Figurki Ignis & Rakso - 23.08.16

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ismael
Wodzirej
Posty: 670
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ismael »

Czy w najbliższym czasie możemy się spodziewać kolejnych czarodziejek WE w Twoim wykonaniu Ignis ? ;)
pzdr

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

W moim wykonaniu w najbliższym czasie już nie :p ;)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Dorwaliśmy aparat od kumpla i udało się zrobic kilka dobrych fotek.

Na początek czarodziejka by Iga z poprawionym płaszczem i laską.
Obrazek

Lord Mrocznych elfów również w jej wykonaniu (pierwsze zabawy z metalikami :) )
Obrazek

Jedna z moich ulubionych jednostek w WFB by ja:)
Obrazek

Działo Dogs of War by ja
Obrazek

Czarodziejka WE by ja
Obrazek


We hope you like it :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

hot pot... poprostu HOT & SPICE :wink: działo też zacne... tylko tak jak Ci już mówiłem Oskar, ja bym podmienił jednego z krasnali na jakiegoś przedstawiciela innej rasy (np śmiesznie byłoby ze skavenem, można by jakiego flufa funowego do tego jeszcze pacnąc) ale wiem , że to orderowo więc luzik... malowanie 1sza klasa... najbardziej przypadły mi do gustu złocenia na działku i obsłudze....
i jeszcze jedno: niedługo to uczeń przewyższy swojego mistrza :wink: :P

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Czarodziejki są mega. Ta pierwsza jednak zbyt gęsto położoną farbę.
Mroczniak średni, poprawiłbym washem. Działko ma super głowę, a kuchciki są świetni jako figurka, ale malowanie równie dobre.

mart2in
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35
Lokalizacja: Katowice - Centrum

Post autor: mart2in »

działo poprostu fuul wypas...

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Kefas pisze: i jeszcze jedno: niedługo to uczeń przewyższy swojego mistrza :wink: :P
nie wiem czy już to pisałem ale baaardzo się z tego cieszę i mam ku temu swój własny niecny powód :twisted:
Obrazek

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

nie będziesz taki ucieszony jak zamiast twoim pędzlem zajmie swe rączki innymi pędzelkami ;p , a prace obojga was naprawdę miłe dla oka choć musicie popracować nad rozcieńczaniem farby :)

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

@ VegaMStudio
Błagam, bez niesmacznych podtekstów.

Awatar użytkownika
TomaszT
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: Krakow (chwilowo na wygnaniu ;) )

Post autor: TomaszT »

Tej czarodziejce w zielonym wdzianku poprawiłbym paznokcie bo wygląda jak by miała doklejone koszmarnie wielkie tipsy. ;) Poza tym pierwsza klasa! Jeszcze tylko pytanie na koniec, jak zrobiłeś brodę temu krasnoludowi z wyciorem, ten brąz jest całkiem fajny. Druga sprawa to końcówka armaty pytanie jak wyżej.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Broda to brązowy, żółty i biały odpowiednio mieszane (RMSy, dokładnej nazwy brązowego nie pamiętam a nie mam pod ręką). Co do armaty to jeśli chodzi Ci o złoto to shining gold, burnished gold i washe.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

kilka fotek.

Grupowe zdjęcie tego co już jest w pełni wykończone.
Obrazek

nowe foto thundów
Obrazek

kusznicy
Obrazek

Slayerzy
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

zajebaszcze skrzaty =D> tak trzymaj i dawaj więcej :D

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Powiem tak ... pojedynczy model jest wykonany prawidłowo , nawet przyjemnie dla oka
Ale w całości to po prostu wgniata w ziemie , jest to jedna z niewielu armii która mi się tak podobała (już nie mówię że krasnale to już w ogóle) ale samo wykonanie i spójność kolorystyczna po prostu jest boska ;p

wielkie greaty z mojej strony

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Nooooo, widać talent =D> =D> =D>
Gniecie :shock:

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

O ile poszczególne jednostki wyglądają poprostu bardzo fajnie (prócz slayerów którzy są zdecydowanie najlepiej dopieszczonym oddziałem), to cała armia prezentuje się przemiodnie =D>
Bardzo przyjemnie ogląda się takie armie :D
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

to teraz coś ode mnie :) demonetki malowane na zamówienie.

Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Kolorystyka narzucona? Bo musze przyznać że bardzo mi się podoba pomysł niebieskich demonetek, szkoda tylko że takie jednolite, szczypce mogłyby być w innym kolorze lub chociaż w ciemniejszym odcieniu. Co do technicznej strony to prezentują się elegancko i schludnie :wink:
No i podstawki też fajnie pasują.

pozdrawiam.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

dzięki za miłe słowa :) mam nadzieję, że niedługo będę miał nieco czasu na dokończenie kilku rzeczy do mojej brodatej armii, bo musze przyznac, że jednak malowanie tych modeli sprawia mi najwięcej radości i chciałbym, żeby pomalowana częśc armii się rozrastała. W najbliższych planach mam dokończenie drugiej katapulty, górników, rangerów, drugiego klocka slayerów, gyros, balisty... no ogólnie mnóstwo tego tylko niestety czasu brak :(

Co do demonetek to wiem, że nie powinienem się wypowiadac, bo z oczywistych względów będę posądzany o stronniczośc, ale musze wyznac, że nie byłem przekonany do pomysłu niebieskiej skóry ale wyszło naprawdę fajnie i z kolejnymi postępami pracy zaczynało mi się coraz bardziej podobac. Ogólnie uważam, że oddział wygląda naprawdę zacnie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Kolorystyka narzucona? Bo musze przyznać że bardzo mi się podoba pomysł niebieskich demonetek
Mnie wręcz przeciwnie :wink: Technicznie niczego sobie ,ale kolor zupełnie mi nie leży .

p.s-chyba bym inne włosy zrobił :wink: Jakieś bardziej slaneeshowe czyt. różowe może ...;)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

ODPOWIEDZ