WEZWANIE DO PRZEBUDZENIA !!!

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Venirr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Venirr »

bo np. na Cytadeli ktoś dzisiaj skasował cały dział dziwnych dyskusji <hahaha> które dotyczyły euro-indoktrynacji :D

to tak apropo pytania pistoleta

Awatar użytkownika
Pistolet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 170
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Pistolet »

tak bo Cytadela to te elity rządzące światem :D

Awatar użytkownika
Terael
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 110

Post autor: Terael »

@Pistolet
Może dlatego, że wcale nie są faszystami tak jak napisałeś?
Nie wiem. Nie znam tematu.

@Lukaszxx
Muszę przyznać, że mnie to rozbawiło :lol2:
I mam nadzieję, że o to chodziło, bo ja nie chcę zmieniać świata. Nie chcę zmieniać kogokolwiek. Tak jakbym wiedział co jest właściwe a co nie.
Petronikus też chyba dość wyraźnie zaznaczył, że nie to jest jego celem.

Awatar użytkownika
Pistolet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 170
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Pistolet »

faszysci to mialo byc ironiczne okreslenie na pracownikow YT, ktorzy od niedawna usuwaja muzyke z YT...
(wiem wiem prawa autorskie)
Nie wiem. Nie znam tematu.
no to po co się wypowiadasz?

Kacper
Mudżahedin
Posty: 331
Lokalizacja: Wrocław...no dobra - Zakrzyce Małe

Post autor: Kacper »

Dodajcie ankietę "ile wyciskasz na klatę?" :!:

Awatar użytkownika
Mlody_Rusinek
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Mlody_Rusinek »

Terael pisze: I mam nadzieję, że o to chodziło, bo ja nie chcę zmieniać świata. Nie chcę zmieniać kogokolwiek. Tak jakbym wiedział co jest właściwe a co nie.
Petronikus też chyba dość wyraźnie zaznaczył, że nie to jest jego celem.
Podbijam swoje bo 3 strony i dalej w sumie nie wiadomo...ocb?
Co jest celem tych filmików? Bo jak ktoś wbija innym że są niewolnikami, nie widzą co się dookoła nich dzieje i wzywa do "walki o wolność", i łączy to z efektywnie 3 godzinami filmików to można by się spodziewać że zachęca do czegoś konkretnego. Czy to po prostu takie otwieranie oczu w stylu Michaela Moore'a?

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Kacper pisze:Dodajcie ankietę "ile wyciskasz na klatę?" :!:
Ale to by musiała być opcja wpisywania, a niestety niema :( . Chociaż można dać przedziały. Tylko teraz pytanie co jak ktoś poprawi swój rekord z wyciskania :shock2: ?
Pistolet pisze:faszysci to mialo byc ironiczne okreslenie na pracownikow YT, ktorzy od niedawna usuwaja muzyke z YT...
(wiem wiem prawa autorskie)
No kurde, firma WMG ze wszystkich filmików muzę obcina :( .
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Khunag
Chuck Norris
Posty: 395
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Khunag »

Czy to po prostu takie otwieranie oczu w stylu Michaela Moore'a?
A na co można oczy otworzyć przy tych jego filmidłach? :P

Awatar użytkownika
Venirr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Venirr »

na to, jak reżyser potrafi manipulować faktami :D

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Demokracja to manipulacja :wink:

A tak szczerze - nawet jeśli to by była prawda, wszyscy będą to mieli w głęboko gdzieś, dopóki dyktatura nie stanie się oczywista, namacalna i nachalnie nie wkroczy w życie - wtedy się ludzie zaczynają walkę - było tak kiedyś, że nagle uświadomione społeczeństwo nie dopuściło jakiegoś wariata do władzy? Zawsze trzeba było go stamtąd siłą ściągać - była kwestia, czy powstała nowa dyktaturą, czy był na jakiś czas spokój...
Wybacz - taka jest człowiecza natura...
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

ja zrobie rewolucje pernamentną :D

ooo :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Reksio
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Reksio »

Najlepszym sposobem na zmianę czegokolwiek jest dostanie się na samą górę i wprowadzenie zmian zgodnie z własnym widzimisię. To tak jak z samochodem - jeśli chcesz zmienić kierunek jazdy - musisz usiąść za kierownicą :)

Tylko, że przecież kierownica śmierdzi przegniłą kupą jeża :P

Awatar użytkownika
Terael
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 110

Post autor: Terael »

@Pistolet
To był taki guess, a nie moja opinia :P

@Mlody_Rusinek
Mnie się nie pytaj bo ja tego nie oglądałem.

