Kultowy turniej dla początkujących

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
MeanGreen
Wałkarz
Posty: 88
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kultowy turniej dla początkujących

Post autor: MeanGreen »

Chmuruś pisze:Gimnazjum nr 2, Narbutta 65/71 ;)
Dzięki, to wpadne jakby co to dopiszcie na listę - Łukasz Brzeski OnG

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

Wszyscy co sie zadeklarowali a nawet ci co nie i przyjdą zagrają. prosimy jednak o rozpy (jak ktos nie dosle lub nie poprawi to lepiej niech wezmie wiecej figsów niz trzeba bo bedzie ją zmienial rano :D, a w sumie bedzie mozna tez dac rozpe rano do sprawdzenia ale należy liczyc sie z tym ze trzeba wziac wiecej figsów gdyż wejściówki do metra nie przejdą:P)
Jesli nikogo nie pominąłem to obecnie zgłoszeni są:
1.Sylwia Raczko DE
2.Lith HE
3.Bartys WoCh
4.Jasiuuu WoCh
5.Piotr Miazga Skaven
6.Ronald "Sir Roni" Opałka Breta
7.Trojek OnG
8.Green Knight Breta
9.Michał Tybuś Skavy
10.Maciej Przeździak DE
11.Offspringman DE
12. Manfred DoCh
13. Cyel DoCh
14. Szymon Andrzejuk ChD
15. Duke Breta
16. Maciej "Hohonus" Ozonek
17. Robert "Cyel" Chmielecki
18. Jacek Świeżański
19. Przemek "celedor" Rozalski
20. Przemysław "Przemko z Tartaku" Zalewski
21. Łukasz Brzeski ROZPA NIEPOPRAWNA (masz 3 herosów) OnG
22. Karol Sosnowski WE
23. Konrad Sosnowski WE
24.Łukasz Śmiechowski VC
25.Marek Zasłona O&G

To tyle chyba, jak na razie

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Mam pytanko odnośnie proxow - moge proxowac 4 Bloodkow 4 Czarnuchami i 3 GG jakimis innymi szkieletami??

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Ej powiedzcie, co jest silniejsze frenzy czy animozja?
czy jak nie zdam animozji a mam frenzy to msuze szarzowac czy nie? :roll:
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Bartys pisze: 13. Cyel DoCh
17. Robert "Cyel" Chmielecki
Zdublowaliście mnie :]
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Spoko, w tym wypadku lista zgłoszonych jest i tak tylko dla nas tylko ułatwieniem ;)
Zapraszamy jutro i do zobaczenia. Na ten moment jest ok 28 os. na turnieju.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

za to mnie na liście nie ma :P
Obrazek

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

Ha, pierwszy!!!
Ogólne wrażenia: miło, fajnie i jak zwykle :)

Przechodząc jednak do konkretów. Moja armia, krasnale w składzie: BSB/gen (2+ AS, +1S, MRoCHallenge), 20 Worriors (sztandar; możliwe, że kogoś nieświadomie zwałowałem - TYLKO sztandar - bez FCG; proszę niniejszym o wybaczenie), 20 Longbeards (FCG, imm fear/terror), katapulta(przerzut scattera, inżynier).

Bitwa 1 vs. Przemko z Tartaku (Imperium: 2x swordsman, 11 kawalerii z BSB (stubborn), cannon, hellblaster)
Bitwa wygrana dzięki odwadze długobrodych, którzy wyręczyli BSB w ubiciu BSB Przemka. Oddział kawalerii i dalej oddział swordsmanów rozbiły się o monolit, hellblaster popełnia harakiri. Z mojej strony bez strat.

Bitwa 2 vs. Offspringman (DoCh: Herald nurgla, plaguebearerzy, demonetki, fiendy slanesha, psiaki korna, furie).
Po wstępnych podchodach (tracąc organki dzięki temu, że nie strzeliły w pierwszej turze) i sukcesie (sypnięcie się furii i demonetek w starciu z długobrodymi, niestety psy przeżyły), bitwa zakończyła się dosyć niespodziewanie - katapulta z BSB nie zdała strachu przed fiendami, dała się zagonić, a długobrodzi dostali w tył i dali się zagonić również. Finalnie worriorzy polegli osaczeni przez wszystko co możliwe.

Bitwa 3 vs. Rodzynka (aka Sylwia Raczko) (DE: magiczka 2 lvl, 2xworriors, witch elfki, black guard, kusznicy, dark riderzy, harpie)
Systematyczne ostrzeliwanie zbliżającej się ławy mrocznych elfów skończyło się odbiciem tych ostatnich od dwóch oddziałów. Powinni zabronić poisonów na witchkach...

Bitwa 4 vs. Piotr Miazga (skaveny: elektryk ze storm demonem, 2xclanraty+ratlingi, slavy, giant raty, plaguemonkowie, cancer bererzy, night runnerzy)
Skampowanie się za monlitem okazało się całkiem dobrym pomysłem: elektryk po rzucie 10 na miscasta (strata wszystkich umiejętności magicznych) wycofał się na tyły. Po równej walce strzeleckiej doszło jedynie do krótkiego starcia między cancerami i długobrodymi. Chwała ratlingom za ustrzelenie i spanikowanie całego klocka klanratów.

