to może wina foty
jeszcze dużo pracy cie czeka aby godnie mógł zasiąść na zimnym

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

zgodzę się z tobą ze fiolet za bardzo jest widoczny nie takie było zamierzenie , ale to poprawię reszta zbroi zostaje :) , z waszy tylko czarny dla kontrastu wpuszczany w krawędzie, reszta to mokry pędzel

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

zbroja wyglada fatalnie washe glazy czy co to bylo bo ciezko stwierdzic ponakladane byle jak i byle gdzie, zlote pierdolki na klacie porozlewaly sie a krawedzie nie wszedzie powyciagane tam gdzie byc powyciagane powinny. Kolor szaty dobrany fajnie ale tez wykonanie niechlujne, mocno widac plamy z washy
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

i jeszcze jedno takie spostrzeżenie, nie to że bym się czepiał, ale zawsze lepiej mi się maluje modele jak tarcze przyklejam po pomalowaniu

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

hehe wiesz kupiłem ten model za 10 zł dla podstawki :) jest tak zalepiony klejem ze strach go rozkładać dlatego już mi się nie chciało kombinować :)

Zablokowany