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Film byłby bardziej przyswajalny dla większości i nie wyśmiewany tak szeroko gdyby nie był zrobiony tak... tak po amerykańsku, pompatycznie, z trzech godzin jedynie kilkanaście minut jest ciekawe i warte zastanowienia (np. monologii tych jakichś profesorów czy wykładowców czy kim oni tam są). Nie mówię, że wierzę do końca w teorie, które są tam podane ale napewno nie wyśmiewam ich tylko dlatego, że zostały podane razem ze wzniosłymi hasłami o przebudzenie i walkę o wolnośc itd., które notabene na tym etapie są prawie jak śmieszne (piszę prawie jak śmieszne bo np. Euro będzie u nas walutą czy tego chcecie czy nie, Słowacy już ją mają i z tego co słyszałem zakupy w Polsce zaczęli robić nie dlatego że jest im do śmiechu...)

Pozdrawiam.

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

piece of bullshit.
Mój czas jest zbyt cenny żeby tracić go na coś takiego, obejrzałem pierwsze 10 minut a to i tak było za dużo. :D

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

EPA, EPA, EPA!!!

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

dobry temat...

a ja powiem krociotko:

walczcie o lepszy swiat, walczcie o dobro, zajmujcie sie nieistotnymi pierdolami i haslami stworzonymi po to by manipulowac masami i tak ktos na Was zarobi, czy to produkujac flagi, karabiny, mazaki, spraye... wybor jest jeden - albo zaczniecie dbac o swoje dupe, albo idzcie jak bydlo dalej... tylko musicie wybrac kto bedzie Twoim pasterzem ;P

oj, fak, wyszlo ciut dluzej :D
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Łał. Anaaarchia. Jesteśmy kontrolowani, inwigilacja, szarlataństwo, oprzytomniejcie, ludzie, powstanie, rewolta! Kyrie elejson.

Ktoś tu powinien poważnie pewne sprawy przemyśleć. Przede wszystkim - jaki cel leży u podstaw pewnych dziwnych zachowań.
Uerph.

Awatar użytkownika
petronikus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116
Lokalizacja: cz-wa

Post autor: petronikus »

Ja jestem praktycznym człowiekiem wiec pewnie chcecie wiedziec do czego moze sie przydac ta wiedza, ano tacy dwaj panowie ESTULIN i JIM TUCKER napisali książke o zakonie ILLUMINATI czyli tych któży naprawde rządzą tym światem, dzieki temu że mają wtyczki w tej grupie dowiedzieli sie ze w listopadzie 2008 będzie kryzys ekonomiczny.... A TERAZ RADA ODEMNIE NA TEMAT PRZYSZłOśCI dzikeki zdobytym informacją..

koniec czerwca, lipiec i sierpien planowany jest jeszcze głębszy kryzys ekonomiczny (CZYLI OSZCZęDNOśCI W BANKU ZAMIENCIE NA ZłOTO przed lipcem 2009) na listopad planowane jest rozszerzenie akcji na PAKISTAN (czyli wojna) nzstepnie odcięcie Chin od złóż roby w SUDANIE - ogólnie ta wszystkie działania mają za zadanie sprowokowanie ataku CHin na ROsje (Chiny bedą chciały sie dobrac do złóż ropy na syberii)

Dobrze wam radze nie trzymajcię PIENIEDZY na Kontach Oszczędnościowych w Bankach tylko w ZŁOCIE bo gdy jest wojna i niepewne czasy to złoto idzie w góre. :evil:

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Jezu, ty weź może przestań doszukiwać się masoneri na najwyższych szczeblach władzy a poucz się trochę polskiej ortografii, co?

I nie dręcz tak tego szifta, słyszałem, że Illuminati wysyłają swoją tajną bojówkę masonów-ninja na ludzi którzy na forach nadużywają dużych liter.
Uerph.

ODPOWIEDZ