KOOOniec.

Sir Roni de Gato
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42

Post autor: Sir Roni de Gato »

Dzięki organizatorom za turniej a przeciwnikom za gre :)

Rozegrane bitwy:
20-0 - z DE - bardzo spokojna i sympatyczna bitwa. Przeciwnik porobił parę błędów, ale każdemu się może zdarzyć :)
14-6 - z HE - szybko i dynamicznie (choć na luzaku). Pewnie dało się wygrać więcej ale kawa odmówiła miejscami posłuszeństwa. Duży plus dla chłopskich oddziałów łuczniczych :)
7-13 - z Krasiami - o ile sv przeciwko wszelkim uderzeniom itp wypadały dobrze, a łucznicy trafiali na 5+ (Lith wydawał się być zdziwiony skutecznym trafianiem) to niestety w walce wręcz było marnie (lanca z generałem nie potrafiła sobie poradzić z 10 krasnalkami za 90pkt :/ a 4 errantów nie dało rady wybić załogi klopy przez 3 tury)
0-20 - z DoCh - spierdzielona bitwa na maksa (żal cokolwiek pisać) no i pech przy testach na fear sprawił, że tak to się skończyło.

Gdyby nie ostatnia bitwa to byłbym bardzo zadowolony a tak to średnio ale i tak było bardzo pozytywnie.

P.S. Już się z nikim nie zamienię na przeciwników - pozostanie mi uraz (a mogłem sobie z O&G pograć) :D

P.S.2 - Grałem 3 razy na tym samym stole (który raz robił z stół nr 4, raz za stół nr 2 a później nr 3)!!!

Pozdro,

Ronald
Ostatnio zmieniony 29 mar 2009, o 17:31 przez Sir Roni de Gato, łącznie zmieniany 1 raz.

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Turniej szedł radośnie do przodu, mimo że nikomu nie chciało się go ogarniać :) Dzięki wszystkim, że przyszliście, pomogliście z blatami i nie robiliście wiochy (śmieci, ciśnieniowanie się itp.).
Szczególnie dziękuje swoim przeciwnikom (As, Roni, Yuby) i Bartysowi, który najwięcej czasu i energii poświęcił temu turniejowi. TOP3 z pamięci:
1.Kotlet
2.Dastor
3.Yuby

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

świetny krótki tur :) przyjemny klimat, luźna atmosfera itd tylko sorry koledzy że nie zostałem pomóc sprzątać
ale baba mnie bije ..

dzięki przeciwnikom za miłe&fajne bitwy bo chyba wszystkie takie były :)

pzdr i do następnego razu

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5110
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

ja tam jasiooo nadal cie nienawidze za te rzuty.
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Gasior pisze:ja tam jasiooo nadal cie nienawidze za te rzuty.
ja za to samo Yubego ;) chociaż moze to raczej moje chu**we rzuty hehe
:mrgreen:

turniej był fajny
Bartys przegrał w 3 bitwie z Kotletem bo po stronie elfów pojawił się Napoleon :D

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1534
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Kurna Manfred nie przypominaj mi tego napoleona, bo z wardansierami to będę miał traume do końca życia chyba :D Dzięki wszystkim przeciwnikom za grę, może sobie później coś na temat bitew skrobnę jak mi się będzie chciało... :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

no co wardansjerzy byli fest :]

;)

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1534
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Nie wspomnę o mówieniu do mikrofonu... :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Kotlecior pierwszy? :mrgreen:

hehe, nie ma bata :wink:

Jak już Manfred powiedział, że wracamy, to wracamy! :mrgreen: =D> 8) :wink:


No ładnie Kuba, odkąd Manfred wypowiedział te słynne słowa to już 2 turniej pocisnąłeś 8)
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

szkoda tylko że mi nie idzie znowu ;)
Raz to tylko nam pomógł pocisnąć :] ;P

Yuby
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: MSWiA
Kontakt:

Post autor: Yuby »

Trzeba przyznać Manfred, że to co zrobiły nocne gobliny zasługuje na miano cudu, lecz oglądanie Twojej miny podczas każdego kolejnego combata, gdzie coraz bardziej szalały nocniki, było bezcenne!!!

Dzięki wszystkim za grę w szczególności (Manfred'owi i Lith'owi). Super turniej bo wszystko sprawnie szło i nareszcie turniej na inne pkt niz 200, 2250 czy 2500.

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

No dobra, dzięki wszystkim za przybycie. Ja i myślę że moi koledzy klubowi także jesteśmy zadowoleni że przybyło tyle nowych twarzy :) Mamy nadzieję, że będziemy Was widywać częściej na turniejach a i taki turniej jeszcze pewnie nie raz się pojawi w naszym rozkładzie.
Bitwy (18-2, 13-7, 0-20, 19-1) heh poszły nieźle za wyjątkiem tej z kotletem gdzie ostro dostałem :( ;)...

Wyniki wkleję na wieczór dziś lub jutro rano.

Wszystkich którzy się zapisywali rano bez wcześniej wysłanego maila proszę o dosłanie mailem numeru id ze strony ligi jeśli takowy posiadają. Dzięki:D

Do zobaczenia następnym razem!

ODPOWIEDZ